Влюбена съм в двама мъже
Здравейте, за първи път пиша в форум, но вече незнам какво да правя и към кого да се обърна за съвет. От 3 години имам приятел, когото обичам и на когото държа много имаме проблеми понякога както е при всяка връзка. Преди няколко месеца попаднах на една страница за запознанства в интернет и там срещнах едно момче от Албания с което говорим по цял ден и цяла нощ, като цяло се разбираме отлично той казва че ме обича и аз започнах да изпитвам чувства към него. Незнам какво да правя обичам приятеля си, но обичам и моето интернет момче, моля ви кажете ми какви са като цяло Албанците, ако някой знае нещо за тях. Посъветвайте ме нещо!! ☺☺☺

Коментари

1.   Защото човек в една държава е еднакъв... Как пък обичаш някой през екрана си е пък мистерия

2.   В сайтовете за запознанства винаги се попада случайно. :D Иначе по-скоро не си влюбена в албанеца, а в представа за него. В интернет е по-лесно да изглеждаш перфектен.

3.   Ай сиктир бе, как така разбра че си влюбена в албанеца? Албанците са мюсулмани като нашите турци, така че си вади извод за тях. Нямаш сметка за постоянна връзка с хора от друга религия, най много да се видите за секс ако изобщо се видите.

5.   нямам думи

6.   Да, но просто искам да знам какви по точно са албанците, това ме интересува. Някой ако знае нещо да пише...

7.   Съгласен съм с №2. Ако държеше на твоя приятел нямаше да си в сайт за запознанство. Аз знам че албанците са с доста патриархални разбирания. Но прочети това http://spodeli.net/4/story-34193.html

8.   на 16 ли си

9.   Здравей. Албанците са дребнави, мнозинството са измамници на дребно, не уважават жените като цяло, ножари са. Албанец без нож не е албанец. Това е моя лична гледна точка за тях, работя в Лондон от 9 години и съм се срещал много албанци от различни социални класи.

10.   Не ставай блудница и пази вярност към приятеля ти.

Нямай нищо общо с други етноси, ти си българка и трябва си с българин това е едно от най-важните неща в живота ти за да имаш деца с български произход и така да оцелее и да се развива нашия народ.

Не се свързвай с албанци, първо развий чувство за народна и расова принадлежност и не се предлагай на полу-човеци и второ има много примери за това как албанците са много мазни в началото и после показват истинското си лице и тормоза и страданията започва. Ако тези жени бяха спазвали правилото за расова сегрегация/отделяне и бяха с човек българин от техния народ и кръв, близък тям не биха паднали толкова ниско, страдали и съсипали живота си. Човек като не иска да научи уроците си по лесния начин и ги смята за предрасъдъци, после ги научава по трудния и разбира, че са основани на истината и, че и той е влязъл в статистиката.

11.   Каква работа имаш и какво търсиш в сайт за запознанства, при положение, че имаш сериозен приятел от 3 години ?!
Сигурно пак разнообразие извън "сивото ежедневие".

12.   Смятай влюбена в двама иии ако трябва да определяш с кой орган от тялото си обичаш единият и другият за кой ще е сърцето а за другият кое ще е пхахаха ужас ужас май си на 13 нали????