Искам някой до себе си, а като го намеря търся нещо друго...
Здравейте!
Момиче съм на 17... И така, преди около 6-7 месеца имах връзка с мъж по голям от мен с 13 години от мен и общо взето той ме използваше само за секс... И след него имах връзка с момче по голямо с 2 години което накрая ми поднесе, че е влюбен в мен и моята приятелка която естествено го отряза.. След тези връзки бях много наранена, и сега с който и да съм търся нещо различно, а като съм сама не мога да издържам искам да срещна някой който ще ме обича колкото аз него и да не ме предава... Сега имам връзка с момче колкото мен, но той се държи супер детински и аз правя всичко за тази връзка и чувствата ми към него угасват все повече, а той ми е верен и ме обича, но аз искам нещо различно искам някой който знае къде се намира не се държи така детински искам като предишните ми 2 връзки да обичам, но и мен така да ме обичат... Моля ви дайте ми съвет на къде?
И моля модераторите да ми споделят историята. :))

Коментари

1.   Логично е, след твойте разочарования ти да си на ред да разочароваш някого... Уви, така става в живота. Обаче, струва ли си? Мисля, че при малко добра воля може не да разбиваш сърцето на момчето, а да поработиш върху него. Обясни му, че неговото поведение не е такова, което ти е нужно. Дай му шанс. Щом те обича, той ще е мотивиран да стане мъж, да се промени заради теб. Пробвай поне, сигурно ще се получи. Любовта може да твори чудеса, вярвай в нея. Другото е хазарт. Да нараниш някого е най-лесното решение. И така се получава порочна спирала. След време, без съмнение, ти пак ще бъдеш наранена. Жените все чакат всичко наготово и винаги все са недоволни, все някой им е длъжен. Отношението на хората към теб е функция на твоето отношение. Искам да кажа, че това, което ти се случва, до голяма степен се корени в теб самата.

2.   Нека намерим начин да се свържем, ако не друго просто да си поговорим.
гетсата маймуняк а бе ве ;) мисля, че ще ме разбереш.

4.   Коментар номер 1- как така отношението на другите зависи от нея? Обясни.

5.   Жените искат всичко и веднага, но какво и те не са наясно. Според мен си търсят материално независим и подчинен на желанията им мъж, но се опитват да го прикриват и да говорят за чувства, интелект и пр. Имам приятелка, която мотаеше доста дълго едно момче и накрая прекъсна контакти, защо ли му даваше надежди само, та и тука същата работа. Повечето си търсят някой организиран и изцяло самостоятелен и решителен мъж., за да може да ги издържа.

6.   Номер 5, не всички жени са материалистки, аз съм се водила от две неща -чувства, където се правят компромиси или ако няма такива.. сигурност, че човека ме харесва достатъчно, да знам че човека ще бъде до мен, тук материалното не е от значение. Вероятно момичето е нямала тази любов, привързаност, голямо привличане иначе в противен случай е щяла да му каже какво изпитва, за да знае дали има смисъл. Аз за подобни неща гледам да съм искренна за да няма после неразбрани ситуации. Виж когато човек е необвързан тогава е склонен да се пробва ако не иска да бъде сам но в противен случай може във ситуацията където е готов да остави сигурността заради чувствата си. А когато те не са казани в прав текс от момичето няма никакво разиграване, просто питаш и очакваш отговор за да си знаеш защо, какво и тн. И аз съм така припряна и понякога избързвам което не е добре, ама може да е до характер, дева съм във асцендент на везни.

7.   5, думата която търсиш е - материалистки. За тяхно съжаление, ние материално независимите мъже с висока заплата никога не бихме имали каквато и да е сериозна връзка с тях.