Обърканост
Здравейте, аз съм момиче на 20 години и искам да ви разкажа една история... Това лято ми се случи нещо което никога до сега не ми се беше случвало. Реших да замина за морето да работя, имах си приятел от много дълго време всичко беше повече от добре, но когато за първи път отидох на работното си място се запознах с един човек който много ме впечатли, и този човек е жена. Забелязах, че ме гледа по много странен начин. От тогава започнах да мисля за нея, пишехме си см-си, тя беше в другата смяна, винаги идвах по-рано на работа за да я видя. След това си разменихме номерата, говорихме си при всеки възможен момент. Една вечер когато бях на работа тя дойде с другите колеги каза ми че ще отидат на барчето да пият по нещо и ще дойде да ме види след това и дойте.. Говорихме си, гледахме се и после стана друго, вие се сещайте! След тази случка аз взех все по силно и по силно да мисля за нея, привързах се към нея, я е по-голяма от мен със 6-т години, кара ме да се чувствам желана, обичана.. Когато ме погледне се разтапям а като ме докосне умирам.. Желая я много.. Разделих се с приятеля си, не виждам никой и нищо друго освен нея, обичам всичко в нея, устните и косата и очите и сърцето и.. Всичко беше наред, разбрахме се че като се приберем от морето всичко ще бъде както преди, винаги съм и вярвала сляпо за всичко.. Много жени и пишат, тя е красива искат я.. Върнахме се от морето и нещо все едно се промени не е същата, постоянно ми казва как аз не искам да съм с нея, много пъти ми казва да се разделим, аз не се отказвам от нея и няма да го направя, обичам я луда, бих дала всичко за нея.. Държи се много странно със мен не знайно защо.. Може би има някой друг в живота и аз вече не съм фактор. Тя ми казва че много ме обича и че всичко ще бъда наред. Хора не зная какво да правя дайте ми съвет, объркана съм.. Обичам я и не мога без нея, страдала съм много от любов не искам отново да страдам..

Коментари

1.   Изчакай.

2.   Изводите които си правя от твоя разказ е, че тази жена най-вероятно просто е такава. Едва ли ти си първата с която постъпва така, която омотава в мрежите си, до състояние, че да не можеш да живееш без нея. Очевидно притежава харизма и чар, които знае как да използва и в случая просто те използва по някакъв начин, докато не и омръзнеш и не те зареже, за да отиде при следващата. Както казах вероятно просто е такава, търси тръпка, търси забавление, а знае ли човек може би и любов. Просто досега не е срещнала подходящата. Поговори с нея, вероятно това е най-глупавия съвет който мога да ти дам и със сигурност си опитала да го направиш, но все пак това е единствения начин да изясните нещата помежду си :) Желая ти успех, едва ли съм помогнала много, но все пак

3.   говорила съм със нея, и вчера разбрах много гадни неща :(