Изневяра ли е сексът с проститутка?
Казва ми, че ме обича, а ми е изневерил...поне си призна!

Защо мъжете правят такава крачка в страни?
Обича ме, а в същото времи и ми изневери...аз тея мъже не ги разбирам! Като научих, че ми е изневерил с проститутка се почувствах някак непълноценна...тази негова постъпка ме накара да се питам дали вече не му харесва секса с мен... Просто немога да Ви опиша болката която изпитах...Казаха ми, че да преспиш с проститутка не било изневяра...Е ДА АМА НЕ за мене си е чиста изневяра дори и само мисълта за подобно нещо е изневяра. Казаха ми, че съм била мн крайна, но не сам аз просто го обичам и не искам да го деля с никоя! Дали го е направил защото ни делеше разстояние ... Не Не това не го оправдава та ние само седмица не се видяхме!
Та исках да науча Вашата гледна точка към въпроса...
За Вас изневяра ли е любящата Ви половинка да прави секс с проститутка?

Коментари

1-50 от 65

1.   Не, бе - утринна зарядка е!
Естествено, че е изневяра! Прасни се и ти с някое жиголо и му кажи, че не е изневяра платеният секс!

2.   Ха-ха, преди време една приятелка ме беше попитала: "Изневяра ли е свирката?", вследствие на което скоро ми кацна на самолета, за ужас на законните ни половинки.

Афектирана си от необичайната ситуация в живота си, иначе нищо чак толкова особено и необикновено не е станало... Не си го слагай на сърце!

Ако пък съвсем не можеш да асимилираш нещата, представи си какво ще ти е, ако оттук-нататък до края на живота си по три пъти на ден си принудена да ядеш само любимото си ядене - сутрин, обед и вечер, и нищо друго! Дали понякога няма неистово да ти се прияжда дори най-прост бобец!?

3.   Много ми е странно някой като започне да сравнява хората с храна.

Според мен този човек не е много стока. По-добре започни да се оглеждаш и при първа възможност му го върни тъпкано, след което го зарежи.
Не се унижавай и недей да ревеш и да се измъчваш заради чуждите постъпки.

4.   Слушай номер 2, най-добре ще разбереш гледната точка на промивания с векове мъжки мозък тип оринталец.

6.   Има ли значение с кого е правен секс, щом е бил по взаимно съгласие? 100 % си е изневяра, но сега дори и да му го върнеш със същото едва ли ще изпиташ удовлетворение - казано е, че бой и е***е не се връщат. И друго е казано - научи ли се прасе да рови, спиране няма. Направи си сметка как ще живееш с този човек, най-малкото подозрението никога няма да те напусне и ще ти трови ежедневието.
Мечо Пух

7.   Шило в торба не стои. Може да го е сторил от чисто любопитство, а може да си излезе секс манияк и женкар. Но защо ли пък признава? Не защото много е честен, а да покаже, че е голямата работа.

Важното е оношението му към Вас. Ако е отговорен към семейството Ви, уважава Ви като партньорка в живота, имате общи идеи и заедно гледате в бъдещето това не е кой знае какъв проблем. Но ако се пише на голям мъжкар
и Ви унижава трябва да направите избор - или да го търпите с този характер, или да потърсите сродна душа.
Мисля си, че да намерите сродна душа е изключително трудно. хората постоянно се променят, някои в положителен аспек, повече в отрицателен,затова нямате никаква гаранция. Простотията е заляла голяма част от обществото ни, така че гледайте на нещата по филосовски. Ако желаете да продължите с него в никакъв случай не отвръщайте на това с изневяра от ваша страна. От това няма да Ви стане по добре, но затова пък той може това и да чака, за да има коз в своите ръце.Така, че
не действайте със сърцето си, а с ума си.
Успех. Такъв е животът!!!

8.   До №4 и други "умници": Хора, не се занимавайте с и не се вторачвайте в глупости! Гледайте си живота, забавлявайте се, и по-добе помислете ВИЕ до къде сте я докарали, вместо да си търсите виновници за "нещастията" си.

