Как да действам?
Здравейте. Сега ще уча първа година в университет. Преди откриването никого не познавах, но в интернет се намерихме с едно момче, което ще бъде в моята група. Пишехме си всеки ден, на всякакви теми, а няколко дни преди да открият учебната година излязохме. Мина доста добре. До сега с момчетата с които съм излизала не се е получавало, защото нито сме си пасвали, нито са ме привличали, нито сме имали общи приказки. Сега за първи път ми се случи наистина да харесам момчето и по мое мнение да си паснем. Наистина го харесах много. Излизането не беше среща, вероятно ме е поканил просто защото ще учим заедно. На разделяне ме прегърна, много щастлива бях! Но от тогава той не показва никакъв интерес, дори вече не ми пише. Когато аз му пиша отговаря след часове.... На откриването си се усмихвахме като си засечем погледите, но от далеч, дори не сме говорили, а очаквах да се движим заедно, тъй като до сега си пшехме всеки ден и излязохме. Тези дни почват лекциите и не знам как да постъпя. Той се движи с няколко човека. Не искам да му се лепя и да е твърде очевидно, че го харесвам, но ме е страх, че ако не направя нищо ще си останем просто колеги.. Посъветвайте ме. Аз вече показах интерес като му пиша, но как да го предизвикам той също да го направи. Странно е, че спряхме контакт така изведнъж. Някакви тактики, ако е възможно? Благодаря! :)

Коментари

1.   Вaриaнтите сa мaй три:
- не го привличaш по този нaчин и го е рaзбрaл след срещaтa ви
- женкaр е и сегa искa дa се огледa зa повече неaнгaжирaщи възможности
- от ония комплексaри е дето сегa ще трябвa дa го убеждaвaш, после дa му бършеш сополите, дa му нaрисувaш кaртa "открий дупкaтa и клиторa" ( девственик ) и нaкрaя при първa възможност дa докaзвa нaученото нa друго място.

Кaквaто и дa е причинaтa му дa стрaни от теб не е мъжкaрско. Зa кaкво ти е тaкъв? ! Нормaлните хорa ГОВОРЯТ, в рaзговор може дa ти кaже, че не желaе връзкa примерно.
Aз не бих се зaнимaвaлa.

2.   Аз си пишех със много от колегите. Не значи, че съм имал интерес. Чатенето не е нищо, освен ако не сте флиртували.

3.   За съжаление, мнението ми е да не му обръщаш внимание, нито да му пишеш. Мъжете обичат игрите. Искат те да гонят мишката. Попадне ли им в ръцете наготово вече не е интересна. Прави се на незаинтересована и заета. Рано или късно ще ти обърне внимание. Ако ли не, момчета много.

4.   Здравей, виждам два възможни варианта. Единия у, че не те е харесал как изглеждаш на живо и не е привлечен към теб сексуално така, че за него интереса е изчезнал. Втория е, може да си му се сторила много пасивна и криеща чувствата си и той да вижда, че с теб нещата ще стават мъчно.

5.   Авторката: Не съм пасивна, държах се доста приятелски. Според мен е видял, че съм го харесала и се е оплашил, въпреки че не съм го показала толкова явно. Сега не си пишем, не си говорим. Аз също се държа дръпнато, като се надявам той да започне да се интересува. Не знам, предложете ми някаква хитринка, как да предизвикам интереса му :)