Най-голямата ми грешка
Здравейте!

Пише един женен мъж, който направи голяма глупост.. и едва ли някога ще може да се погледне в огледалото от срам... Сега ще Ви разкажа точно какво ме сполетя..
Та както казах съм женен от почти 6 години за моята съпруга. От нея получавах винаги топлина, разбиране, уважение, любов и доброта. Никога не сме се карали, а подкрепяли и разбирали. Бяхме като идеалното семейство, дори смятахме да имаме поне 1-2 деца и да завършим нашето семейство. До тук като в приказките, но....

Никога не съм разбирал хората, които изневеряват на половинките си. За мен това е непростимо и гнусно, най-вече долно, ако предадеш ей така твоят човек, без да има конкретна причина да го направиш. Лично аз и жена ми сме против такива неща, но и аз за съжаление попаднах в тази ситуация и знам, че съм виновен... мака и неволно да се случи...

Откакто сме заедно, никога не бях знаел, че жена ми има сестра, и то близначка. Случайно чух това от тъща ми, докато бяхме на гости у тях за рождения й ден. Беше звъннала да й честити и така разбрах. Интересното беше, че никой не ми беше споменавал за нея, работела в Англия и отдавна се омъжила, затова не съм я виждал. Само това разбрах, а пък какво и ме интересуваше да се меся в чуждият живот, от моя бях доволен...

След почти 3-4 месеца от тази случка, един мой много добър приятел и колега имаше рожден ден и ме покани у тях да празнуваме. Отидох сам, тъй като жена ми беше на гости у техните, а те живеят в близко село до нашия град, очаквах да се върне утре някъде по обяд. Както и да е, отидох на празника, за да не обидя приятелят си. Досещате се само в мъжка компания, за къде без алкохол. Само че аз не нося, и мога да изпия само 2-3 чаши уиски. Не знам как, но изпих само 1 малка чаша и половина, доколкото се сещам и се разбрах, че ме е хванало. Намерих си извинение пред приятеля и си тръгнах, за да не правя проблеми, а и леко залитах.

Върнах се вкъщи, мислех, че съм сам, докато не видях да стои в нашето легло жена ми. Учудих се, че се е върнала днес и то вече си е легнала, но реших и аз да си легна все пак утре бях на работа, трябваше да си почина. Беше някъде към 23:00 часа. Обаче жена ми изглежда се е правила на заспала и се събуди и започна да ми говори нежно и мило... Правихме секс.
Дотук всичко нормално-легнал съм до жена ми, говорим си, заспали сме.

Но на сутринта чух някой да отключва входната врата. Това за съжаление беше ИСТИНСКАТА МИ ЖЕНА!!! :(А аз дори не знаех... Когато ни видя в едно легло се развика и излезе разплакана...
Но за бога откъде да знам, че това е друга? Ако искате ми вярвайте, но е досущ като нея... същата на цвят кожа, същите очи, същите устни, същата прическа дори, гласът и еднакъв.. Виждал съм и други хора близнаци, но те двете нямат нито една разлика, а и беше облечена в нощницата на жена ми. Не се оправдавам, осъзнавам, че и аз съм виновен и то много. Съжалявам! Поставям се на нейно място и знам колко и е тежко да те предадат съпруга ти и сестра ти.... а деца мислехме да имаме! :(

Попитах я как сестра и е дошла у нас, а тя ми каза, че е решила да се върне от чужбина, защото се е развела, обаче я било срам да се върне у техните, защото навремето се скарали заради бившия й съпруг. Не и давали да се жени за чужденец, и се обадила на жена ми, и тя добра душа, я закарала у нас и й казала, че ме няма. Всъщност е отишла да навести техните, за да им съобщи новината за сестра си, но на връщане закъсала с колата ни(беше я взела, за да отиде), гумата се спукала близо до пътят извън село и се обадила за помощ на техните и я прибрали да спи у тях. За съжаление е нямало резервна, за да я смени. И после аз се върнах и направих тази гнусотия.

