Трети човек е една връзка...
Здравейте,
Преди време срещнах едно момче. След известно време тръгнахме. Първоначално като всяка една връзна всичко беше нормално, прекрасно, вълшебно. Всяка вечер се чудех как така има ощр такива мъже, всеотдайни, прекрасни и любвеобвилни. Излизахме на кино, разходки, пътувахме, разбирахме се с родителите и на двамата.. Всичко беше прекрасно.. До един момент. Решихме да излезнем с компанията на дискотека. И от там всичко тръгна на доло. Той изревнува от едно момче напълно непознато за мен. Както си танцувахме въпросното момче дойде при мен и ме покани на танц. Аз естествено отказах и целунах гаджето си.. За да му покажа, че съм обвързана. Той се ядоса.. След три, четири дни чак му мина.. През това време постоянно ми говореше, че ме гледали други мъже, а аз се опитвам не само да му казвам а и доказвам че е единствен. И уж всичко бе наред, но след седмица аз заминах на ваканция В Пампорово с приятелки и докато съм била там той ми е изневерил.. Уж си споделяхме, чувахме се и всичко бе наред до момента в които ми се обади и ми каза късаме.. Аз го питам срещна друга или.. И той не няма никоя. И аз ок щом искаш всеки си търси щастието не е моя човек.. Но най потресаващото беше че на др ден видях че се е обвързал с някоя си там.. Естественно, че му стана тъпо.. Но продължих напред.. До днес докато не ми звънна да се съберем.. Какво да правя.. много съм объркана.. Може би защото е един вид неизживяна любов ли незнам..

Коментари

1.   Не случайно, хората казват, че който обича, няма очи за друга. Звучи като клише, но е истина! Сама си прави изводите за този човек. Избора си е твой.

2.   Надявам се не си някоя слабохарактерна. Грешка ще е да се върнеш при него.

3.   Събереш ли се пак с него ще си съсипеш още една част от живота. Зависи колко продължи този път. Не си струва да бъдеш с него. Знаеш ли кога някой ще ми изневери и аз ще бъда пак с него? Унизително е.

4.   Махни го този, страда от болезнена ревност, която дори да сте заедно, само ще се задълбочава и ще ви кара да страдате. Отдръпни се за свое добро.

6.   Има хора, и мъже и жени, които така и не могат да са наясно със себе си какво точно искат. В един момент едно, в следващия точно противоположното и ОК, лошо няма. До там, докъдето това не засяга взаимоотношенията и другия човек. Той ти плю на възможността да сте заедно. Дори не е имал кураж да ти каже за новата си звезда. И сега как да стане като преди. Ти си му давала всеки миг усещане, че е единствен и човекът се е самозабравил. Е, нека си е единствен, но не за сметка на твоя живот и на твоето щастие. Според мен. И ти го казвам, за да не се хлъзнеш по улея на страдание и игри на "иди ми доди ми". Нормално да страдаш, това ти е първата по-задълбочена връзка. Потърпи и ще видиш, че има меже с които става и другояче. Ако се върнеш просто слагаш началото на една разточена във времето агония, която пак води до край. Но след такъв край не остава нищо, което да ти дава смелост да си себе си. Остават последиците от грозни кавги, неуважение, безсънни нощи и плач от обида. И най-важно- пропиляни години от младостта.
Решението е твое. По ннаписаното личи, че знаеш правилното решение. Разума. Не сърцето. А дори и да решиш да се съберете-как ще го уважаваш и цениш по същия начин след като е допуснал и бил чужд. Целувал е имал е и е бил на друга....