Чувствам се предадена
Здравейте, чувствам се отвратително унижена и виновна едновременно, дори в момента плача. Преди година се запознах с едно момче на парти, знаете как е пиене, танци, момчета, момичета, трева.... знаете какво следва напихме се, някой друсаха. НИКОГА НЕ СЪМ ОПИТВАЛА нищо такова да не говорим за трева, напротив дори съм стеснително момиче, далеч от тези боклуци. Не ми е липсвало внимание на момчетата, но от всичките момчета там явно съм се хванала за най-голямото разочарование. Е напих се танцувахме... той ми правеше комплименти, всичко както си му е по реда. Завъртя ми главата, държеше се много мило. С течение на обстоятелствата се събрахме, но той много ме ревнуваше и през всичкото това време винаги някак ми намекваше да не общувам с момчета, а аз не му казвах нищо когато момиче го спре и го заговори или пък сме на парти и му се предлагат или нещо от сорта. Не съм му давала поводи, отдадох му се напълно, беше страхотно. И за двамата. (на 19 съм не ме съдете) Всичко си беше наред. Абсолютно всичко! ... до преди 2 седмици. Звънях му около 3 пъти, но не ми вдигна, първо си казах че е нормално, на лекции е... нищо нередно, докато мама не ми предложи да му отнеса храна в общежитието. Не искам да описвам гледката, той и друго момиче на леглото, голи, а тя го целува. В момента се чувствам като боклук. От 2 седмици плача, той постоянно ми се обажда, но не искам и да го чувам. Майка ми е бясна. А аз нямам обяснение и дори не знам дали ми е нужно. Ревнувал ли ме е и от кого? Говорили сме за това, аз винаги съм била отдадена на него. Приятели ми казаха сутринта че постоянно разпитва за мен и казва че е било грешка... но нямам сили. Наистина се чувствам лъгана. Има ли за какво да го изслушам? Няма нали?

Коментари

1.   Гледай напред. Не си заслужава този боклук!!!!

2.   Типичната ситуация: ти си стой само при мен, ама аз все пак мога да си развявам коня. Очевидно някакви комплекси, които избива с други мадами, докато трепери ти да не кръшнеш. Доста гнусна работа.
Бих ти казала да свикваш, но това е твърде силна дума. И все пак... добър урок да не очакваш същото отношение, което даваш. Знам какво ти е, на мен ми се е случвало 2-3 пъти по подобен начин.
Съветвам те да му теглиш пълен игнор. Това, че е топнал чушката, далеч не е страшното. Страшното е, че го е направил като абсолютна мишка. Искаш ли гадже-мишок? Запази си достойнството и не се връзвай на мазненето му. Дори и да продължите, тази изневяра ще тегне над връзката ви, ще загубиш доверието си в него, вечно ще се съмняваш. Просто няма да е същото. Пък и си само на 19, няма нужда да се хващаш за тоя галфон все едно си на 60.

3.   Не, няма за какво да го изслушваш. Все ще измисли някакво обяснение и извинение, а ти ще се чудиш кое е вярно. Ще влезеш в една спирала на гадни за теб отношения. Които пак ще свършат по този начин. На момчето му се живее, това е. Освен това е страшен манипулатар, което ще е тормоз за теб. Не си го причинявай.

4.   Няма за какво да го изслушаш. Ако му простиш той пак ще ти изневери. Продължавай напред без него. Ще срещнеш друг.

5.   Не си ли чувала приказаката, че ''ревнивите'' "хоцкат'' най-много !
Е, сега я знаеш....бягай далече от него и не се обръщай назад !!!

6.   Слагай точката и го пращай по пътя му! Няма смисъл да си губиш времето с такъв.

7.   Като начало, спри със самообвиненията! ТОЙ ти е изневерил, ти нямаш никаква вина. Ако сте имали някакви проблеми помеждуси, редно е било да поговори с теб и ако не му изнася, просто да скъса. Проблемите се решават с разговори, не със скачане в леглото с друг/а!
Казваш, че не ти е позволявал да общуваш с момчета, ревнувал те е...
Аз мисля, че го е правел вземайки предвид своите собствени действия-заглеждал се е по други момичета, флиртувал е и го е било страх и ти да не направиш същото. Всеки съди по себе си!
Знам, че в момента много те боли и мислиш, че светът е свършил, но ще ти дам един съвет: събери цялото си достойнство, стегни се и отговори на обаждането му. Приеми да се срещнете и чуй какво ще ти каже. Изслушай го с хладно достойнство, в никакъв случай не плачи пред него, той не заслужава сълзите ти! Кажи му много спокойно, че всичко между вас е свършило, че той те е предал.
Ако не искаш отново да страдаш, не отстъпвай! Който веднъж изневери, ще го направи пак...
Повярвай ми, светът не е свършил! Ще го преодолееш, ще се влюбиш отново в някой по-достоен, който те заслужава!
Успех, мило момиче и ГОРЕ ГЛАВАТА!

8.   Привет, на авторката!
Моя съвет е:
Изтрий това недоразумение от живота си.
Ако му дадеш шанс до кога? До след месец, два, или година, когато пак те нарани. На всичко отгоре е нагъл да ревнува, а той да прави глуспоти.
Та на въпроса: Има ли за какво да го изслушаш? Ами не няма, с решенията и действията си е показал какво иска да каже.
Сктискай зъби и не повтаряй грешката отново, защото накрая отново теб ще те боли. Нищо лично.
Поздрави! М28

9.   Хванала си го на калъп, това обяснява предостатъчно. Какво може да ти обяснява той - да се опита да те изкара виновна, пак да те омайва и така нататък... Няма смисъл, в този случай действай ясно и категорично - блокирай му номера, фб и навсякъде другаде. Вместо да ти се обяснява, нека да си отива при онази с която си е лягал. За съжаление такъв е живота, сега може да ти е гадно, но в бъдеще ще срещнеш човека който е за теб, няма да ти изневерява, ревнува безпричинно и ще те цени. Продължавай напред и не се обръщай назад.