Спрете се малко с това ваше ЕГО. "Изневяра"... толкова ли за център на Вселената се смятате, че никой, докоснал се до вашето свещено лоно, да няма право повече да погледне друг човек през живота си?
Ако не беше жалко щеше да е смешно...

9.   Хах.. до номер 8 (няма друг такъв "умник"):

"Изневяра"... толкова ли за център на Вселената се смятате, че никой, докоснал се до вашето свещено лоно, да няма право повече да погледне друг човек през живота си?"

Мисля, че никой от коментиралите не е казал това. Говорим за секс с друг човек по време на връзка. Е, за тебе ако е нормално, добре. Не се учудвам, има ги всякакви. Ти изглежда цитираш някоя заучена фраза или твой любим израз, но не е много уместно да го правиш, защото тук имаме конкретен случай, а не просто поредното "по принцип". Всеки има право да "погледне", както си се изразил ти, друг човек, но не и когато има до себе си сериозен партньор.

10.   Номер 8, я бутни насам твоята мадама за нерегламентиран секс и после да си поговорим за твоето свещено лоно!

11.   Той, ако е толко свестен няма да ходи по проститутки! Ще се повтори пак и пак, а ти ще си унижавана и мачкана цял живот. Реши сама какво ще правиш, но по добре го зарежи.

12.   Мисля че номер 8 е прав.

13.   Аз го приемам за изневяра . Има ли значение дали е проститука или съседка , колежка , приятелка - щом е имало секс- това си е изневяра . За мен сексът е много важен в една връзка още повече когато се влагат чувства . Той си е признал , може би защото неиска да го крие и държи истински на теб. Дали ще му простиш това зависи единствено от теб - от твоят характер , принципи и от чувствата ти към този човек . Но ако не си сигурна,чеможеш да приемеш този факт че е бил с друга жена,от тук нататък вашите отношения нямат да бъдат същите -ще започнат съмненията и въпросът дали той отново няма да го направи.

14.   и да и не!!!! ХОРА, МЪЖЕТЕ ИМАТ ДРУГА СЕКСУАЛНОСТ. Ако е бил някъде на командировка, може и да се е повлякъл, за да не е по-малко мъж от приятелите си.
Не пишеш, дали сте женени и имате деца. Според мен , не заслужава да си разваля човек семейството заради тази забежка.
Ако нямате семейство, поне знаеш какъв е.
С моя приятел сме от 7 год. заедно и той ходи често на командировка в чужбина. Усещам когато е ставало нещо, боли, но преглъщам, защото има други , много по-гадни неща. Да си с успял и атрактивен мъж има своята цена - не мога обаче да простя алкохолизма и посредствеността.

15.   №8 е идиот! Дай си мадамата и ще говорим пак!

16.   Аз пък не мисля, че е изневяра и честно казнао предпочитам мъжът ми ако почувства нужда да отиде на проститутка, отколкото да ходи да сваля звезди на някоя. Все пак там дори не се целуват, всичко е с презервативи.

Имайте предвид, че точно защото съм дала тази свобода не ми се изневерява :)

17.   Не само, че е изневяра, но е и адски обидно.

18.   Изневяра е, щом го е направил с друга жена.
Не че не си му пълноценна, но нали знаеш, че иска това което го е гледал по порно каналите, иска и да го преживее, и единствената жена която може да му даде това удоволствие и да сбъдне фантазиите му, е проститутката.

Може той да не иска да те унижава и да те кара на сила, да правиш тея мръсни неща, които ги правят в порно филмите.
И може би за това е преспал с проститутка. Искал е много да осъществи фантазиите си.

Гадното е че не е изтърпял, не е успял да подтикне това желание и да забрави за фантазиите си, и да се задоволява единствено с теб и с това, което ти можеш да му предложиш.
Прости му, щом си ти е признал и поговори с него, надявам се да не допуска отново такава грешка.

Но и ти недей да му го връщаш, преспивайки с друг, тъй като може връзката ви да се влоши и то сериозно.

