Влюбена - загубена!
Здравейте, хора! Момиче съм и съм толкова влюбена, че вече не мога да си намеря място. На скоро се запознах с едно момче по интернет. В началото ми беше интересно, защото е малко по - особен характер и ми "хвана окото". Пишехме си през нощта до 3-4, на всякакви теми. Докато един ден не се реших да се видим. Видяхме се, той ме взе от уговореното място и отидохме в тях. Гледахме филми, слушахме музика, говорехме. Накрая той ме целуна, аз съответно отвърнах и така доста време продължи това, но нищо повече от целуване. Също така се гушкахме през цялото време, не знаех къде се намирам ха-ха. Е тръгнах си и от тогава той почна да ми пише през няколко часа, да съгласна съм, зает е, но преди това не правеше така. Отговаря ми с една дума от сорта на " мхм ", " аха " и накрая го питах защо не можем да проведем един нормален разговор откакто се видяхме и отговора беше " Не знам ". Не сме си писали от тогава, а аз се побърквам. Излизам с приятели по цял ден, за да не мисля за не го, гледам филми, слушам музика, опитвам се да спя, но в крайна сметка всичко ме свежда на мисълта за него. Бих искала критики и мнения, защото наистина нямам представа какво се случва вече.

Коментари

1.   Уф, разбирам те напълно. По държанието му не можеш да разбереш какво му се върти в главата. Щом сте си прекарали добре, не виждам причина защо е променил поведението си.
Според мен ти нямаш вина. Ако просто не те е харесал на живо, според мен щеше да си проличи още тогава.

Остава примерно да те е търсил само за секс и като не се е стигнало до там да се е отказал от теб. Разбирам от разказа, че той не е понечил, което значи, че ако това е причината, просто е мухльо и сигурно е чакал ти да му предложиш. Тъпо отвсякъде. Бих ти препоръчала да не се занимаваш с такъв.

Сега, лошото е, че си си паднала по него и сигурно ти е трудно да си го избиеш от главата.

Ако искаш пробвай да си замълчиш и не му отговаряй известно време. Мълчанието ти може да го накара да се разкае за държанието си и да пробва пак да се държи добре като преди. Ако пък не те потърси, за съжаление ще е ясно какво му е отношението.

2.   Здравей, момиче! Историята ти доста ме заинтригува, и искам да ти кажа, че с времето всичко ще си дойде на мястото! Не мога да определя, дали любовта ти е споделена, но със сигурност времето ще покаже!!! Остави го и ти също за няколко дни, предполагам, че той ще се сети за теб, и определено по нататък ще искате отново да се видите, и ще се втурнете във вашите приключения! Горе главата, той ще разберече, че ти си добро и искрено момиче (защото наистина ми изглеждаш такова! ) Късмет! И запомни, че нее 3динствено момче, ако не се получи с него, морето е пълно с
шарани! ;)

3.   Ей мила точно като с моята история с тази разлика, че аз съм голяма жена и т. н. Запознах се със страхотен мъж в интернет, ама наистина страхотен. Допаднахме си страшно. Видяхме се видимо много се харесахме. Обаче след това нито звънна нито писа. Стана ми ясно. Да ти кажа ли истината. Искал е или бърз секс или просто не си пада по теб. Продължавай напред. Не си заслужава. Успех

4.   Чакай малко, на тебе да ти пишат през няколко часа ти се вижда малко и го отдаваш на заетостта му, така ли?
Или си се изразила неправилно или си такава лепка, че е направо чудно как той още ти отговаря.

5.   Навсякъде ги има такива използвачи, направо ми е омръзнало!!!
Според мен е добро да си изясните ситуацията, а това че те избягва е супер глупаво, като има проблем да си го каже толкова ли е трудно. Ама това са повечето момчета играят си с едно момиче, дават му напразни надежди и накрая когато усетят, че нещата стават по-сложни просто го разкарват, толкова ''хубава'' постъпка, че няма на къде :@.