Сега се питам няколко неща и не знам дали съм прав или греша.. Знам, че съм виновен аз, ако не бях пил, нямаше да се случи, поне така мисля. Та питам се:
1. Защо сестра й, като е решила да остане у нас, не е легнала на дивана, а е решила да се вмъкне в нашата спалня и да легне на нейното място, въпреки че се намира в чужд дом?
2. Защо жена ми не намери време да ми каже, че у нас има чужд човек и е закъсала в селото си?

Това ме измъчва от много време. Опитвах се да се извиня, дори и паднах на колене, разберете ме, толкова много я обичам, ако знаех, че това е друга, нямаше никога ама никога да го направя. Тя се изнесе от общото ни жилище, отиде у техните, не иска и сестра си да види (нормално е), и тя се върна, откъдето си беше дошла. Родителите й не искат и да ми помогнат, тъща ми от такава добра жена изведнъж стана много проклета. Дори не ми дава да я видя, за да поговорим. Жена ми се обади и каза, че иска развод. Като чух наистина се ужасих. Може би си е в правото да го иска, наистина имам вина пак казвам, но защо не може да се постави на мое място? Ако и аз имах брат близнак и не бях казал на никой, и беше направила същото? Тогава щях да и простя, защото това е заблуда. Чувството е ужасно. Дори доколкото разбрах е подала тези документи.

Съсипан съм.. от семейството, което бяхме не остана нищо. 6 години ей така, най-хубавите ми. Скоро сигурно наистина официално ще сме разделени. Единствено кумицата и кумът ни са с мен, като истински приятели са на моя страна и мислят, че сестрата е виновна за всичко. Съветват ме да не давам развод на жена ми. И аз не искам да го давам. Искам всичко да си бъде както преди, въпреки че я разбирам напълно. Тя знае колко много я обичам, но прави всичко от инат, сигурен съм. Усещам, че като ме види още има чувства към мен, и винаги ще е така, само че се крие зад някаква маска. Чувствам се гузен, съвестта ме изяжда отвътре... Не мога вече и да се погледна и на работа да се покажа ме е срам, въпреки че никой от колегите нищо не знае... Чувствам се като грешник, и сега ако можех да върна времето назад, щях да променя много неща...

Съжалявам, че Ви отнех толкова време да го прочетете. Благодаря Ви, отворен съм на критики и на всичко. Ако може някой да ми помогне, да ми даде съвет как да накарам съпругата ми да ми прости и да се съберем, защото сигурно скоро ще пристигнат и документи за развод... А аз не искам това да се случва... Ако наистина се разведем, това ще е краят за мен и няма да мога да живея!!!! Който може да ми помогне, или е бил в такава ситуация да пише, ще следя темата! Отново благодаря и също така ще съм благодарен, ако публикувате моята история!!!

Моля модераторите като един нещастен човек да публикувате историята ми!

Коментари

1.   Чичак, този път ме докара до смях. Леле, колко ти хвърчи фантазията, но мислиш ли, че някой ще ти повярва!

2.   Хехе имаш талант. Може да напишеш някое романче.

3.   Хаха, това ми се струва нереално, но както и да е. Не виждам никаква вина в теб. Виновни са жена ти и сестра ѝ. Според мен жена ти е искала да се раздели с теб и е направила комбина със сестра си. Но... както има една приказка - всеки си заслужава жената.

4.   Това наистина е голям филм. Обаче по думите ти наистина изглежда, че я обичаш много. Ами човече... тя няма как да убие чувствата си към теб за няколко дена. Обича те със сигурност, но е гневна и нещастна заради случката. Вероятно може да ти прости, но я накарай да ти повярва, че наистина съжаляваш и я обичаш много. Опитай се да се видиш с нея и да й кажеш всичко както го мислиш. Не крий от нея нищо. Разкрий чувствата си. Ако ти се плаче - разплачи се! Накарай я да повярва. Поговорете си спокойно и насаме. Успех ти желая, братле!