19.   Не! Не е изневяра... да не би да е предал доверието ти, че да е изневяра. Поне си признал... пък и смел, а?
Утре ще има връзка с някоя жена - чисто сексуална, понеже друга просто не може докато официално е с теб и тя ще му каже след секс "мило, дай ми 50.00лв., ще си купя страхотно, секси бельо, с което да те подлудя" и милото вади от джоба и дава пари... Тогава ще извиеш глас до небесата ако разбереш... а в същината си.. разлика има ли?

Има де... чувствата. С проститутката си малко по-сигурна, че не е имало чувства.

20.   Номер 16, доста си зле! Там дори не се целували - да не мислиш, че всички проститутки са като Джулия Робъртс в "Хубава жена"! Ако мъжът поиска, може и да се скъсат от целуване - нали той плаща. Точно защото е с магистрална фея е обидно - отишъл е при "специалист", за да го удовлетвори като хората и ти го е казал най-спокойно. Истинска си е изневярата!
---Джеси---

21.   Според мен си помисли над това защо ти го е признал. Тук има нещо за разбиране "между редовете" така да се каже. Говорете искрено и разбери каква е причината да го направи. Но го изслушай него, без веднага и непременно да си правиш женските филми (казвам ти го като жена).
Тъй като не знам при какви обстоятелства ти е споделил тези си похождения, ще те насоча да помислиш и в една друга насока:

възможно е и изневерите да са доста повече, понатрупало му се е гузна съвест и е решиш да ти сподели за най-лесно простимата, под предтекста- с проститутка не се брои. Това са пълни глупости!

22.   Може би му е тежала тайната и е решил да признае, да се изприкаже, като не е помислил, че изливайки тая помия товари любимата си. Това са самолюбци

23.   Жени, много сте смешни! Според вас има пляскане с една ръка, така ли! Мръсния МЪЖ ей така без нищо онодил друга жена (а ако беше онодил мъж щеше ли да е изневяра?). Една как не запита авторката аджеба ЗАЩО такъв готин мъж е отишъл при друга жена? А и кой каза, че е била магистралка? Може да е било някое супер пиче на 22 от студенстки град, дето за 100 лв. му е изпълнило с кеф всички фантазии, за които лелката не ще и да чуе.
И изобщо как мразя това собственическо чувство - мъжа МИ... мъжа ти, ама друг път! Мъжът е мъж когато завоюва, вземе ли да се държи за полата ти, значи се е превърнал в женски полов орган. Кому е нужен такъв?
Аз мисля, че човекът е постъпил супер джентълменски, следователно има чувства към авторката и моят съвет е тя да се вземе в ръце и да му се извини за неприятностите, които му е причинила с нейната ревност и чувство за собственост.

24.   Изневяра е разбира се, ако наистина обичаш един човек няма да трьгнеш да му изневеряваш поне от уважение кьм него.

25.   Може да е бил пиян човека и затова да се е поддал на изкушението! На всеки мъж му минават такива работи през главата, ама малко от тях ги осъществяват наистина.

26.   Ако един човек не вижда нищо нередно в изневярата - значи не намира нищо специално в секса като понятие.
"Аз само ти изневерих, иначе те обичам" - хаха, я бягай от тук с твойто платонично приятелство.

27.   А лоното на номер 8 наистина е свещено, защото е виждал жена през крив макарон.
За него понятието изневяра се изчерпва с представата, че има начин да прави някога секс - с някоя заета жена :)

28.   Беше преди мноооого години.... същото се случи и при нас. Но съпругът ми беше на работа в чужбина за 3 месеца.... и после ми каза, че е бил с проститутка. Тогава аз не му се разсърдих, не знам защо, може би защото го обичам и се опитах да го разбера... явно нагона много го е гонел и му се е правело... Но ми каза също, че секса с нея е бил само едно чукане, с презерватив, без целувки и нищо друго. Не било нищо вълнуващо. Въобще не можело да се сравни с това да правиш секс с жена към която имаш чувства и отношение... Беше ми малко тъпо и странно, но не съм му се сърдела-все пак не е имал емоционална връзка с друга жена.
Пък и после нито го е премълчал и нито нищо -ами ми каза за това.

