Разбрах за извънбрачната връзка на съпругата си. Искам няколко съвета ?
Ще се радвам, ако темата ми я публикувате, защото наистина имам нужда от съвет.
Живея в малък град, на 37 г. съм, женен с две деца на 9 и 7 г. - момичета. Съпругата ми е на 35 г. От една година има извънбрачна връзка с мъж от съседен град. Той също е семеен с две деца, но по - големи. Съпругата на любовника на жена ми дойде при мен, намериме службата, където работя и ми обясни цялата ситуация и ме помоли да се съберем всички, за да видим какво са им намеренията и какво ще правим. Абе направо неможех да повярвам. В началото викам това или е скрита камера или тази жена е луда, но я гледам толкова притеснена, пред плач, че си помислих що не взема да проверя какво се случва. Тя извика мъжа си уж, че има някакъв проблем в едно кафене на една бензиностанция, аз също се обадих на моята и отидохме. В момента, в който видя любовника си лицето на жена ми стана бледо и аз веднага разбрах работата. Съпругата на любовника ясно и точно каза къда са били и от къде знае. Все пак нашата област не е много голяма и все познат ще се намери. И показа две снимки, на едната се държат за ръка, а на другата се целуват. Най - човешки ги попита какви са им намеренията да в бъдеще и нас двамата къде ни слагат в картинката? Моята тогава, като се разциври с глас и тръгна към тоалетната. Мъжът пък тръгна да прави скандал на жена си и да я ругае. Стана една патаклама, събраха се хора. Не можахме да поговорим цивилизовано въобще. В колата моята продължава да реве, но аз отбих от пътя и я питам - какво правиме? Тя хлипайки ми вика, виновна съм, всичко направих от глупост заради простотията наоколо, сивото ежедневие. Аз и отговарям, значи аз и децата сме ти сиво ежедневие, рутина и някъде оставаме междудругото, така ли? Ти обичаш ли го този, ще се жените ли? Тя като скочи и почна - не, не моля ти се без разводи, аз тоя няма да го погледна повече, аз само тебе обичам... Откачена работа! В къщи се затвори и рев.. Уплаши децата, закарах ги при майка ми, са ги гледа един два дни. Обадих се на жената на любовника, тя ми каза, че ще се разведе с него, защото той и казал, че не я обича, а обичал жена ми. Казвам и задръж го у вас, идваме. Дигам жена ми и отидохме при тях. Той призна пред всички, че обичал жена ми и бил готов да напусне съпругата си заради нея. Съпругата ми се разтрепери разкрещя му се, че и съсипал живота, че той я свалил и тя се поддала, че обича само мен и децата, че на малкия пръст не можел да ми стъпи и започна и да го плюе.. Селска идилия, едвам я укротих. Докато шофирах навръщане удряше с юмруци по таблото и крещеше проклинам се, ненавиждам се...
В къщи и казах така: няма да се развеждам с тебе заради децата, защото трябват да бъдат отгледани от двама родители и защото са момичета, а поне до 18 г. не искам на малоумници да попадат и да им се разбива психиката. Същевременно няма да преча на твоето щастие, след като сивото ежедневие те убива напрови си го розово, но така, че да не срамиш мен и децата. Ще се изнеса от спалнята няма да ти причинявам неудобство. Не - изкрещя - няма да напускаш спалнята, няма да ти позволя и никакви розови серии няма да си правя с никой. Ще се боря да си върна доверието. Ако искаш ме убий и пребии, но няма да ти позволя да се отчуждиш от мене. Ще ти се реванширам хилядократно.. Не само, че не ме остави да напусна спалнята, директно ми каза, че ще си легне до мен, където и да съм. Отгоре на това пожела да правим секс, аз и отказах, като и заявих, че не мога. Тя ми вика лъжеш, дай да проверя и тръгна агресивно към мен. Хванах я за ръцете и се сборичках ме и наистина се възбудих. Тя веднага усети и ми каза видя ли, че можеш познавам те добре. Е, обладах я, обаче останах шокиран, тя получи три оргазма в рамките на 15 мин., всичко беше подгизнало под нея. Вече два месеца не мога да я позная. Иска да я карам до магазина, където работи всяка сутрин и после да я взимам. Всеки ден ми казва, че ме обича, всяка вечер правим секс и мамка му, получава оргазми като разгонено шимпанзе. Децата ги целува и прегръща многократно и им казва, че много ги обича и не може без тях да живее. Стана дисциплинирана, преди ми викаше и крещеше защяло и нещяло, домът ни свети от чистота, готви като ни пита какво изрично желаеме. Обажда се на майка ми, пита я как е (тя нищо лошо не и е сторила). Заплатата и е 500 лв. и когато си я вземе ме пита дали е нужно ли е нещо да се купи по специално за в къщи. Аз лошо с нея въобще не се държа и въобще не и напомням за случая. Нямам представа до кога ще продължи всичко това, но имам следните въпроси:
1. Съпругата ми полудява ли?
2. Възможно ли е от стрес да получава тези оргазми?
3. Да се консултирам ли с доктор имам ли място за притеснение?
Ще се радвам, ако жените се включат активно в коментарите.

