Не искам да съм сама повече
Здравейте!
Момиче на 18г. съм.
А ето и какво искам да ви попитам :
Как да се отърва от моя лош късмет да срещам все момчетата , които в последствие разбирам , че са пълни кретени и за нищо не стават . Все повече и повече искам да се влюбя в човек , който наистина си заслужава , но някак си не ми се получава . Ако спра да търся , ще се появи ли ? Какво да направя?

Коментари

1.   Ами такива си ги харесваш-кретени. Започни да забелязваш другите момчета, които не се вписват в типа ти, може и да намериш някой свестен. Такива има, но обикновено не се харесват на повечето момчета, и обратното-момчета не харесват добри момичета. Просто обърни внимание на някой не толкова "готин" пич. Може и да е по-стеснителен, по-необщителен. Може да не ходи всяка вечер на дискотека и по кръчми, но обикновено такива момчета са бижутата.

Depravity

2.   Отиди да учиш в по - голям град.

3.   Ами свестните момчета не са кварталните батки или чалгари по "дискотеките". Свестните момчета е по-вероятно да ги намериш в клуб по интереси или библиотека. Но обикновено момичетата като теб ги приемат за задръстеняци...а всъщност вие сте глупачките, че ги игнорирате!

ELSA

4.   Ами свестните момчета не са кварталните батки или чалгари по "дискотеките". Свестните момчета е по-вероятно да ги намериш в клуб по интереси или библиотека. Но обикновено момичетата като теб ги приемат за задръстеняци... а всъщност вие сте глупачките, че ги игнорирате!

ELSA

5.   Ако ги търсиш по кръчми и кафета, какви да намериш, не че и там няма свестни момчета, но масата е ясна каква е.

6.   Не си ли малка да търсиш мъже? Според мен ти е рано да си причиняваш стрес. Да не мислиш, че като се залюпобиш с някоѝ е супер.. хаха почват ревности, ама то скандали, раздели, събърания обеснения извинения сълзи и още мн глупости, не ти трябва, но ти си знаеш.

7.   Това е заради нагласата, че 3скаш да си с някого и като се появи някой, ти веднага се хващаш за него каго удавник за сламка без да мислиш, даже без да чувстваш, просто с надеждата да е Той. Е, да, но не е. Не си го поставяй като самоцел, животът за теб едва сега започва, а в него има толкова много! Развивай се във сички възможни насоки, работи върху себе си и времето за всичко ще си дойде. Да, знам, че отстрани е лесно, а ти сега си нетърпелива и не можеш да чакаш, но това не ти помага. Имай връзки, трупай опит, но не се "впивай" в дадени недобри отношения с надеждата да се получи. Живей и бъди щастлива! Пожелавам ти прекрасен живот! :)
Ж 28

8.   Не, не смятам, че ако спреш да го търсиш, той магически ще се появи. Нещата не стават така. Трябва да контактуваш с нови хора, да си създадеш познанства, да излизаш.. няма как да ти падне някой от небето. Факт е, че има много "кретени" и кофти хора, на такива си попадала до момента. Е и? Ти си на 18, нали не смяташ, че момчетата се изчерпват с няколкото малоумници, които си срещнала? Разшири малко периметъра си на търсене, смени компанията, ако трябва, ходи на нови места, занимавай се с нещо различно, като спорт, например, където можеш да контактуваш с други хора. Има страшно много варианти, стига да не се отказваш и да слагаш всички под общ знаменател.

9.   Не е истина... и къде са тия клубове по интереси? Не лъжете момичето, няма такива... А в библиотеките има деца и старци и чат-пат студенти... Нормалните момчета и мъже знаете ли къде ходят? Никъде, освен по улиците и по заведенията, но рядко.
Момиче, не го мисли, остави се на течението - никой не иска да е сам, повярвай, но понякога се налага. И твоят мъж ще дойде - бъди себе си, живей си живота и му се радвай!

10.   Номер 9 - има ли желание, намират се! В по-големите градове е пълно с кръжоци, хоби клубове и подобни, това, че ни си търсил/а, не значи, че няма, айде де! Под нормален мъж, ако имаш предвид кух мускул, забавляващ се ден и нощ с песни на Тони Стораро, благодаря от такъв "мъж". Нали тя авторката точно от кретени бяга? Ами може да отиде в заведение, което да не е чалготека, от чалгар не очаквай романтика или акъл! Забележи незабележимото, обикновено тези момчета са милион пъти по-добри от вашите идеали...

ELSA

11.   Авторке, от опит ти казвам- не ти трябва сериозен мъж на твоите години. Прави секс за кеф, избери какъв тип мъж търсиш и тогава ще ти се избистрят нещата.
Номер 9, има сериозни мъже. Зависи как дефинираш "сериозни" :)

12.   Това е версия на въпроса "къде да истинските мъже". Ами при истинските жени.

13.   подсъзнателно искаш да си насилвана, да се доказваш.
повярвай ми, не ти се падат само кретени, ти ги избираш. може да не е на съзнателно ниво, просто нещо те влече към тях. явно за да си изпиташ духа и да научиш някакъв урок

14.   Няма смисъл да търсиш тях, но има смисъл да изучаваш взаимоотношенията между хората и тогава ще ти стане още по-ясно и разбираемо това, което се случва като "лош късмет". Това си е цяла наука. Със сигурност ще си намериш човек, ще дойде твоето време. Опознай психологията - тя ти е като уроците за шофиране. По-добре е да имаш шофьорска книжка преди да решиш да караш по пътя.

16.   Аз съм на 18 момче и аз се питам къде да намеря момичето за мен, което ще е свестно и ще го обичам.

19.   Номер 13, няма такива подсъзнателни нива, аз например защо не си падам по всички готини мъже или кретени, но съм била влюбена и в кротки. Преди винаги са ме дразнили мъжете от този тип "лошото момче", аз дори не контактувах с повечето и все се заричах че няма да имам нищо общо с такъв. Точно тук съм грешала със този начин на мислене но преди не го осъзнавах, защото те може да са "лоши" но са различни личности. Моето беше травма от детството със едно момче което ме харесваше но го показваше по много лош начин, детска рaбота но можеш ли да го съдиш :D. Ревала съм от яд че съм била слаба и момиче, че не мога да се преборя с него, вероятно си е искал нещо от мен детето но аз не можех да му го дам. Познай какво и както се заричах в подобен тип мъж се влюбих след като пораснах но този опит не беше сполучлив поради разни обстоятелства и обща нагласа. Кротките мъже бързо се познават, пробвай с такъв, нищо не се знае, още си малка не ти трябва сериозна връзка.

20.   Момче съм със същия проблем.. не мога да кажа че търся.. понеже не знам какво ще рече това.. по скоро чакам да се появи.. но нито имам контакти с момичета нито някое момиче би искало да има контакт с мен.. едва ли някоя ме взима на сериозно.. при условие че и аз се държа на моменти кретенски.. явно трябва да променя навиците си.. но се чудя къде са всички тези момичета.. нормалните и свестните.. може би се разминавам всеки ден с такива но как да ги разпозная и заговоря.. и въобще как да очаквам да ме вземат на сериозно.. въобще като цяло не виждам такава добра перспектива..

S. V