Той обича само себе си
Преди около месец се разделих с приятеля си. Аз съм на 20г., а той на 21г. Не беше сериозно, излизахме само петъците и то за по кафе, от време на време спяхме заедно. Виждахме се рядко, защото той просто не изявяваше желание за по - често. През другото време си пишехме във фейсбука. В началото бях много влюбена, защото е много красив, но с времето не видях никаква красота вътре в него. След няколко месеца връзка започна да се подиграва с чувствата ми, игнорираше ме. Обвиняваше ме за всичко, че аз съм виновна, като например "ти си виновна, че днес няма да се видим" и т. н. Реших да проведа сериозен разговор с него, по телефона, защото нали сме все далеч един от друг. Той реагира несериозно и започна да ме обвинява и да казва да млъкна, какво съм мрънкала. А аз само му казах директно, че имам нужда да е мил с мен и да се обичаме, нищо повече. На следващата вечер излезнахме и той ми съсипа вечерта, през цялото време не каза нищо и се заяждаше с мен, аз се разплаках, а той стоеше и ме гледаше все едно съм торба смет и хич не му пукаше за сълзите ми. Това преля чашата и си тръгнах, а той крещеше след мен, че ако го направя повече няма да ме приеме, била съм неблагодарница, толкова красив мъж като него да е с мен, той бил желан от толкова много жени. След няколко дни се сдобрихме, но по - късно той повече не ме потърси, както и аз него. Минаха около 3 седмици без да се чуем и аз споделях много с майка си и реших да прекратя отношенията си с него. Мина около почти месец, когато той ми се обади, но аз му казах че съм приключила. Той не ме отрази и каза да се видим. Когато го игнорирах се усети и започна да ме търси настоятелно, но аз отказах. Излъгах го, че съм срещнала друг, който се грижи за мен и да ме остави. Нарече ме с обидни думи и повече не се чухме. Само каза, че повече нямало съм да видя това секси тяло и красивото му лице и прическа, щяла съм да си мечтая за секси момче като него... Казах му, че неговата външност не ми е важна, защото само след 10 - 15 години от нея няма да е останал и спомен, а с грозната му личност не мога да бъда щастлива. Повече не ме потърси.
Не мога да превъзмогна обидата от този човек. Може би трябва да минат още няколко месеца.
Толкова се бях отдала, а той се оказа един нарцис, който дори не може да има връзка, неспособен е да обича друг освен себе си.

Коментари

1.   Хаха, е тозие някакъв пълен гей, не знам зашо се занимаваш с него :)) А и след 10-15 години не сме толкова грозни :))

2.   Много добре си му казала накрая, че няма да си щастлива с грозната му личност. :) Съвсем права си. Този човек явно е самовлюбен и в сърцето му няма място за друг човек.
Радвай се, че от рано си разбрала какъв човек е и че си се отървала. Сега ще имаш възможност да срещнеш по-подходящ човек за себе си!
А обидата... остави я да си отиде, не си заслужава да се измъчваш заради подобен индивид.
Пожелавам ти да срещнеш скоро някой, с когото да изживееш наистина прекрасни моменти.

3.   И аз мисля, че си направила много добре, само че към края. Преди това си направила излишен компромис, който се е оказал много вреден за теб - че си го приела след всичките му обиди към теб. Виждаш, докъде водят компромисите.

Можеш да си извлечеш поука занапред, че не всичко, що блести, е злато. Така че, преди да допуснеш някое момче (мъж) до себе си или вътре в себе си, - в сърцето или в тялото си, - първо гледай да го проучиш и разбереш какъв е, що е - това би ти спестило много душевни травми, депресивни съсояния. Нервите ти са едни единствени. Ако ги съсипеш, как ще ги възстановиш?

4.   Авторка: Благодаря за коментара, номер 1.
Най - тъпо ми е, че го обичах много и единственото, което исках е да ме обича и той и да сме заедно, а онзи ден казал на обща позната, че той ме бил зарязал, защото не съм знаела какво искам, а истината е съвсем друга.
Чувствам се объркана. Само ако можеше да не се бяхме срещали.
Трудно ми е да продължа напред.

5.   " толкова красив мъж като него да е с мен, той бил желан от толкова много жени. След няколко дни се сдобрихме"

ГРЕШКА!

След подобни думи аз бих избягала от такъв мъж с 300!

6.   Плюй си в пазвата и чукни 3 пъти на дърво, че толкова леко и бързо си се отвърнала. Той ще иска да се сдобрите, но моля те - имай сили и този път го игнорирай ти. Завинаги!!!
Ж28

7.   Това момче вероятно страда от някаква форма на нарцистично личностно разтройство. Присъединявам се към изказването на номер 2 и също ти пожелавам много щастие!

8.   Този да не би да е метросексуалист? Като е толкова красив да вземе и сам със себе си да се еve... Много правилно си постъпила моме! Умряла си за кирливото му тяло... Такива тела под път и над път.