Влюбих се в сестрата на приятел
Здравейте. Знам, че историята звучи невероятно, но е факт. Ще почна с малко предистория.
Аз съм пристрастен към проститутките! В един прекрасен момент в началото на 20-те ми години, покрай приятели се запалих и полека-лека се пристрастих. В един момент сам за себе си стигнах до извода, че повече няма смисъл да се занимавам с момичета, поради простата причина, че платените жрици предлагат всичко(няма да се впускам в детайли за (не)качеството на услугите, нереалните цени и т. н. за родната действителност), а аз съм от заможно семейство и съм "разглезеното синче". В годините съм ходил стотици(може би хиляди) пъти по проститутки и съм зарибил доста приятели. Една красива и приятна история може би но...
Както споменах запалих доста приятели по тези услуги. Оказа се че един от тях има сестра. Съвсем случайно веднъж въпросния ме запозна с нея и... любов от пръв поглед(поне аз) - за мене момичето е съвършенно, като визия(а аз съм бая претенциозен). Т. кат. не съм от притеснителните още щом се запознах с нея взех да си лафя с нея. Явно й допадна моята отвореност и в един прекрасен момент, като реших да я поканя на дискотека, тя ми отговори, че има от кой да взема телефона й и че като съм на някво наистина готино парти да я викна. Дотук всичко добре, но изведнъж нещо ми прищрака - сестра на мой приятел, който покрай мене също се пристрасти по платените услуги... Кво ли е наговорил на сестра си за мене не знам, а и доста често като се съберем само мъжка компания, въпросния споменава колко свясно момиче е сестра му и [b]намеква на всички без мене[/b], че тя си търси гадже(това момиче е толкова красиво, че почти никой не би посмял да я заговори)...
Откакто се запознах с нея съм ходил поне при 30 жрици и някак си се опитвам да избягам от проблема и отговорността.
Опасенията са ми, че ако предприема действия спрямо нея то отношенията с моя приятел се променят на 180 градуса и не се знае как той би реагирал на една сериозна връзка между мене и сестра му. Също така - много ми е трудно да си представя как ще кажа на едно момиче, че аз съм пристрастен към проститутките и [b]просто не мога да се откажа от платения секс. [/b]...
Преди години, като отивах при една жрица, на която бях редовен клиент и някак си й допадах, тя ми каза "леле човек, не знам един ден като имаш жена, как тя ще реагира на факта, че си бил със сума ти и проститутки. Трудно ще да ти е. "

Бих искал да попитам [b]жени[/b] - как бихте реагирали, ако във вас е лудо влюбен човек, който е пристрастен към платената любов? Как бихте реагирали, ако въпросния изразходва около полвината си доходи(над максимално осигурителния праг) по жрици?

Коментари

1.   Момиче съм на 19 години и честно да ти кажа бих реагирала доста остро.. Самата мисъл, че си бил с толкова много леки жени ме погнусява и отвръщава, чисто сексуално. Може като човек да си много готин, да се заговорим дори и да забравя за жриците, но стигне ли се до секс, определено бих имала колебания и предрасъдъци

2.   Как ще реагирам? Абсолютно никак! Просто този човек няма да е около мен, за да ме вълнуват похожденията му. :)
Ж28

3.   Не бих билa с тaкъв! Aко пък в нaчaлото го скрие и после рaзберa, дори и дa съм билa влюбенa, ще се отврaтя от тялото му, от човекa, от мъжa.

4.   Съжалявам, но аз бях страняла от теб. Не съдя човек по миналото му, но някой да се запознае с мен, да ме хареса и да продължи с проститутките... не мерси, кой знае какво си пипнал от тях. Колкото до момичето-не мисля, че знае.

