Да, продължа или да търся ново
Здравейте, момче съм на 20 години имам красив вид, както външен така и вътрешен. Разбира се на първо място обноските и държанието са най-важни да са добри на човек. Не съм някой злобар, добър човек съм гледам с всекиго добре да се държа. Та проблемът по който пиша е, че запознах се преди има няма пет месеца с едно момиче. Стигна се до там, че се харесахме, но тя си праща любовни сърца с бившият и, и то няколко пъти. Когато я попитах, тя ми каза не си пращаме повече, но така се стигна до втори път, отново получих същия отговор, аз харесвам теб повече няма. И до трети път се стигна и вече, не знам какво да правя иска да и предлагам обаче след тия три пъти аз нямам доверие, ще се радвам да ме посъветвате. Какво да правя да и се доверя за пореден път или да оставя както се казва да се срещна с правилното момиче. Ново момиче, ново щастие, всичко ново, без гадни моменти и въпроса защо.. Благодаря за вниманието!

Коментари

1.   Продължи да подобрява граматиката си, че е срамно.

2.   Можеш ли да споделиш малко за това дали си имал преди това по-сериозни взаимоотношения с момиче и момичето, с което се занимаваш сега на колко години е? Според мен, ако си имал сериозна връзка преди това, която е приключила зле за теб, по-добре изчакай да ти мине и след това си търси момиче, за да не останеш разочарован. Зависи и каква им е била връзката на тези двамата, как е приключила? За мен по-важни са действията от думите и не бих имала доверие, ако бях на твое място.

3.   Пич, приключвай с тая, няма смисъл! Щом си флиртува с бившия, значи не държи на теб. Лъже те няколко пъти, почва да свиква, че си мекушав и те държи като резерва, щото си добряк. Ще си намериш добро момиче, което да е честно с теб и да те уважава. Тази определено не те уважава и те разиграва.

4.   Най- добре е това, което си написал тук, да го споделиш с приятелката си, т. е. да й обясниш как се чувстваш и какво те притеснява, без да я обиждаш.

5.   Жените са долни същества! В един момент ти казват че те обичат а само чакат да си обърнеш гърба и да си сложат нещо между краката или в устата. Разкарвай я по бързо докато не си се влюбил че тогава става лошо приятелю.

6.   Я да я режеш веднага! Човек, не се захващай с момиче, което не е честно с теб още преди да сте станали гаджета, сам се обричаш на провал. Какви са тези тъпотии, контактувате от 5 месеца, пък тя продължава да си пише с бившия?! Личи си, че сте малки, но нещата са много прости, независимо на каква възраст сте- ако те харесва достатъчно, ще забрави и бившия и всички други и няма да прави неща, които знае, че те обиждат и нараняват. Просто явно си е оставила някакви вратички и сега не знае по кой път да поеме... пък може и да има и други момчета, за които ти да нямаш представа. Казал си веднъж, два пъти, е..докога? Някой може да ти каже: "това е дребна работа, не си го слагай на сърцето", но аз смятам, че точно тези дреболии ти подсказват още от самото начало какъв човек стои насреща ти и колко можеш да му вярваш. Не си хаби нервите и недей да се забъркваш с момиче, което не иска да бъде с теб толкова, колкото ти искаш да си с нея. Ако се държиш добре, както казваш, правилното момиче ще се появи и ще разбереш какво означава да си наистина желан и харесван.

7.   Авторе, сподели малко по-подробно как стоят нещата, за да можем да ти помогнем.

8.   Автора съм, значи да добавя това момиче нещо са писали с бившият. Той самият ми прати чат как тя му е писала, защо ми е казал, че му праща сърца. После обиждайки го му казва, кажи му всичко и забрави, че си ме имал. И аз тотално я отрязах, не е ли правилно, как може да има толкова нагли хора незнам.... Не съм ли прав да искам да си намеря друго добро момиче

9.   Прав си!

10.   Прав си, че искаш да си намериш друго момиче, но много зависи какво са си писали, колко силна ви е връзката, дали влияят твои предишни връзки по някакъв начин, освен и нейни, както видяхме, дали нещо сте се сдърпали.. затова казах, ако можеш малко предистория да дадеш.

11.   Аз много мразя някакви такива истории обеснения във чата, но ясно е е че бившият й не е свестен и тя също и се е опитвала да се скрие. Но все пак говори с нея, не се доверявай на бившият й напълно, чуй и нейната гледна точка преди да вземеш решение, хубаво е да и разкриеш каквото знаеш поне да е ясна истината за всички. Та дори да не останеш със нея кажи и поне, така е най честно.