Споделена история от Тинейджърски

Имам неизживяна любов
Моля, редакторите да споделят историята ми, моля ви !! Знам, че за вас не е кой знае какъв проблем, но мен ме съсипва вече!

Така момиче съм на 15 години. Имам си една неизживяна любов. Тръпката за цял живот. ( Сега ще кажете'' още си малка как си го разбрала това'' дрън-дрън ... Знам, че съм малка, но това е момчето.) Запознахме се на 05.05.2014( Кзва се Илиян само да кажа)
виждахме се в продължение на месец, после спряхме, защото имах гадже, което живееше в Белгия(казва се Мартин) и когато си дойде нямаше как да се виждам с Кристиян. Видяхме се един път Юли месец и после Септември месец ходихме на басейн, след това спряхме всякакви контакти. Един ден на 07.02.2015 бях на рождения ден на моята най-добра приятелка и той беше там. Говорихме си, но не кой знае какво, просто как си, какво става с теб и такива. След рождения ден той ми писа, аз още бях с онова момче и не бяхме нищо повече от приятели с Илиян, но аз започнах да имам чувства към него, както и той към мен и то много големи. Писахме си постоянно, един ден се видяхме, започнахме да се виждаме и чувствата станаха по-големи. Когато Мартин се върна от Белгия реших да го скъсам, казах му всичко, защото не можеше да продължава така имах си чувства към Илиян. Тръгнах с Илиян ходихме много малко време някъде около две седмици, след това аз го скъсах, защото говорих с майка ми и тя ми каза да не загърбвам просто ей така връзката ми с Мартин. Събрах се с Мартин, след това изгубих всякаква връзка с Илиян, но не го забравих. На 01.10.2015 скъсах с Мартин, защото направи много грешки, удряше ме, обиждаше ме... Не съм го скъсала заради Илиян.След като скъсахме с Мартин писах на Илиян, видяхме се, но той не искаше нищо между нас, каза че много съм го наранила. На мен ми стана гадно.. Не мислех, че ще ми е толкова гадно ... Започнах да го искам все повече и повече. Всяка вечер мислех за него. Ходих му по гъза постоянно. Правех всичко за него. Един ден просто ми писна, защото той само ме използваше ( не говоря за секс и такива просто каквото ми казваше аз го правех, никога не се е възползвал от мен за секс и не го е искал от мен, както и да е) Както казах един ден ми писна и му казах, че ми е писнало вече и че ако иска нещо сериозно между нас да ми пише,а той ме блокира. Месец по-късно ме беше отблокирал и ми беше пратил покана приех го, но не му писах. Един ден се прибирах от училище, а той беше на мач на ЦСКА, след мача беше на окръжна и си чакаше рейса, аз слезнах от рейса и го видях минах покрай него, за да видя след колко време ми е рейса, когато го погледнах видях, че ме гледа, обърнах се на другата страна, след няколко минути се обърнах пак към него и видях, че продължава да ме гледа и си говореше с един негов приятел и ме посочи. Когато се прибрах видях, че ми е писал, реших да му отговоря и така започна всичко писахме си много... И така той пак навлезе в живота ми. Предложи ми на 26.12.2015 тръгнахме всичко беше супер, но един ден той ме скъса, не ми каза каква е причината, аз го оставих казах му да прави каквото иска. Блокира ме, аз бях съсипана, много го харесвах... Два месеца не подържахме никаква връзка. От един негов приятел разбрах, че ден преди да ме скъса е бил тръгнал с друго момиче. Това ме съсипа още повече. Плаках всяка вечер и се молех пак да сме заедно. Два месеца по-късно видях, че ми е пратил покана, приех го, той ми писа, разбрахме се да се видим. Видяхме се, ходихме на наргеле всичко беше супер. На 03.04.2016 той ми предложи съгласих се, говорихме много да не е както преди, той ми обеща, каза че нищо няма да се повтори.