5.   Дали ходиш по проститутки или по жени... или пък тея дето искат да им купиш нещо за да легнеш с тях пак са такива.. ама не го признават.
Това не е от значение.
Единствения проблем е че ака искаш сериозна връзка ще трябва да се откажеш от проститутките.
Никоя жена не иска да и изневеряваш.
Освен ака не е вяк8оя отракана и иска и тя да се включва.
Ако и изневеряваш приятеля ти ще се разсърди и ще се скарате.
Ако ще звъниш на момичето и ще се занимаваш с нея и искаш да се получи ще трябва да спреш.
Като начало да намалиш.. докато не ти пусне и все повече и да спреш
Никой не казва изведнъж

И виж как ще потръгнат нещата. Ако не се разберете ще си останеш с проститутките.
И мисля че не си пристрастен към тях.. а към секса
Качествения секс.
Ако си хванеш някоя отракана... а тая със сигурност не е. Защото една отракана жена няма да ти говори така.. намери ми телефона....
Та ако имаш качествен секс няма да търсиш
Знаеш ли мъжа ми обича много секс и все не му стигал.
Аз това не го знам.
Ама първия път направо от вратата го почнах и всичко аз свърших остана без думи.
И постоянно искам секс.
И той си каза направо си паднах с тебе. винаги това съм искал.
Може би и ти искаш това.
Опитва жена коята да обича секса.

6.   Боже, боже... Каква сериозна връзка бе момче, ти дори не познаваш това момиче. По външен вид ли си ги избираш? Ако е така, след нея, някога ще се появи още по-красива. Тогава какво ще правиш - ще я захвърлиш и ще гониш другата ли? Ако не се промениш скоро, те виждам с най-малко 5 развода.

7.   Първо да ти разясня, моето момче - ти НЕ СИ ВЛЮБЕН. Влюбените хора (наистина лудо влюбените) напълно се обсебват от човека в който са влюбени и го поставят на ПЪРВО МЯСТО и НАД ВСИЧКО, и в много случаи забравят себе си. След като си пристрастен към платената любов и си срещнал това момиче и ПОЯВАТА МУ НЕ ТЕ Е ПРОМЕНИЛА НАПЪЛНО - НЕ СИ ВЛЮБЕН. Ако беше онази наелектрезираща, силна, смазваща, страстна любов - сега щеше да си СЪВЪРШЕНО НОВ ЧОВЕК, ВЯРВАЙ МИ. Тя щеше да ТИ Е ДОСТАТЪЧНА. ДА Е ВСИЧКО, КОГАТО НЯКОГА СИ ИСКАЛ ИМАШ, ДА СИ НАПЪЛНО ВГЛАБЕН В НЕЯ, БЕЗ ДА ПОГЛЕЖДАШ КЪМ ДРУГИ, ЗАЩОТО ЩЕ СИ ТВЪРДЕ ЗАЕТ ДА СИ ВГЛАБЕН И ПОТОМЕН В НЕЯ, А ДРУГИТЕ НЯМА ДА ПРЕДСТАВЛЯВАТ НИКАКЪВ ИНТЕРЕС ЗА ТЕБ, ЗАЩОТО ТИ ВЕЧЕ СИ НАМЕРИЛ ЛЮБОВТА НА ЖИВОТА СИ - ЕТО ТОВА Е ЛЮБОВ. A Tова твоето не е никаква любов, а най-ОБИКНОВЕНА ВЛЮБЧИВОСТ. След това момиче, ще се появят и други красавици, и така ще се влюбваш и разлюбваш цял живот.

8.   Никоя жена не би тръгнала с теб като знае,че ти не си й отдаден.Плюс проблемите с болестите предавани по полов път...По-добре остави момичето на мира,ако не си склонен да се откажеш от проститутките.

9.   Не бих искала да имам каквито и да е по-сериозни отношения с човек, който е спал със стотици проститутки, а те от своя страна са спали със стотици мъже. Първо- от гледна точка на здравето ми и второ- от морална гледна точка. Някак си е гнусна самата мисъл. Не си и помисляй да бъдеш с нея, просто няма как да стане. Най-малкото защото брат й знае какъв си и няма да го позволи. Не съм съдник все пак, просто мнение. Пиши какво се случва, от време на време.

Ж, 20

10.   Това момиче с курвар като теб работа да си няма.

11.   Много зле, съжалявам, трудно бих преглътнала :(

12.   Аз лично не бих се занимавала с такъв човек..

