Изправена на кръстопът!
Аз съм на 26, а той на 44. Досега съм се влюбвала 3 пъти болезнено и истинско, но несподелено. Преди година срещнах този мъж, истински мъж, даващ най-голямото внимание, подкрепа, любов и нежност, които се срещат само по филмите. Винаги ми казва най-милите и нежни романтични думи, винаги на 1во място съм аз, всички мои желания или просто хрумвания е готов да осъществим. Всичко е перфектно, иска да си имаме деца, общ дом и просто да бъда до него.
Проблемът е, че аз съм млада и ми се живее, а той иска да съм постоянно с него и нямам лично време, сърди ми се, че не отделям достатъчно време, а аз работя, имам нужда да се видя с приятели, да отида на танци.
Дали ще направя грешка, ако не съм с него, защото интуицията ми и вътрешни я ми глас си противоречат. Това ми се случва за 1ви път - да не знам как да постъпя.
Да се обвържа ли сериозно с него и да чувствам винаги, че съм обичана, направо боготворена и най-ценното за някого, или да продължа да се лутам сама, търсеща ВЗАИМНАТА споделена любов. Съществува ли тя, или е само дар от Бога и то за някои отредени хора. Досега само аз съм обичала и знам какво е да трепери сърцето ти за някой. Сега съм от другата страна, мен обичат, а аз не така, както разбирам любовта.
Как да разбера дали е той човекът за мен и най-големият ми късмет или пък не е и ме чака нещо-по-добро.
Измъчвам се в мисли.
Помогнете ми как да разбера, страх ме е, че като го оставя времето ще мине без да намеря човек, който да ме обича като него и аз да обичам. Обича ме толкова много, прекалено много, казва ми го и ми го доказва, никога не ме е карал да се съмнявам и за секунда, дори когато съм го изпитвала и съм се държала ужасно, страда като малко дете, дори е плакал пред мен 2 пъти. Дали ще има друг който да ме обича така, мисля, че не, но единствено ме притеснява това, че не ми дава лично пространство.
Вие как бихте постъпили?

Коментари

1.   Как не те е срам, бе? Ще изоставиш добър и мил мъж, който те ОБИЧА ИСТИНСКИ, само за да можеш да ходиш на гнусните чалготеки и да въртиш кючеци с "приятелките си"? ! Ти ебаваш ли се? Я, се стегни, пикло, имаш мъж, който дава всичко за теб, забрави за миг проклетата си женска природа и го обичай и ти.
Иначе такива като теб само за секс стават, после защо ви използвали, пхахахахахахаха.
Използват ви, защото сте долни кифли готови да зарежат мъж, който ги обича, за да въртят кючеци по чалготеките и да ходят на кафета с "приятелки".
Жалка работа. : ))

3.   Спокойно, ще срещнеш още много хора!

5.   Ти луда ли си. Не са много жените които могат да намерят мъж като твоя. Знаеш ли колко разведени хора има? И само защото са се оженили само заради парите или секса. Друг мъж като твоя няма. Аз досега си мислех, че такъв като твоя няма. Аз ако имах мъж като него дори и заради милионер не бих го оставила. Ти сега бъди с него пък ако си намериш някой който ти хареса повече тогава го остави твоя.

6.   Ооо не! В никакъв случай! Това, че някой ТЕ обича не е причина да се обвържеш, такова начало води до един доста обичаен сценарий... недоволството от ограничаването на личната свобода ще нараства, той все повече ще те приема за даденост, ти все повече ще се чувстваш сякаш си направила компромис заради него и ще му го изкарваш през носа, сексът няма да те удовлетворява... защото хубавият секс се прави когато твоето сърце трепти, у а не когато някой теб те обича... ще се влюбиш в друг, ще изневериш... междувременно може и да има деца в картинката и ще почнат драмите... спести си това... пътят зависи от първата крачка, от първата стъпка... когато тя е направен с компромис.... само защото.... едва ли ще намеря друг... нещата няма да са добре. Знам го от личен опит за съжаление.

7.   Любовта не се намира, тя се изгражда. Модела който много жени използват да търсят подходящия т. е. да спят с много мъже докато намерят този който им пасне е грешен и порочен и ги превръща в курви. Когато си с някой трябва да си му изцяло вярна и трябва да даваш в тази връзка както мъжа до теб ти дава. Съжалявам, но ти много от жените не сте възпитани как трябва да се държи една жена и какви ценности и вярност трябва да има и лесно се превръщате в курви. Курварството не води до нищо хубаво, то опорочава човека и води до това, че започва да го преследват нещастия, защото човек сее това което жъне. Като постъпва лошо, после ще страда.

8.   Аз съм изправена пред същата дилема. С него сме заедно от две години и нещо, но постоянно ме ограничава. С 13г е по-голям от мен. Не знам дали любовта е достатъчна за една връзка. Той не ми позволява нищо. Не излизам, не работя нищо не правя. Не ми забранява директно, но знам, че ако направя нещо ще се скараме и разделим. Помисли кое е по-важно за теб-личната свобода или любовта? В началото не знаех, че така ще се развият нещата, а сега съм погубила себе си и не мога да се откъсна от него.