Авторке, не, че ги оправдавам мъжете... ама съвет от мен-не задълбавай и забрави за това и ще ти е по-лесен живота.

29.   Не е изневяра. По-лошо е. Предателство, показване, че е паднал дотам, да си плати и да се предложи на парцал, на когото не му пука за него, стига да си получи парите. Тотална липса на самоуважение. Отврат! И такъв след като си е топнал чушката в някаква пачавра, която му е позволила, защото й е платил, след това ще дойде при мен да иска същото? ! Ще го изритам на секундата. И не заради друго, а от погнуса. И като мъж, и като човек ще ме отврати тотално.

23, кво се мъчиш да оправдаеш мъжката проститутка, като обвиняваш половинката му? ! Не бил получавал това, не бил получавал онова. А тя дали е получила всичко от него? ! Отде знаеш, че съдиш така? Поне като имате афинитет към евтини парцали, имайте доблестта и да си го признавате. Не да търсите жена, която да е само ваша и на която не можете да отговорите с това, което тя ви дава, а вие да търсите разнообразие къде ли не. Щото не само на вас ви се иска разнообразие, ама има и други неща, по-съществени от това, да изчукаш курва, която всеки може да има. Че и оправдания да си търсиш после, като обвиняваш половинката си. Гнусотия!

30.   Едно и също в много теми-за изневярата. Човек е полигамно същество и като такова си търси и намира други сексуални партньори. Най безопасната измевяра е да е платен секс, защото няма чувства и няма опасност от влюбване и разтрогване на връзката/семейството. Колкото и да пишем, хората изневеряват /статистически близо 90% от мъжете/ и ще продължат да изневеряват. Никой не може да промени това, и мен не ми харесва да сме полигамни бозайници, но са такива фактите от биологията. Дали ви харесва или не, това няма да промени фактите. Жените които си мислят, че тяхните половинки не мислят за други жени са в тотално неведение. Но не е лошо това, ако един мъж е на 100% искрен с една жена със сигурност ще я изгуби. По добре е подобна красива илюзия, защото на базата на много илюзии се гради една връзка и едно семейство. Факт, всички мъже които познавам лично съм ги питал и са споделяли, че са изневерявали и то не един път. Масата кръшкат още на ергенското парти.

И един факт, който се изучава в сексологията - Мъжете желаят два различни типа жени. Един за майка на децата им и друг с който ще имат страстен секс. Двата образа на тези жени са противоречиви. Единият е за майката-скромна, добра, грижовна. А другият тип жена за секс не съвпада с образа на майката-сексуална, разкрепостена, предизвикателна и. т. н. Образа на грижовната майка не е сексуален образ, а като сексуално същество мъжа няма как да е щастлив само с такава жена. Харемите - мечтата на мъжете. Не само харемите са факт за мъжките инстинкти, да не споменавам дори и в китай императора е използвал императрицата за разплод, а е имал законно любовници с които си е прекарвал истински добре. Свалянето на жени и хваленето колко бройки е свалил не е заради лошо възпитание на един мъж. Заради инстинктите е, които все още диктуват огромна част от живота ни и поведението ни и скоро няма да се промени това.

K-Man

31.   30, ами не искайте деца тогава. Просто е. Щото е подло и обидно спрямо майката на децата ти да я заменяш с разни, понеже вече била майка и, видиш ли, не ставала. А що си мислите, че на жената, независимо дали е майка или не, трябва да й стига един мъж? Тя не е полигамно същество и няма нужда от разнообразие, тъй ли? Тъй, ама друг път. Така ви се ще - тя да ви е вярна, ама вие да следвате *природните си инстинкти*. Щуротии. Ще рече човек, че цялата еволюция и развитието на мозъка и мисленето при човека е била напразна. Че то животни има, които са моногамни, какво остава за човека, който се води разумно същество. Всичко останало са приказки, изсмукани от пръстите, колкото да се оправдаят щенията.