Жена 22

13.   Всяко едно нещо, към което си пристрастен, ВИНАГИ е нездравословно. Няма значение какво и как, тази зависимост ще те дърпа надолу и ще ти се отрази зле рано или късно. Проблемът ти е сериозен, смятам, че преди да предприемеш каквито и да било действия към това момиче, трябва да се опиташ да го разрешиш. В същността си, твоята пристрастеност към платения секс, не е по-различна от всички други- алкохол, наркотици, хазарт... да, може би не вреди на здравето ти чисто от физиологична гледна точка, но ти си допуснал да се превърне в нещо, без което не можеш. Съветвам те да отидеш на психолог, да се подложиш на някаква терапия, която да ти отвори очите и да си помогнеш. Това ти го казвам, разбира се, в случай, че искаш някога през живота си да имаш истинска връзка с момиче. Както и да погледнем на нещата, коя жена, с малко здрав разум, ще разбере за даден човек, че постоянно ходи по проститутки и ще си каже "Искам да съм с него". Еми, няма да стане, моето момче. Колкото и да сме широко скроени, съвременни и разкрепостени, не виждам коя ще допусне някакви отношения с мъж, който е с различно момиче буквално през ден. Това твоето е болестно състояние. Не го казвам като обида, като нещо, с което искам да те унижа. Просто те съветвам да вземеш мерки възможно най-скоро.
А относно "влюбването" ти, ами.. не си влюбен, според мен. Най-малкото, нещото, което те е привлякло най-много в това момиче (по твоите думи) е красотата й. Не си имал възможността да я опознаеш, да контактуваш повече с нея, да видиш що за човек е. В момента изпитваш някакво много силно привличане, сигурно е много по-красива от всички момичета, които си виждал до момента, но тази емоция не може да се нарече "любов". Понеже много ти е харесала на външен вид, си се заслепил и си решил, че е перфектна във всяко едно отношение. Може наистина да е много свястна, но ти само предполагаш, това няма как да го знаеш. И тук отново се появява един психологически проблем, очевидно външният вид е водещ за теб, гледаш твърде повърхностно на нещата. Опасявам се, че така любов няма да намериш. Както и да е, надявам се ще последваш съветите на хората тук, ще се вземеш малко в ръце и ще се опиташ да превъзмогнеш проблемите си.
Жена, 24г.

14.   Лично аз, ако бях на мястото на момичето щях да те отрежа на секундата, защото ако е свястно момиче ти рано или късно ще я нараниш! Повдига ми се от хора, като теб!

15.   Имах си един комарджия, знам какво значи пристрастеност. Ама това с жриците вече не бих го изтърпяла, защото не се знае в един момент какъв букет от венерически болести ще ми лепне. Да не говорим, че ще стана за смях на кокошките.

16.   Приятелю аз също ходя на проститутки и ще ти дам два мъжки съвета
1. Никога не искай съвети от жени относно свалки... флиртове и подобни.. НИКОГА! Довери ми се, от жена само грешни съвети можеш да получиш, лично аз съм си патил много от това.
2. Никога не признавай на жена, че ходиш по курви!!! И никога не я разпитвай за бившите й!
За жените секса и любовта е едно и съко нещо и отдават голямо значение на това и правят големи проблеми. Малките им мозъци не могат да схванат, може да има секс без чевства!
Относно проститутките прави всичко с презарватив и всичко ще е наред!

17.   Приятелю аз също ходя на проститутки и ще ти дам два мъжки съвета
1. Никога не искай съвети от жени относно свалки... флиртове и подобни.. НИКОГА! Довери ми се, от жена само грешни съвети можеш да получиш, лично аз съм си патил много от това.
2. Никога не признавай на жена, че ходиш по курви!!! И никога не я разпитвай за бившите й!
За жените секса и любовта е едно и съко нещо и отдават голямо значение на това и правят големи проблеми. Малките им мозъци не могат да схванат, може да има секс без чевства!
Относно проститутките прави всичко с презарватив и всичко ще е наред!