П. П: не се чувствам виновен за изневярата на съпругата си, защото винаги съм я обичал и съм и го показвал по всякакъв начин. Нито психически, нито физически тормоз съм и причинявал. Сексуално съм бил винаги активен и тя също. Никога не съм и изневерявал..

Коментари

51-67 от 67

56.   Коментар №51 е най-смисленият от всички.
До автора: няма брак, който да е бил успешен, щастлив, добър и т. н. ако той се крепи основно на децата. Такъв брак е фалшив и децата много добре го усещат. Да не говорим, че когато те са отгледани вече, много често родителите се разделят. Но годините са минали. А ако останат заедно по инерция вече не се знае в кой момент все единия от двамата ще го тресне депресията. А тогава става много лошо. Мисълта ми е, че когато става дума за решения дали да се запази целостта на семейството фактор трябва да бъде как се чувства всеки от двойката, а не децата, роднините, приятелите, филанкишията. Това е твоят живот и важен си ти!

57.   Авторе, наскоро аз бях изневерил на моята приятелка, и тя след като разбра, не искаше да се виждаме вече въобще, и аз всъщност чак тогава какво всъщност губя и колко много я обичам, и не спирах да плача за нея. Е, тя също плачеше за мен, чувстваше се предадена, но в крайна сметка ми прости, и след това като започнахме да правим секс отново със нея, за мен сексът беше просто неповторим, а тя просто се шокира че съм можел да бъда толкова добър любовник ;) Извод: изневярата в поне половината от случаите укрепва брака или връзката, и явно изневярата сама по себе си е полезна.

60.   Авторът. Благодаря още веднъж. Казах вече няколко пъти, че няма да се развеждам. Не мога да си представя, че ще кажа на децата си, че се радвеждам с майка им, защото е спала с друг въж и че ще се виждаме само в събота и неделя. Излишно е просто да коментираме в този аспект нещатата. В това отошение съм твърд и знам, че щастието на моите деца е и мое щастие.
За съхругата ми мога да кажа, че демонстира много силна привързаност към мен и всеки ден ми казва, че ме обича, а смея да твърдя, че го и показва. В момента развива чувство за тревожност към мен. Онази вечер се наложи да правим с един приятел камиона му, с който си изкарва хляба. Обадих и се, че повредата е голяма и ще се върна много късно. Бяхме умряли от глад. Жена ми в 10. 00 вечерта дойде с децата и ни донесе топли питки с леко запържен лук и салата с домати. Не я бях молил въобще. После се прибрах в 3 часа сутринта и тя ме чакаше. Това е...
За случилото се нито и натяквам, нито я тормозя. Простил съм! В хармония съм със себе си, защото нямам право да полудявам.. Вървим напред
Мнжго благодаря още за вниманието, което ми отделихте.

61.   Здрасти,
чест и почитания, човече. Аз не бих се стърпял и вероятно щяха да ядат шамари. Жена ти те е оценила явно, след като те е изгубила. Няма лошо, лошото е, че прошка може и да има, но забрава - не. Прецени си дали можеш да живееш с това, че тя е правила всичко, което прави с теб сега в леглото и с друг преди да я хванеш. Брак, който съществува само заради децата, не е брак а съвместно съжителство. Един вид съквартирантство.
Не съм съгласен с някои мнения преди мен, че жена ти симулира оргазмите. Ти си женен за нея и я познаваш от немалко време (сигурно повече от 10 години) и щеше да усетиш, ако играеше театър. Но не се притеснявай за оргазмите й сега - според мен ги получава, защото сега те иска, докато правите секс, а преди е било по задължение.
Лично аз не знам дали бих простил такова нещо, още повече да й имам доверие, защото както знаеш "там, където е текло, пак ще тече"...
АКАТИМ

