Задънена улица...
Аз съм на 24 години. Един от добрите ми приятели ме запозна с невероятно момиче, с което те се познават от 2 месеца. Проблемът е, че той е силно влюбен в нея, а тя го вижда само като приятел. Вечерта, когато се запознахме усетих, че ме хареса, без да съм флиртувал с нея. Два дни по-късно тя имаше имен ден и аз реших да и честитя, което може би по вина и на двама ни прерасна в чат с флирт, комплименти и т.н. Открих, че имам толкова общи интереси с нея, че започнах да хлътвам. Освен това тя наистина е много красива. Тя също неведнъж каза, колко мн й харесвам. Какво да правя? Те продължават да са си близки и моя приятел продължава да таи надежда, като дори се допитва до мен за нея... Пред много неприятна дилема съм

Коментари

1.   Имаш 2 варианта - продължаваш, съответно губиш приятеля си или поне това сериозно би се отразило на отношенията ви.
Вариант 2 - отказваш се и съответно няма да си с мацката.
Може би има и 3-ти вариант - чакаш известно време тя да го отреже и евентуално след това да се пробваш, но до тогава я камилата, я камиларя...
По-добре не се занимавай с нея за момента, това бих те посъветвал. Дали ще я спечелиш не се знае, но със сигурност ще си развалите отношенията с приятеля ти. Зависи за теб кое е по-ценно.