Обещаваше ми, че винаги ще е до мен, че никога няма да ме остави и всякакви такива. Някак си тази връзка беше по-сериозна от миналите ни събирания. Виждахме се всеки ден, цялото ми свободно време отделях на него. Всяка седмица спах в тях ( не сме првили нищо, както казах никога не ме е насилвал и не го е искал от мен). Беше прекрасно. Най-хубавите ми 2 месеца, но един ден всичко свърши, той ме скъса, каза че никога не му е пукало за мен, но аз знам ,че ме лъже ако беше така нямаше да прави толкова неща за мен, нямаше да полудява, когато му казвах, че излизам, а беше 02 през ноща .. Скъсахме, но той не искаше да изгубим връзка. От както скъсахме на 13.06.2016 не съм спирала да мисля за него. Лягам и става с мисълта за него, 24/7 ми е в ума.. Всяка вечер плача за него, защото знам ,че не е мой. Всяка вечер се моля да сме заедно отново. Самия факт, че не сме заедно вече ме съсипва. Обичам го, още не приемам факта, че не сме заедно. Той ме ревнува още, разпитва ме с кой съм била навън, когато не му отговарям веднага ме пита с кой си пиша, че не му отговарям. Аз му казах, че в живота ми никога няма да има друго момче и че ще го чакам.А и да си призная наистина никое момче не ме впечатлява в ума ми е само той. Тъй като преди 2 седмици се преместих в Германия, преди да замина той искаше да се видим. Видяхме се и той ме целуна, не значеше нищо... Говорих с него казах му, че много го обичам и че много ми липсва. Той каза, че иска всичко да се повтори, но не може когато го попитах защо не ми каза... Чак сега, когато съм в Германия той ми каза защо не сме заедно. Причината е разстоянието.. Иска да говорим, когато се върна... А аз много го обичам наистина, това е моето момче.. Постоянно мисля за него.. Всяка вечер плача за него.. Спомените ме съсипват.. Искам си го обратно не искам никое друго момче... Ето пак се разплаках.. Наистина много ми лиспва .. Не знам какво да направя вече, за да се съберем.. Моля ви, кажете ми.. Какво да направя, за да сме отново заедно.. Той си мисли, че няма да съм му вярна как да му обясня, че той е момчето което аз искам и не искам никой друг... Как ? 578396573 му повторих, че ми е единствен.. Вече нямам сили, моля ви кажете ми какво да правя .. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Така.... Имах подобна история като твоята... И ние се обичахме, но така станаха нещата, че аз го скъсах 2 пъти и то по маловажни причини... След това много озлизахме миналото лято, даже бяхме тръгнали и той каза, че не е същото... Много съжалявах естествено и се опитах да си го върна, но без успех цяла година и половина... Доколкото прощетох ти си в Германия, а той в България? Връзките от разстояние не издържат много... Ще мине доста време, но времето лекува момиче.
П. С Ще бъде удоволствие за мен ако ми пишеш някъде другаде

2.   Автоката:
Ами и аз ще се радвам да ми пишеш някъде другаде, но как да ти дам фб или знаеш ли ето ти имейла ми radostin8012@abv. bg (момиче съм това е имейла на баща ми, няма да обяснявам защо съм с него) та пиши ми там за да ми дадеш фб и ще ти пратя покана :)

3.   Прибери се в България и се съберете отново връзка от разстояние нестава ти може да си му вярна но той в България незнаеш какво прави затова се прибели и се съберете пак!

7.   Авторката:
Аз няма как да се върна в България. Уча тук, цялото ми семейство е тук, единственото нещо което ще ме задържи в България е той, но няма как да кажа на баща ми, че искам да се върна в България, заради някакво момче, след като пръсна толкова пари, за да имам бъдеще. Онзи ден се чухме и той ми обеща, че стане ли на 18 ще дойде при мен, дано да не ме лъже и да изпълни поне това обещание.