62.   Авторе, жена ти е включила демо версията на идеалната жена. Тоя процес обикновенно трае 2-3 месеца. Има ли промяна в поведението и? Започна ли да проявява претенции?
Т

63.   Мда, това няма да трае дълго, но докато играе ролята на идеалната съпруга, мисли какво ще правиш след това... Иначе няма нужда от доктор, според мен е типична женска реакция. Жената има нужда от емоции. Колкото и да си я обичал, не си и ги създавал. Любов и емоция са различни неша. Хванала си е любовник ей така, да разнообрази, явно нищо не е значел за нея, и емоцията и главно е дошла от това че си я хванал. Само че както се сещаш, това "хващане" няма да трае вечно, и тази емоция ще се изчерпи, и можеш да очакваш следващоият любовник след някоя друга година... Един път щом го е направила, значи нравсвено го допуска, и ще го направи пак. Какво може да те посъветва човек, като и това да съсипеш децата си не е работа. Създай и повече емоции, даже такива неприятни и виж как ще реагира. Примерно нервност, взискателност, караници за дребни неща. Жените се връзват на глупости. Не я обичай толкова цивилизовано, не го преглъщай толкова лесно, дръж я отговорна колкото може по-дълго. Създай и рефлекс, винаги да е нащрек. Трябва ти да държиш контролът. Това е проблемът когато на теб ти изневерят, принципно ти се оказваш по уязвимата страна, защото другият може много лесно да ти изневери отново. Трябва да го обърнеш така че оставането ти с нея да не изглежда като слабост, а обратното - тя да се чувства слабата.

64.   Авторът. Радвам се, че още се пише по темата. Аз проверявам, когато се сещам дали има нови отзиви от чисто любопитство. Иначе за мен въпроса с изневярата на жена ми е решен, аз си казах мнението както в темата, така и в отговорите си под n 45 и n. 60. Не знам дали се е включила в демо версия, но промяна в поведението и няма. Повече е притеснена за моето здраве, защото изкарах бронхит на крак и тя много грижи положи, за да се чувствам добре.
До n. 63. Не знам какво разбирате под емоция, която трябва да и създавам, но работя по 10 -12 ч. на ден., за да изкарам 800 лв. В София, Варна, Пловдив, Бургас възможностите може да са по - големи, като разнообразие, но в малките градчета нещата стоят малко по различно. Наскоро жена ми имаше рожден ден, посветих и едно стихче, още и подарих и парфюм. Тя много се зарадва. Поканихме гости прекарахме чудесно. За изневярата и дума не съм обелил, нито съм натякнал. Пред нея не се чувствам виновен за нищо, простих и изневярата, отговорен човек съм, обичам я, показвам и го всеки ден, не съм скандалджия, пияница, курвар имам си и недостатъци - темерут съм, мога да мълча с дни, не съм романтичен, по - малко се изразявам с думи и т. н. Не съм си и превърнал в нейн пазач. Мисля, че е осъзнала, че съм и опора. Знае, че ако повтори ще я накажа с пълно безразличие. Знае, че никой по - добре от мен няма да се грижи за децата ни. Въобще наблюдавам изневерите по селата и малките градове и достигам до извода, че са от простотия и скука. Гледам ги крият се по горите като партизани или в коли, в камиони. Мъжете пък ходят освен с българки и циганки. Абе, не ми се говори....
Друго ме притеснява. Виновен се чувствам пред децата си, че не мога да им осигуря по - добър живот поне засега, защото малките градчета и села бавно загива и не виждам никакво бъдеще в тях. Има една народна поговорка - "Мъж без пари огън да го гори"!
Желая ви късмет!

65.   Така, както си описал твоята история, въпреки отрицателнното съдържание, оставя доста позитивно впечатление... Изглеждаш готин и уравновесен човек. Просто се смях на глас, извинявай, знам, че не ти е до смях, ама много картинно си го описал! Това, че е станала по-любвеобилна и старателна, явно женицата си е такава, емоционална, и не може да си представи живота без тебе, ама иска и някакво разнообразие... Те повечето жени не знаят какво искат и това си е факт. Не си единственият лъган мъж, повече от половината съпрузи, мисля си, са такива, особено в днешното еснафско и чалгаджийско време, в което се култивира консуматорско отношение към живота, егоизъм и плиткоумие...