6.   От твоето свидетелство става ясно, че ти нямаш вина. Сестрата те е измамила, за да нарани жена ти. Понякога между сестри има силно съперничество и някои хора могат да стигнат до големи низости. Разбираемо е, че жена ти е наранена това е и била целта на сестра и. Предполагам тя се е чувствала по-долу от сестра си и унизена, защото родителите и са негодували срещу нея, че се омъжила за чужденец и с право а жена ти - сестра и е получила одобрението им и доказателство за това е било сполучливото ви и щастливо семейство. Когато се е развела с чужденеца е паднала още по-ниско в очите на родителите и, и както казваш я е било срам да отиде при тях и тя сигурно е изпитала голяма завист към сестра си и е решила да и покаже, че тя не е по-добра от нея и да я унизи както тя се е чувствала унизена. Затова когато добродушната ти жена и е казала, че ти ще се прибереш по-късно тя се е подготвила, облякла е нощницата на жена ти, легнала е във вашето легло, говорила ти е нежно и мило въпреки, че е знаела кой си - съпруга на сестра и и е правила секс с теб. По-този начин като е сторила това на сестра си тя се е почувствала реабилитирана а сестра и унизена и един вид тя е показала, че сестра и - съпругата ти не е по-добра от нея. Ти си бил използван от сестрата като средство за уязвяване в съперничеството им. Ти не си виновен, защото не си знаел. Това трябва непременно да го кажеш на жена си, трябва да намериш начин да говориш с нея насаме, ако трябва говори първо насаме с баща и и му обясни ситуацията, хвани го докато е сам някъде. Жена ти е наранена, защото възприема случилото се като двойно предателство - от твоя и от страна на сестра и, и не иска да ви вижда повече, но ти трябва да изясниш, че нямаш никаква вина и, че сестрата те е измамила да я помислиш за жена ти. Сега относно сестрата - тя е извършила нещо зло, нещо което не бива да се прави. Заради гордостта си и себичността си и липсата на смирение и вяра в Бога тя е прибягнала до недостойни, осъдителни и зли дела. Един ден Бог ще изиска сметка да делата и и тежко и ако дотогава не е познала Бога и не се е покаяла.

7.   Станал си жертва на типичен курвенски номер, ако историята ти е истинска. Извинявай за обидната квалификация към жена ти, но в случая е точно така - скроили са ти филм заедно със сестра и, а ти нямаш никаква вина. В случая си жертва.

8.   цялата история е пълна измислица. Чудя се как има хора да повярват на тази измишльотина. Много неща не се връзват, но автора определено има талант за фантастични разкази.

9.   Този сайт се напълни с измислени истории и фантазии. Даже не го и дочетох цялото- 6 години женен, незнаел че жена му има близначка, напил са и я заварил в леглото си, тя била дошла ей така изведнъж след 6 години и си легнала в семейната спалня на сестра си.... ала бала. Това сигурно е писано от някой 13 годишен загорял тинейджър. Няма смисъл да се коментира, не се хабете

10.   Авторе? Пиян си бил.... хубаво... ама чак и гласът ли и е бил същия? Ами въпросната дама не е ли познала мъжа на сестра си? Или си е помислила че добратя фея всяка вечер в 23:00 праща чаровен принц на сестра си да я оправи? Не знае ли че е женена?

11.   Авторе? Пиян си бил.... хубаво... ама чак и гласът ли и е бил същия? Ами въпросната дама не е ли познала мъжа на сестра си? Или си е помислила че добратя фея всяка вечер в 23:00 праща чаровен принц на сестра си да я оправи? Не знае ли че е женена?

12.   Това дори е скучно.
Не мисля обаче, че е чичакът.
Ж27

14.   Пфу... дa се смееш ли, дa плaчеш ли вече със скучaещи кaндидaт "писaтели". Поне дa беше измислил нещо интересно, a то съшито с бели конци ( твоето излизaне, идвaнето в товa време нa. съпругaтa ти със сестрa и, че дaже не ти е звъннaлa дa види зaщо не си у донa, че пък тръгнaлa обрaтно към родителите си ) и негрaмотно нaписaно нa всичко отгоре.

Не мисля, че е чичото. Той поне е грaмотен, a и обикновено в неговите истории женaтa е грешницa, която зaслужaвa линч, но тъй кaто съпругът е същински aнгел, я унижaвa, но в крaйнa сметкa и прощaвa и блaгородно и подaвa ръкa и я прибирa обрaтно в семейното гнездо.
Този "мерaклия" ще дa е от девствениците нa среднa възрaст...