6.   Кофти работа.. За съжаление, контактът в нета не може да се сравни с общуването на живо. Имаш чувството, че си опознала човека, а се оказва, че не е точно така. И аз съм имала подобни случаи, с тази разлика, че винаги момчетата не са били напълно непознати, а сме се засичали в обща компания, например или нещо такова, без да си говорим, и след това сме започвали да си пишем във фейсбук. Ей така, преди доста години, писах си с едно момче, с което сме си говорели часове наред, на най-различни теми, дори сме си споделяли разни лични неща, беше ми супер забавно и приятно. Това продължи няколко седмици, в които аз хлътвах все повече, без дори да съм си разменила и една дума с него на живо. Но..дойде моментът, в който излязохме на кафе, уж всичко беше ок, поне според мен, а след това постепенно той започна да ми пише все по-малко и по-малко, докато накрая не си хвана гадже и тотално спря. Е, изводът, който си направих, беше, че просто не съм му допаднала. Не е много приятно, но се случва. Смятам, че това е ситуацията при теб. Или се е появило момиче, което да му харесва повече. На теб може да ти е изглеждало сякаш всичко е било супер, но явно той не е на същото мнение сега. Разбирам, че с тези целувки и прегръдки, той те е подвел да си мислиш, че отговаря на чувствата ти, но.. поведението му в момента говори друго. Мисля, че той доста явно ти показва, че вече няма интерес, просто не ти го е казал съвсем в прав текст. Сигурно иска сама да се усетиш и да спреш да му пишеш, това е тактика, до която често прибягват хората, но е доста неуважително. След като си му показала, че искаш да се видите отново, а той ти пише по 1-2 думи, не виждам какво друго можеш да направиш. Ако бях на твое място, бих му казала:" Виж, аз те харесвам, искам да се видим пак, но ако ти не се чувстваш по същия начин, най-добре е да ми кажеш, за да не си губим времето". Само че, това бих казала на някого сега, когато съм на 24 и вече разсъждавам доста по-различно, отколкото като бях на 16. Тоест, не бих искала да хабя време и енергия по човек, който не се интересува от мен, защото е излишно и натоварващо, затова усетя ли, че има такава промяна в отношението и той нещо увърта, просто предпочитам да съм директна. Може и да не е най-правилната тактика, но това е моето мнение. Приеми, че понякога се случват такива неща, никой не е застрахован. В крайна сметка, той губи :) Горе главата, ще срещнеш някой друг, който да се държи с теб така, както заслужаваш.

7.   Според мен не е готов за нещо по-сериозно и вместо открито да говори, се крие като се държи дебилски, съжалявам.

9.   Номер 4 - Не, не съм лепка. Напротив, гледам да не му досаждам постоянно и т. н, но ми направи впечатление, че почна да ми отговаря с по една дума, преди също ми отговаряше през определено време, но с повече думи и развиваше разговора.

10.   Не е трябвало на първа среща да му даваш дори целувка и гушкане. Може да си е помислил, че си такава по принцип и да е изгубил интерес. Момчетата трябва да бъдат водени за носа, щото са несериозни и безотговорни в болшинството си. Съжалявам, постфактум е много гадно да разбереш за грешките си. Възможно е да не са вече поправими, уви.

11.   може би на живо не си му допаднала с нещо (вид, държане, маниери). може и да се е надявал на неангажиращ секс и щом е видял, че няма да го получи, а трябва да вложи усилия, е решил, че не си струва. може и да си има приятелка, а писането с теб - за развлечение. остави го, не се занимавай повече с него.
приемай писанията в чатове като начин да се запознаеш с човека, но оттам нататък разчитай на живия контакт. не можеш да кажеш, че го познаваш само виртуално. човекът може да прави копи-пейст на още 10 момичета, та белким една му върже.

12.   Разминаване между реалността и образът, който си е изградил и очаквал.

13.   Много ми е интересно, как така още на първа среща отиваш у тях. Нямаш ли поне малко инстинкт за самосъхранение, или ви е страх най-вече, от тези, които не знаят как да общуваш с жена?