Мисля, че може да карате така още, защо да ѝ разбиваш сърцето, (макар че всъщност ти би трябвало да си с разбитото сърце... ) явно е на ръба на нервна криза, а ти си устойчив психически и положителен човек. Може дори да си родите още деца- така ще ѝ вържеш ръцете с грижи и няма да може да се занася по розови истории... но вече да я държиш изкъсо и да ѝ поставиш условие- само да помиришеш нещо, - че гледа настрани, и веднага я зарязваш. Можеш, като си такъв готин, и да ѝ отмъстиш с някоя хубавелка, но мисля, че не си струва, - така просто ще се задълбочат проблемите.

66.   А, да добовя по темата - защо е кривнала жена ти.

Имаше в службата една машинописка - тихо, скромно и приятно момиче. Омъжена, с две деца. На около 30 г. май беше. И веднъж я поканих да дойде в къщи и правихме любов. И в същото това време тя каза:
"Не мога да разбера, защо го правя... - имам много хубав и добър съпруг, много ме обича, и аз го обичам, сексът ни е страхотен... "

67.   Привет!
Минаха почти 3 години от случилото се с автора на тази история. Ако той все още е на линия може да сподели как са сега нещатасъс съпругата му. Все още ли е с нея?

68.   Привет!
Мина почти три години от публикуването на историята. Ако авторът следи още публикацията може да сподели как са нещата сега.

69.   № 68 - Има една поговорка "където е текло, пак ще тече". Сещаш се какво искам да кажа.

70.   Значи, в малките градове много хора изневеряват от скука. Просто за разнообразие и създаване на допълнителни емоции. Там времето е спряло.

71.   Прости и и продължете, доказва ти непрекъснато че е до теб и с теб. На всеки може да се случи да се подвдеде да се отклони, но в себе си ясно знае, защо е избрала точно теб и имате заедно деца. Прости и и поговорете, защо се е стигнало до това, какво и е липсвало. И имай предвид, че женската сексуалност се отключва по-късно, след 30г до към 45г, тогава жената се оставя да се наслаждава по истински, изпитва удоволствие по истински. Не си разбивайте семейството заради подхлъзвания като това, е случило се е, вече е зад гърба ви, минали сте през една брачна криза и сте оцелели, пази това което имаш сега. Виж след тази случка, колко повече положителни неща са се отключили в нея

72.   Лъже те, преживял съм го...
Чукнат ли веднъж, чужди топки, женско дупе... край, няма спиране... ще видиш рано или късно

73.   След като завърших в София висшето си образование се отвори място да започна работа в общината на нашия малък град, който дори не е окръжен град. Уплаших се да остана в столицата и приех работата хем да спестя пари (бях си в къщи), хем да натрупам опит. Почти нямаше млади хора на работата. Месец, след като започнах една колежка се върна от майчинство, след двегодишно отсъствие. Завъртя се покрай мен и няма да повярвате, но директно ми предложи да имаме връзка, въпреки че е омъжена, защото всички го правят. Не съм някакъв откачен вокалист, но гадно ми стана, хем омъжена, хем млада майка с дете на 2 г. Напуснах, само проблеми и клюки ми липсваха.
Споделих с родителите си. Баща ми е по затворен човек, с много малко хора контактува и то главно по работа. Има златни ръце, винаги е бил частник и е далеч от куриерски истории. На много хора е помогнал и го ценят все пак. Майка ми уж е по общителна, работи в местния клон на банка. По този повод ми сподели, че през години пет човека са я сваляли и са и предлагали да им стане любовница, но тя директно им е отказала. Трима, от които са били уж приятели на баща ми. Разбира се, веднага е информирала баща ми и той сам ми каза, че е спрял да има каквито и да било контактни с тях. С времето те сами са се досетили за ситуацията.
Та, така явно и при автора, атмосферата в малкия град си е казала думата. Там всеки се прави, че не вижда, а иначе всичко се знае и разбира.

74.   Здравей авторе, какво става с вас, още ли сте заедно?

51-67 от 67