Как да се разделим?
Здравейте, аз съм на 21 г. И имам връзка с едно момче което е психически нестабилно, естественно аз не знаех това преди и ето как започна всичко. Запознахме се във фейзбук от един град сме и той е Страшно красив с тяло мечта и като взехме да си пишем, писахме си около 3 месеца след това излязох с него още от първата среща хлътнах до уши и почнахме да се виждаме често, беше много вълнуващо дори сега като се сетя ми минават пеперудки в стомаха. Обаче с времето той започна да ме ограничава първо ми се стори много мило и позволих след това започна малко по малко да ме ограничава от абсолютно всичко, започна да ме бие без причина дори когато той е виновен и аз вече се страхувам от него изпитвам ужас като е ядосан, вече сме заедно година и три месеца и живеем заедно неме пуска да ходя при семейството ми а най лошото е че целият град се страхува от него защото пребива хора без причина и полицията нему прави нищо, избягах 2 пъти в чужбина но той ме примамва че ще се промени и аз повярвах и ме излъга стана по зле неме пуска и до магазина, найстина го обичам но немога да живея така постоянно да ме малтретира и обижда мен и фамилията ми макар че те много ни помагат финансово направо зависим от моята фамилия, много ме обижда това че е неблагодарен исках да се разделим но щом кажа раздяла ме пребива и заключва сега дори немога да избягам той не разбира от дума с него неможе да се говори имам чуството по някога че е чудовище мисля да се съмоубия само така ще приключи всичко от притеснения вече съм 40 кг. Моля за съвет всичко ще ми дойде от полза.

Коментари

1.   Офф момичее, никой не може да те върже на сила. Издебни като го няма и си тръгни. Не му вдигай, смени си номера ако искаш, блокирай го навсякъде! Тъп комплексар е. Никога, ама никога няма да се промени. Тръгвай си докато е време, докато не те е вързал с дете. Знам за случай, в който мъжа без да каже свършвал в момичето, за да го забремени. Едва една година сте заедно, добре че навреме си се осъзнала. Няма какво да се чудиш, махай се веднага от него!!

2.   От такъв човек, няма да има отърване никога!

3.   Оф, ай стига вече с тея фантасмагории :-/ Аман вече, като дойде лятото и се почва, толкова ли много деца без работа и приятели има? И въобще как сте го одобрили това? :-(

4.   Избягай сега и не се връщай назад никога! И нищо лично, но занапред преди да се впускаш във връзки, оправи правописа си, защото докато четях ми идеше да ревна поради две причини - твоята история и "прекрасния" ти правопис...

~Maribel~

5.   Тези истории нaпоследък...дaли не сa новaтa тaктикa нa Чичо дa ни убеди в неговите си болни глупости?
Зa няколко дни се появихa достa истории зa "пребивaни" жени, които много обичaт инaче биячa си.

7.   Такива са всички "мачовци" които си търсите, не си дават секс-играчките. Лоши момченца са. Като ти се насити, сам ще те изгони!

8.   Авторката: Да той се е вкопчил в мен като пиявица казва че никога няма да ме остави болен мозък проклет да е деня в който го срещнах мразя се че пренебрегнах себе си за него

9.   До 5

Стига с този "Чичо" бе! Ти сигурно го и сънуваш вече! Сериозно, помисли малко разумно, че никой не би се занимавал и не би имал възможност да прави нещата които ти очакваш от "Чичото". Ти го превърна в някакъв супер злодей който не спи, не яде и не прави нищо освен да пише тук и да коментира, не разбра ли, че изпадаш в параноя и, че пишат различни хора чиито мнения могат да съвпадат донякъде? Стига вече с този "Чичо", приеми, че има десетки "чичовци" чието мнение се припокрива и стига се опитва да неглижираш темите и проблемите на хора които нямат нищо общо с твоя "Чичо" който в този момент сигурно си върши някаква негова работа и изобщо не се сеща какво пишеш за него.

10.   Човек сам е отговорен за хората около себе си. Мен защо никой не ме пребива? Откъде ги намирате Тея идиоти не мога да си обясня.

11.   Издебни го като го няма и си тръгни без да му казваш къде. Кажи му че пак си заминала за чужбина примерно. Кажи му, че вече не искаш да си с него и толкова. След което ама хич и не установявай контакт с него. Накрая ще му писне и ще продължи напред.

П. С: Ако един човек си е такъв НИКОГА не вярвайте, че ще се промени. Глупаво си направила, че си се върнала и си повярвала.