Страшно много го ревнувам, не зная какво ми става.
От година насам, дългогодишният ми приятел при всеки скандал ме гони и ми казва да се махам. Не живеем зедно, но аз ходя у тях всяка вечер. През деня не се виждаме, аз спя до късно ,и вечер излизам.

Нямам сериозни основания, че ми изнверява, но толкова много ме гложди отвътре. Защо ме гони?
Един човек ми каза, че според него това гонене означавало, че ми изневерява. Като го прави е пийнал обикновено, а мене това много ме обижда.

Отделно сестра ми има позната , която уж познавала някои неща.

Казала й за мен, че съм с момче, което ми изневерява и ме лъже.

Мъча се страшно много. Той отрича, аз вече не мога да преценя, внушавам ли си или наистина си има някоя.

Като цяло аз правя повечето неща в тази връзка-насреща не искам почти нищо.

Уж сме от много години и се обичаме, но не зная вече.
Не съм на себе си.

Полудявам ли от ревност или има нещо?

Как мога да разбера.

Понякога като сме говорили в компания, за изневерите, той казва как не е задължително да изневеряваш вечерта, може и през деня....

Страшно мн го ревнувам, не зная какво ми става.
Помогнете!

Коментари

1.   Писнало му е . Скоро сигурно ще те остави . Може и да няма друга , но сигурно е че и ти не си вече в мислите му.

2.   Аз пък не знам какво търсиш при него , щом пие и после те гони ?!? От сега ако е така занапред какво мислиш че ще е ? Приказка с щастлив край ли ... Момиче събери си ума и бягай от него
Мъжете на този свят не са свършили та той да е единствен

3.   ама как може да стоиш с този деспот!недей губи достойнството си за който и да е.Никой не заслужава подобна саможертва!а по повод ревността-при всяка жена съществува,с повод или без!

4.   номер 1, авторката съм
Как така преценяваш кое е сигурно и кое не.
МОЖЕ ДА СИ ПРАВ,може и такъв да е моментът, но човек за себе си не може да каже нищо " със сигурност", какво остава за другите хора.
питам за съвет някакъв.
например имали сме страшни скандали от всякакво естество, но тези моменти не са били
но сме се били, аз съ, го обиждала, късали сме и т.н.
питам , за да разбера , ако има някой изпадал в подобна ситуация.
Мерси за коментара.

5.   Аз съм зряла жена, но също като №1 мисля, че твоя човек иска промяна. Направи я първо ти, опитай, бъди за момент по-различна и наблюдавай развоя на нещата. Като начало опитай да се престориш поне на непокис, не показвай, че го ревнуваш, не се обаждай, спри да го търсиш.. и тогава виж реакцията му. Трябва ти само малко време за да разбереш. Но ако го притискаш и ревнуваш .. дори и нищо да няма, ще го отблъснеш със сигурност. Дано си ме разбрала правилно. Успех!

6.   Само ще ти кажа , че най-д-бре е да се махниш от там защото си в опасност. Имам едни познати същата история. И той като се напие я гони и я обижда същата работа за това колкото се можи по скоро бягай от там.

7.   Аз съм на 18, но също мисля като номер 5. Това ако ми се случваше на мен още от 1-вото гонене тоя човек нямаше да ме види повече. Имай достойнство, той е свикнал всичко да прощаваш навярно. Промени се, иначе ще страдаш много. Успех и от мен =)