Не мога без него
Здравейте.... Много съм отчаяна наистина страшно много... Цяла година ходих с едно момче а той ми заби нож в сърцето... Чувствам се много гадно.. Мисля си че и аз имам вина... Защото ние сме късали много пъти... И аз съм се правила че не ме интересува... Че не ми пука.. Ако почна да ви разказвам нашата любовна история сигурно ще минат часове.. Въпроса е там че никой не ме разбира. Всички ми казват че още съм малка че няма как той да е любовта на животта ми но.... В момента само той ми липсва... Той спря да ми пише, спря да се интересува от мен... А до момента винаги той беше този който спасяваше връзката ни. Винаги той ми пишеше пръв.. Беше свикнал.... Просто аз съм си такава и той го разбра... Когаго се видяхме един ден той се държеше хипер тъпото и не ми обръщаше никакво внимание... Все едно аз не бях там нямаше ме. Постоянно ми се извиняваше за постъпките му но на мен вече ми писна и си казах грешките му почнаха да стават твърде много.. Същата вечер ми се извини но аз не му отговорих исках малко да си помисля... Същото време една моя приятелка му каза да не се занимава с мен да ме остави намира.. Той ми написа това ли искаш наистина.. Тръгнах да пиша и той ок разбрах те явно не ни е писано да сме заедно. Ще си намериш друг който ще ти обръща повече внимание... Както му бях ядосана тва напрао ма довърши.. И му казах че го мразя. От както скъсахме той само един път ми писа здравей как си добре ти и тва беше.... Но до там.. Аз почнах да рева по цял ден.. Изкарвах си го на най близките си хора.. На приятелките си на родителите ми... Бях обсебена от него... Един ден набрах смелост и му писах за първи път първа! Написах му липсваш ми.. Той беше много очуден... Написа ми това ти ли си.... Почнахме да си говорим.. Казах му че го обичам... И че ми липсва но той каза че ни трябва време да преосмислим връзката си защото напоследък много сме се карали... Ако държеше на мен до сега щеше да ме потърси познавам го.... Но незнам изведнъж какво стана.... Искам да изчакам да видя какво ще стане защото то й каза че ако не сме заедно ще си останем приятели, но и от друга страна искам да го забравя... Обсебена съм от него... Като видя някаква двойка по улицата да се прегръщат да се държат за ръце изпадам в някаква депресия... Навсякъде където и да ида Се задушавам.. Пускам си филми... Излизам с приятелки.... Но дори да чуя някакво мъжко име или да видя някое момче веднага си мисля за него... Незнам имам чувството че съм някаква откачалка.. Майка ми даже иска да ме води на психолог... Правя някакви побъркани работи постоянно само и само за да му привлича вниманието а на него не му пукааа... Незнам мисля си че ме проверява... Защото един път като скъсахме той даже си намери друго гадже за да ревнувам... Нашата връзка беше някаква Откачена... Даже един път не бяхме се чували месец и той изведнъж ми звънна да се видим и същия ден каза че всичко това е било изпитание... Незнам този път какво ще стане... Каква изненада ще ми поднесе.. От това най много ме е страх.. Страх че може вече наистина да не му пука за мен.

.... Писна ми по 24 часа да мисля само за него... незнам помогнете ми щот не издържам повече

Коментари

1.   Ами ще мислиш.... до следващия.
За какво късате, на колко си? Информацията ми е объркваща...

2.   А някои си представят, че момичетата съзрявали по-бързо. Явно не са чели подобни откровения...