32.   СКъпа, прочети моята тема "Призната изневяра след години... " - виж там какво са ми отговорили на същият въпрос. Все още сме заедно, месеци след като научих, но още не мога да се оправя. Стискам ти палци и те прегръщам!

33.   № 16, много бъркаш за проститутките, нищо не знаеш, гледала си много филми. Има и целуване и куп неща, които няма да искаш да знаеш - да не ти се налага да преживееш нещо такова, тогава ще разбереш много неща.

34.   31,
Ние щото сме разумни, затова сме на туй дередже! Правим 0, 1 или най-много 2 деца и им треперим, докато навършат пълнолетие на 40 години. ТРЯБВА да се кръшка, да се правят деца и да се оставят от малки да се грижат сами за себе си. Това са природните закони, всичко друго е набито в "модерните" ви мозъци за да могат да ви манипулират по-лесно. Религии, моногамии, легална педерастия, отговорност към бъдещето! Глупости! А колкото до авторката, не разбрах какво и пречи и тя да си намери извънкласни занимания? Пази се от болести и всичко ще е наред.

35.   Номер 31, да човек наистина се води "разумно" същество, но да си кажем честно, много хора около нас които познаваме хич не са разумни. Хората не са еднакво "разумни" и ако някой е много разумен, това автоматично не значи, че и другите хора са такива. Истината е, че много хора са предимно емоционални и се водят от различни чувства, а чувствата са пряко свързани с инстинктите, а не с хладният разум и логиката. Инстинктите в нас са силни и малко хора ги преодоляват и то някои от тях. Ето например почти всички от хората са на мнение, че не избираш в кой да се влюбиш и когато се влюбиш си с розови очила и не виждаш реално другият. Това мислене означава, че инстинктите "командват" повечето хора в кой да се влюбят, а не самите те /тоест не с техният разум и с мисъл/. Чувствата в този случай водят хората и дуктуват действията им и са директно продиктувани от инстинктите, като например страхът е чувство директно от инстинкта за самосъхранение. Така и другите чувства, като влюбването /повечето хора не могат да го контролират/, което е пак директно диктувано от инстинктите. Предполагам и ти си от хората, които са на мнение, че не избираш в кой да се влюбиш и "сърцето" трябва да се слуша и подобни мисли. Всъщност тези поведения са диктувани от инстинктите, а не от разума и логиката, както се вижда ясно.

K-Man

36.   И при нас се случи. Да, за мене Е изневяра. Защото сексът ни е разкрепостен, богат и разнообразен. Попитах защо, отговорът - за да видя какво е? Кое какво е? Свирки - правили са му и други някога, и взаимно сме си правили всичко - кое какво е? Някой по-нагоре беше писал за студентски град -да, така е, там и 15годишна ще те лиже и чука, за да "влезе в занаята", а по същество повечето мъже са педофили, извинете за израза. Възбуждат се от момичета на по 16-максимум 20 години. Особено ако мераклиите са поне на 40. Нищо не означавало, не било гот, не се изпразнил - да бе! . За мен той е едно лайно И ДА, ИЗНЕВЯРА Е ОТВСЯКЪДЕ. БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ПРИЧИНАТА - ВАЖНИ СА ФАКТИТЕ. Съжалявам за теб, авторката - ти само можеш да преживееш сама това и да решиш как ще я караш, мила.

