Женен с две любовници
Здравейте.
От близо половин година имам връька с женен мъж. Ясно ми е че с него нямам бъдеще, нямам очаквания, нямам претенции към жена му и прочие. Докато един ден не разбрах че си има още една любовница, не знам от колко време. Разбрах по възможно най-глупавия начин, случайно видях съобщения в телефона му като го беше оставил включен. Не съм му държала сметка или подобни глупости, защото честно не ме интересува той с колко жени се вижда. Оттогава обаче той не се обади, не ме е търсил вече месец, сякаш изчезна вдън земя и по това аз помислих, че той е разбрал че зная за втората любовница и е решил да не се занимава повече с мен, макар че можеше поне да ми го каже доректно, но както и да е. Той ми се обади онзи ден, каза ми че е нямал възможност да се свърже с мен по никакъв начин заради домашни проблеми по тая тема... Толкова глупаво оправдание че не може да бъде, окей, сигурно жена му го е забелязала че нещо постоянно кръшка, но да кажеш че е нямало начин е глупаво, желание е нямало. Искаше да се видим, но все още не съм му дала отговор. Мисля да се видим за да чуя обясненията, които по свое желание каза че ще ми даде, но се замислям дали дс продължа връзка с този мъж. Окей, приех че има жена, но не приемам че лъже и мен с друга. Вие как мислите? Струва ли си да продължавам с него?

Коментари

1.   Първо, той явно е прекратил връзката ви. Що за въпрос изобщо? И отделно що за мъж е това? Губиш си времето, миличка.
Аз предполагам, че и без това е искал да те зареже и затова е имал вече друга. Гаден консуматор. Той се интересува само от себе си. Забрави.

3.   Най-добре е да кажеш и на жена му, и на любовниците му. Такива боклуци като него трябва да се поставят на място.

4.   Не си струва да продължаваш връзка въобще с женен мъж, няма значение с колко любовници. Не можеш ли да си намериш някой необвързан? Защо ти е този? Какво бъдеще може да имаш с него - той никога няма да остави жена си, заради някаква любовница. Пропиляваш живота си. А и не помисли ли, че така нараняваш жена му. Както си се почувствала зле, че той те мами, така си представи на нея какво й е.

7.   Лошо е да излизаш с женен мъж, той също постъпва лошо. Ти сама виждаш, въпреки, че не си негова жена а любовница колко ти е неприятно, че има и друга любовница а какво да кажем за жена му. Недей да имаш връзки с женени мъже, потърси си човек който не е обвързан и характера му е да е верен на жената с която е. От тези авантюри само ще страдаш и времето ти ще минава с неподходящ човек в обречена връзка. Ти заслужаваш да си имаш твое момче а не да си нечия любовница, изгради твоята специална връзка с човек с който ще сте си верни, ще се обичате и ще сте един за друг.

8.   Според мен, той не ти се е обадил НЕ защото си мисли, че си разбрала за другата, а просто защото с другата му е по-хубаво. Мислиш ли, че му пука дали знаеш за нея изобщо? Може и трета да има, която да ви измести и двете след време, така че свиквай.

9.   Здравей!
Защо си губиш времето с женен мъж? Явно обича да спи наляво и надясно. Освен всичко така се пренасят болести. Не мога да ви разбера жените да се унижавате заради един гол... и да бъдете една секс играчка. Имайте малко по-голямо самоуважение. Колко много мъже има, които си мечтаят за жена и семейство! Успех!

10.   Ти явно си доста глупава жена, която не си цени времето. Намери си необвързан мъж, с когото да градите пълноценни отношения.

11.   Въпросът е какво получаваш от него до този момент?

12.   4, виждала съм достатъчно мъже, които оставиха жените си заради любовници, и то по- млади, но този явно не е от тях.
Жена му не я мисли, като не й отърва, има разводи!

13.   Много забавна тема. И донякъде забавни коментари.

Само като си представя как е прекарала последните дни в малоумно цикленене напред назад мислейки - "ще ми се обади, не, няма да ми се обади. ще го отрежа за да му покажа, че съм нещо вече. не, ще го приема. ох, не, вече 3ти ден без секс.. " :)

Ще ти спестя главоблъсканиците и ще ти кажа, че ти за него си общо взето секс кукла. И знаеш ли кое е най забавното? Той е прав. Просто си е намериал друга, по добра кукла.

Я ми кажете, всички вие жени дето "си знаят цената" - като оставим розовите ви самовнушение настрана и накрая си признаем, че всичко опира до секс и експлоатация в различните и нюанси, това не ли ви прави просто различни видове к**ви, но все пак к**ви?

Ще ви обрисувам и друго развитие - подобен тип човек, с очевидно ограничен капацитет на мислене, никога няма да намери мъж който гледа на такива като нея като нещо повече от просто комплект дупки. Защото единственото което може да предложи такъв тип жена е именно това.

Случайно припозналите се да не се обиждат а да се запитат защо се обиждат след като уж гореописаното не важи за тях.

14.   Здравей,
Аз също имам връзка с женен мъж вече от 3 години, повярвай ми - бягай докато можеш!!! Аз през ден късам с него, но поради времето, навика и чувствата го отлагам, а времето си тече. Накрая ние оставаме сами и с разбити сърца, а те със жените си.
Недей да се виждаш с него, забрави го и продължавай напред. Особено при положение, че има и друга... БЯГАЙ С 200!!!

15.   Тъпо е, че е женен и отделно е тъпо да крие от теб полигамията си, а и от жена си. Ако всичко е открито, нещата са ок.

Просто прецени сама за себе си какво искаш от тази връзка и дали го получаваш.

21.   Машаала на пича. Добре се е уредил Мунчо. Много патешка перушина около него. Абе, жени, нормални ли сте да се занимавате и с такива идиоти. Малко себеуважение и достойнство е нужно за да биеш шута на такива играчи.

22.   Унижението и желанието да живее в лъжа е част от живота и емоционалното състояние на някои жени. За съжаление, това е горчивата истина пък вие ме оборвайте колкото си искате.

23.   Доста стара тема но пък забавна. Не знам коя поред любовница си
в тефтера на тоя мъж, но той продължава напред с бройките. Ти си аут. Сигурен съм, че ще си вземеш поука и ще създадеш свое семейство. Да ти кажа обаче какво ще последва за теб след години. Ще създадеш дом и деца, но... няма да си щастлива. Мъжът ти ще ти изневерява на 100% с нещо младо и свежо. Не мисли, че си застрахована от нещо. Каквото си причинила ще ти се върне. Това е животът.

24.   Ти си много нагла жена. Защо ли-защото си позволяваш да държиш сметка на чужд мъж. Ако някой има право да му държи сметка, това е съпругата му, не ти. Ти си просто една от отбора. Никога няма да престана да се учудвам на такива жени, дето нямат и грам самоуважение-а иначе имат претенции.

25.   То оставаше и сметка да му държиш. Значи докато си мислеше, че си само ти всичко беше наред, но щом си разбрала, че и ти не си му достатъчна те е заболяло. С много голям "играч" сте се забъркали и трите. Не разбирам какво очакваш?

Ледената