18.   Никоя себеуважаваща се жена не би си помислила за нещо с теб, дори да си най-доброто момче. Самата мисъл, че си бил с толкова жени е извратената, да не говорим, че сам казваш, че не можеш да се откажеш... Остави момичето, заслужава нещо по-добро.

19.   Жените много чувствителни го раздавате, ами ние мъжете какво да правим като не знаем коя какви ги е вършила преди нас, коя била млада и неопитна 2-3 аборта, друга приемала подаръци от по-възрастен и нямало как да откаже, трета като студентка и се живеело, четвърта не попадала на подходящия и така до ден днешен, има една женска приказка: мъжете обичат да се хвалят, ама ние жените без да се хвалим, а само споделим, едва ли някоя от нас щеше да си намери мъж. А помислете преди да нападате момчето.

23.   Н 19, чиченце, зaпичвaш кaто мъж и зaвършвaш коментaрът си кaто женa. Съвсем се оплете, хaйде почини си вече, a? !

24.   номер 23
що така се жегна, а? Коментара го започвам като мъж и го завършвам като цитирам, какво си говорят жените. А, сега нападайте пак момчето на воля, ама преди да го направиш пак прочети коментар номер 19.

25.   19/24 , зaпочвaш с "ние мъжете" и зaвършвaш с "ние жените". Нищо не съм се жегнaлa,

26.   Чичееееее, не говорим за МИНАЛОТО, а за НАСТОЯЩЕТО! Щото "момчето" иска ХЕМ да си има приятелка, ХЕМ да не оставя проститутките в МИНАЛОТО, а да си ги ползва в НАСТОЯЩЕТО ЕДНОВРЕМЕННО с приятелката... Чаткаш ли разликата с "2-3 аборта и подаръци (!!??? )" в МИНАЛОТО ан жената!??

27.   Н 24, точно ТИ си типичният пример зaщо бългaркaтa предпочитa мъже от другa нaционaлност.
Рaдвaм се, че сте нa изчезвaне.

28.   до номер 25
ето ти точния цитат от моя коментар:
''има една женска приказка: мъжете обичат да се хвалят, ама ние жените без да се хвалим, а само споделим, едва ли някоя от нас щеше да си намери мъж.''
започва с има една женска приказка , ама кой да чете...

29.   Абе, ти нормален ли си? "Платена любов" - това е оксиморон! Любовта е едно от малкото, но много съществени неща, които не можеш да си купиш с пари. Никаква "любов" не си видял досега, а както си тръгнал и никога няма да видиш, ами само някакви жалки имитации за пари.
Много ти е сериозен проблемът, разбери!
И той не е само в любовта и в парите, а във всичко...
Ако бях на твое място, бих напуснал бащиното огнище и бих заживял сам - да разчитам само на себе си, на парите и на любовта, които мога САМ да изкарам и да получа. В началото ще е много тежко, знам, понеже досега си пропуснал да си изградиш витални навици в живота. Ще преминеш през не една и две депресии. Но това е единствения път да станеш човек, да разбереш какво е любовта, какво са парите...
Забрави за това момиче. Забрави за всичко, което си видял и имал до сега. Започни нов живот! Ходенето по платени курви ИЗКРИВЯВА ПРЕДСТАВАТА ТИ ЗА РЕАЛНОСТТА! И въобще се замисли какво е истинското предназначение на секса, на връзките, на любовта, на жените? Мислиш ли, че всичко това можеш просто да си го купиш един ден? И с чии пари ще опиташ да го купиш?
Осъзнаваш ли, че вече не си като нормалните хора? Че никога няма да имаш нормална връзка, жена, деца? И да имаш нещо подобно, то ще е купено, измислено, фалшиво, точно като "любовта" от проститутките!
Опичай си акъла и действай докато е време. Ако не можеш да се справиш - търси помощ отвън. И не си мисли, че като си платиш някой ще ти реши проблемите, напротив - това е основната част от проблема ти.

30.   А, значи миналото казваш, ами що както имаш претенциите да станеш ''примерна'' за пред хората и той да не стане ''примерен '' за пред хората? Чаткаш ли, както си изразяваш на жаргонче, а?