37.   К-Ман, 31 съм. Съгласна съм за инстинктите, но пропускаш нещо съществено - разумът на човека е даден, за да ги контролира. На тебе утре инстинктът може да ти повели да утрепеш някого. Ще го направиш ли? Или първо ще размислиш и като поразсъждаваш над последиците, ще послушаш разума? Същото е и в случаите с изневерите - човек може да се спре, ако иска и ако знае, че последиците за него биха били, каквито са при посегателство върху друг човек примерно. Но понеже не са толкова неминуеми и страшни, човек избира по-лесното - да се пусне по течението, като оправдава това с инстинктите. Как става тоя избирателен процес на проява на инстинктите? !
Знам иначе за какво говориш, и аз съм имала *късмета* да се влюбя в неподходящия. Виждах всичко през розовите очила, бях си изградила представа за него, каквато не заслужаваше. По-късно се проявиха първите признаци, че този човек не е сигурен, сериозен, надежден. Седях, гледах какви ги върши, правех си изводите и виех от болка вътрешно, защото знаех, че трябва да приключа, ако не искам да бъда нещастна винаги с него. Сърцето ме теглеше неудържимо към него, разумът обаче безмилостно ми казваше истината. Е, послушах разума, не се поддадох на инстинктите и на нечовешкия стремеж към него. Много ми беше трудно и болката беше огромна. Но предпочетох да я изживея по този начин за даден период от време, вместо да бъда с него и да я изживявам постоянно. И това решение ми се отблагодари - в момента съм оставила всичко това зад гърба си и се радвам на живота. А той още е сам - явно не съм сбъркала в преценката си въпреки тежестта на инстинктите и розовите очила. За да е сам толкова време, значи и други жени са усетили същото в него, което и аз, и се отдръпват, не го искат.

39.   Има някои неща на тоя свят, които колкото и да ги обясняваш, осмисляш и да се правиш на мъдър си остават едни и същи. Изневярата е едно от тях. Дали е бил пиян, дали е бил на сухо 2 месеца, дали е било с проститутка - няма никакво значение. Няма оправдание за това и ако някой те убеждава в другото то той се опитва да убеди себе си, съвестта си или е бил наскоро в твоето положение. Така че както казва един приятел - не ни задавай отговори и се замисли дали ще бъдеш с тоя. Това само ти можеш да го решиш.

40.   Номер 38, радвам се за теб, че си послушала разума, но както ти казваш ти е било изключително трудно. Сега си представи на повечето хора как им е трудно също и за разлика от теб, при някои хора разума не е толкова силно изразен и силните чувства взимат превес. При теб в твоя случай, както казваш си послушала накрая разума, но приеми че има хора, които слушат чувствата, а разума е в отпуска или е достатъчно малък да победи инстинктите. :)
"разумът на човека е даден, за да ги контролира" - не е даден еднакво от природата, има хора които никак не са разумни или според теб няма такива и всички са на едно високо разумно ниво. Знаеш много добре, че това не е възможно и доста хора не са разумни. А колкото разума е по слаб на даден човек, то толкова инстинктите са по силно изразени. Тоест чувствата и емоциите диктуват до голяма част решенията и действията. Така че, няма как твоята теория да е общовалидна за всички, както се изказваш. Аз познавам достатъчно много хора, които слушат основно чувствата що се отнася до връзки, а и не само там. Имал съм и достатъчно и такива гаджета. ;)

K-Man

41.   Отдръпни се от него за известно време без да му даваш каквито и да е обяснения.. Остави го сам да те потърси и да осъзнае грешката си. Когато не сте заено, излизай и се забавлявай, покажи му, че той не е целият ти свят.

42.   Прав си, K-Man, признавам. Смятах, че всеки човек, стига да иска, може да си наложи да слуша разума, колкото и да е трудно. Но пропуснах, че не всички го имат в достатъчна степен, а и да го имат, нямат волята и силата да го слушат. Наистина доста от хората първо се водят от емоциите, после мислят, ако изобщо мислят. Егоизъм и слабост. Затова има толкова страдащи хора, и още повече деца в разбити семейства.
Но ми хрумна и друго - как в такива случаи не работи инстинктът за самосъхранение? Като се замисля, това решение, за което писах по-горе, го взех под влияние на здравия разум въпреки болката, но и съзнанието, че постоянно бих страдала и бих била нещастна, ако продължа връзката, също оказа влияние. Тоест, възприемам го като един вид несъзнателна самозащита, стремеж да се предпазиш от постоянни страдания, като отрежеш от корен това, което ги причинява. Не знам как да го обясня, дано разбираш.

