Отношения, ама никакви
Здравейте. Имах две годишни "отношения" с човек, отношения - чисто сексуални - и то доста рядко - през месец, когато той си прецени. Оказа се, че освен мен има и други на клона :) живеем в един блок. Разбира се като пълна глупачка, аз се влюбих, той пък постоянно ми повтаряше, че няма никакъв шанс за връзка и дори да не си помислям. Но сляпата неделя така ме беше пернала, че все си въобразявах, че ще стане чудо. И преди няколко месеца си излях всичко, което чувствам и приключихме. За протокола - и двамата сме необвързани, на по 30 - всъщност той никога не си е имал приятелка. Отскоро започна настоятелно да ме кара да се видим. Казах му, че две години се е държал като задник, въпреки, че е знаел, че имам чувства. И не искам да се връщам назад. Каза, че ако се съглася да се видим, ще определим брой пъти в седмицата, в които да сме се виждали!!! А това не го бил правил с никоя - тоест забива мацка и след това се покрива! А желаещи момичета - много. Тоест дтрашен "жест"!!! Хаха И ми даде срок до утре да си помисля и ако откажа, да не очаквам никакво нормално поведение повече от негова страна!
В момента дори ми е ядосано и срамно, че споделям такава простотия. Но просто не мога да си обясня поведението му. И ме е яд, че пак започна да ми обърква мозъка.
Моля ви, достатъчно ми е неудобно, че споделям тази сериозна житейска драма - бъдете снизходителни.

Коментари

3.   Абе махай го тоя :)

4.   Поставила си се в много неизгодно положение, от което единственият достоен изход е да не се занимаваш повече с него. Той те няма за нищо. На 30 години вече не може да си позволиш да си губиш времето с подобни хора.

5.   Отрежи го най-брутално!

6.   Що сте такива жените... унижават ви. бият ви. псуват ви. държат се с вас като с парцал. и пак тичате след насилника си.. що за хора сте??? А в същото време свестните мъже си седят сами.... защо винаги тичате след ненормалниците

7.   Забрави го тоя кретен. Него трябва да го е срам, не теб.

Моли те, защото не иска той да е зарязан, после ако приемеш пак ще си продължи по старому. не се поддавай. Зарязвай и се оглеждай за свестно момче, което да заслужава любовтата ти. Този е ла*но.

8.   девойке, това същото ми се случи и на мен. но в рамките на 1 година. ние пък сме на по над 35... смятай какво значи за мен 1 година загубено време, при положение, че търся партньор, с който да си имаме дете.
драмата приключи преди няколко месеца. да спомням си за този човек. аз бях и също продължавам отчасти да съм влюбена в него... но всъщност освен един секс по разписание за него, той на мен нищо не ми даде. по-точно липсваше винаги. и винаги, когато потърсех близост от него, получавах скандал.
да и аз устонвих, че имало и други маймуни на клона...
всеки има право да си живее, както го разбира.
аз за себе си знам, че не мога да издържам така. заслужавам много, ама много повече.
минаха няколко месеца. тотално съм изгубила връзка с този мъж. но поне сърцето ми е доста по-спокойно.
надявам се да срещна моя си принц и то скоро.

9.   Не си виновна, че си влюбила. Не си виновна, че си се влюбила в боклук. Защото от това, което пишеш, да той е такъв. Не му играй по свирката, не се съгласяй на сделките му. Не ставай втора, или по точно една от всичките. За кратко време делях съпруга си с любовница. Беше много, много за кратко, защото той бързо я отсвири, но не мога да ти опиша болката и страданието, което преживях. Отрази ми се и на здравословното състояние. Ужасно е, не си го причинявай, нямаш деца като мен. Колкото и да си влюбена, ще дойде ден ще ти мине, повярвай ми. Желая ти да вземеш най-правилното решение.

10.   Ами ти сама и другите "желаещи момичета - много" сами се забърквате с такива хора. Когато от начало избора е грешен и самия човек не е наред и характера му е негоден а ти го избираш по повърхностни и външни белези и се надяваш да го промениш то резултата може да е само един - накрая се оказваш използвана и разочарована.

М

12.   Разкарвай го и си намери свестен мъж. Ама явно и ти много-много не ставаш за такъв, щом на 30 си позволила цели две години да си в чисто сексуална връзка. Загуба на време, той те е ползвал като проститутка, вместо да градиш нормални отношения с някого през това време. Но и ти си го позволила, значи и двамата сте имали изгода.

13.   И това жена на 30 !? Леле мале.. ти до кога смяташ да си играчка? Акъл нямаш ли?

14.   Здравей, много по-малка съм от теб, но да речем, че и аз съм била/съм в същата ситуация и ти препоръчвам да не се занимаваш, да ще ти е гадно и ще те боли, но по-добре да го оставиш отколкото да се мъчиш сама себе си. Той не го заслужава, ако е щяло да става нещо да е станало преди 2 години

15.   Явно му липсваш в леглото и затова прави "големия компромис" - да ти определи дни за виждане. Не се връзвай. Ясно е, че няма истински чувства към теб.

16.   На подобно унизително предложение се отговаря само със сарказъм, иначе отправилият го не разбира абсурдността на очакванията си. Кажи му, че си загрижена за него и не искаш да се претоварва, за това се отказваш да се виждате изобщо. И понеже има толкова много кандидатки, да почне да им събира такса, ха-ха-ха!

17.   Това сигурно е някакъв махленски простак, изживяващ се като Казанова на блока... ужас! Така и не разбрах как жените си падат по-такива??? Престани да се подаваш на тъпите му желания, престани да се самоунижаваш! На 30 си, не на 17! Зарежи го и си намери мъж на място!

ELSA

18.   Кажи ми момиче как го избра този? Заради външния му вид ли, нахаканите обноски ли - неговата "увереност", за това, че е може да те предразположи с приказки ли, заради това, че демонстрира положение и финансови възможности ли? Докато гледате тези неща а не характера на човека, външното а не вътрешното, опаковката а не съдържанието и принципите или пълната липса на такива живота ви е ще е един хаос от случайности, пропилени възможности, разочарования, изневери, раздели и т. н. Когато облъчени от пропагандата поставяте измислени критерии пред свестните хора които те не могат да ги покрият и казвате мъжът ТРЯБВА да е такъв и такъв, ТРЯБВА да е постигнал това и това, ТРЯБВА да има това и това, ТРЯБВА да изглежда така и така, тогава сами се обричате на нещастие, защото гледате външното а важното пренебрегвате, защото за да са щастливи е необходимо двамата да са с достойни характери, да се обичат, да са си верни и добри един с друг а когато единия или двамата са с опорочени характери, когато си изневеряват, когато се нагрубяват, когато се лъжат, когато се карат и т. н. каква полза има от това, че единия е с външен вид или с пари или с положение или с каквато и да е външна примамливост когато характера му, вътрешния човек е опорочен и зъл. Разберете, че трябва да се гледа човека, неговият характер, принципите по които се ръководи в живота си, вие трябва да имате сходни ценности, сходни разбирания за живота, висок морал и лоялност това прави спойката между двамата здрави и това е което ги обединява.