43.   По мое лично мнение и както гледам и на другите тук, си е чиста изневяра. Точните причини, доколкото гледам са ти убегнали или по-точно казано не ти ги е казал, което е доста гадно в случея. Не знам дали си му простила или си склонна да го направиш, но те съветвам сериозно да премислиш за вашите взаимоотношения.

44.   Изневяра е. И какво? Или го преодоляваш или го напускаш. Няма средно положение. Ще се опитам да обясня моята гледна точка и дано ти бъде от полза, че много морални станаха изведнъж всички.
Ревността и чувството за собственост са заложени в почти всеки от нас. Но трябва да разберем, че никой не е собственост на другия. Да ревнуваш-защо. Това е само хабене на нерви, не е признак на любов. Защото ако обичаш някого истински искаш той да е щастлив с цената на всичко. Ако сексът с друг човек, му е харесал и го е направил щастлив, коя съм аз, че да го съдя. И защо? Защото не е само мой. Еми да, не е. Мой са си децата ми. Партньорът ми не е мой. И защо се приема като предателство сексът с друг човек? Предателство спрямо кое? Спрямо любовта ли? Нали може секс без любов и тогава на това му се казва нужда.
Така, че авторке, опитай да изясниш за себе си как приемаш изневярата. И помни едно -сексът не е пазарлък, да си даваме и връщаме. Някой по-горе беше казал много правилно-бой и ебане не се връщат.
Маги

45.   Изневяра е или зависи ти как го възприемаш. Иначе мъжете повечето изневеряват, те може и да не знаят името на жената и пак да правят секс с нея, това не променя чувствата им към другата или другите жени в живота им. Ако мъжа ти е щастлив с теб, той и любовница да си намери, пак няма да те зареже. Просто повечето мъже да такива.

46.   Чудесно казано, както очаквах от кометар 44 на Маги / Здравей ;) / и номер 45 в много случаи е точно така. Ще бъде голям успех, ако тук хората успеят да разберат, че чувствтото за собственост в повечето случаи не им помага и че в повечето случаи ревността е разделила много повече двойки отколкото е спасила. Не забравяйте, че идеални хора няма, както и идеални връзки. Познавам две жени /едната ми е първа братовчедка/, които като по млади бяха най големите защитнички на морала и имаха доста крайно отношение против изневярата. Поне за мен бяха най големите моралистки и до ден днешен, които съм познавал. Но след десетина години, сега и двете семейни... еми и двете изневеряват и доста са си променили мнението. Не бързайте да съдите крайно, защото не се знае вие след десетилетие на какъв акъл ще сте.

K-Man

47.   Разбира се, че е! Не прощавай изневеритее.. не води до нищо хубаво. Нещата се натрупват и накрая всичко рухва :)

48.   Номер 47, как така всичко рухва? При мен нищо не е рухнало.
K-Man, колкото и да се мъчим няма да убедим хората в правотата на нашето мнение.
Забелязала съм, че се мери с двоен аршин. Аз мога да изневерявам, но на мен не може, защото е предателство. Айде моля ви се. Егоизма и чувството за собственост провалят една връзка, а не изневярата. Но не винаги човек го разбира.
Маги

49.   На мен пък ми е чудно защо трябва да се изневерява? Искаш да се чукаш с друг/а казваш директно на партньора, а той си преценя дали егото ще му позволи да преглътне този хап или да сложи край. Защо трябва да се крием като мишки и да се правим на глупаци и грозно да лицемерним един с друг и жалко да се подиграваме. То е ясно, че всеки изневерява, лоялност, любов и други подобни глупости са само за проветрение на устата

50.   за мен си е чиста изневяра и няма значение с кого е и поради каква причина - просто си е изневяра :)

51.   Много ясно, че е изневяра.

52.   № 49 - не е просто "искаш да се чукаш с друга". Понякога просто не знаеш, че го искаш. Попадаш в някаква ситуация, без да си го очаквал, възбуден си, някаква ти се натиска и ти го правиш. Не си излязъл от вкъщи с мисълта ей сега ще ходя да изневеря. Просто се случва, как да ти го обясня?

1-50 от 65