Вярно ли е, че българите трудно си намират жена?
Авторът е мъж на 24 години.
Четох една статистика, че все повече българки се омъжват за чужденци. За сравнение - българите които се женят за чужденки са по-малко.
Вярно ли е това според вас? Ако е вярно - каква е причината за това? И възможно ли е българите да останат без жени? Много млади хора напуснаха България - когато сте в чужбина момичетата пак ли търсите българин или предпочитате някой местен? А момчетата - българки ли търсите или момичета от страната в която сте емигрирали? И следователно - на кои им е по-лесно да си намерят партньор в чужбина? На мъжете или жените?
Много ще ви помоля за аргументирани мнения, а не просто да пишете обиди и глупости. Надявам се да са останали интелигентни хора в този сайт. Под "чужденец/чужденка" визирам всеки който не е роден в България и не говори български, няма значение дали е германец или негър.

Коментари

51-81 от 81

61.   Присъединявам се към 54 и 55. За статистики не знам, но е абсолютно нормално повечето ставащи българки да се ориентираме към чужденци. Там шансът да намериш една идея по- сносни мъже е малко по- голям. За българчо остават най- долнопробните българки, защото те са най- много на почит за него и не говоря за батките, тъй като масово от мъжете се оправдават с тях. Не, що- годе нормалните българки не харесваме такива маймуняци, така че без такива оправдания. Българските мъже наистина не знаят как да се държат с жените. За тях, ако една жена не е направена с изкуствени мигли, не е намазана с грими и не ходи с голите пъпчета и клинчета, не е жена и това ги кара да смятат, че те като "мъже" могат да си позволят да обиждат. За повечето чужденци си човешко създание, въпреки дрехите, а за българинът, ако не си плеймейт- поддръжничка, не си жена и българинът смята, че има висшето право да си демонстрира нехаресването.
Тук на мен две българчета ми казаха, че руските и украинските парцалани били по- свестни и по- красиви (без да са ме виждали) от мен. От тогава окончателно приключих с българските "мъже". Сега прочетох коментари на други българчета, които ги хвалят как се чукали. Свястна жена няма да се пусне толкова лесно на някой, особено на чужденец в чужда държава, но за нашите мъже това е свястно поведение и са прекалено тъпи да разберат, че точно от жени с такова поведение после реват. Как такъв мъж изобщо да забележи свястна жена, пък камо ли да я оцени? Та, той е прекалено зает да си се радва на еднодневките, без да зацепва, че щом толкова лесно му се пускат на него, то кой знае с колко още са се чукали тези "свестни" рускини и украинки, пък и българките като тях. След това всички им четем мрънканиците, че нямало любов и как свестни жени не останали. Останали са, ама бягат от вас, защото само ги обиждате. :D

Black Sabbath

62.   Не би трябвало да е вярно. Повечето неженени емигранти са мъже, следователно в България трябва да има повече жени, отколкото мъже. Друг е въпроса дали жените искат връзка.

Иначе е вярно, че има много българки, омъжени за чужденци, доста често това са втори бракове.

63.   61, ако ти се имаш за свястна жена, по-добре върви да се застреляш. Всички ти виждаме арогантното и просташко поведение редовно в този сайт със злобните ти коментари за българските мъже (без кавички). Батките не са никакво оправдание, а са си съвсем реални и за нещастие (пък кой знае, може би за твое щастие) вече съставляват над 80% от младите мъже в България, колкото и да се правиш на цапната и на ударена за този факт. А още по-лошото е, че над 90% от младите жени избират за мъже и бащи на децата им именно такива самохвалковци-дрисъци, знаещи само да блъскат щанги във фитнеса и да се тъпчат със стероиди като луди, за да могат после да се фукат пред "мацките" с яките си, макар и изкуствени и надуваеми мускули. По този начин тези жени обричат и децата си на нещастие цял живот, защото анаболите, стероидите, химиите и общо взето боклуците, които тези така възлюбени и тачени от вас батки поемат в организма си, съсипват тотално както тяхното здраве, така и това на бъдещите им деца, и се раждат едни болни, недъгави, сополиви деца-аутистчета, педалчета и джендърчета, асексуални, импотентни, неспособни да общуват и с една камара автоимунни и генетични заболявания, които се проявяват при тях в напреднала възраст. А точно децата пък са най-малко виновни, за да теглят генетичните последици от плодовете на грешките на родителите си, които те са допуснали къде от немарливост и невнимание, къде съвсем целенасочено и нарочно, и не са се пазели навреме. Като това, разбира се не изключва от отговорност родителката, ако тя също прекалява с пиенето, цигарите, дрогата и какви ли не други забранени и опасни субстанции, които могат да навредят на здравето на плода. Не исках да обръщам разговора в тази посока, но просто исках да разкрия, защо днес се раждат толкова малоумни и психично/душевноболни и увредени деца.

64.   58-59 като дойдат западняците си отварят портфейлите за да платят на евтината българка известна из цяла европа, като евтина продажна проститутка от класа!
Те на западняците очите отдавана са им отворени за леки жени.
Що се отнася за Ганьо той вече добре знае как интелигентната българка си избира мъже по сметка!

65.   Аз като мъж имам следните наблюдения. Жени не си намират свестните български мъже. Жени също не си намират останали по селата необразовани момчета, които пък по характер са по-свити и добродушни. Простаците и диваците си намират себеподобни българки, а не рядко и свестни момичета по неведоми причини. Свестните български мъже често са отхвърляни, както от свестни жени, така и от простакесите. Имам няколко познати жени от общи компании и т. н., които са активни по разни социални мрежи за запознанства. От там се запознават с чужденци, които идват в България с нискотарифните авиокомпании за по 2-3 дни. Тези чужденци в 90% от случаите идват да пиянстват, да посещават проститутки, да посещават и безплатно български момичета. Други пък си идват я по-работа, я пък да разгледат, все пак не всички от тях са пияници и ненормалници. В огромната част от случаите много от тези чужденци нито са с някакво образование, нито пък са особено културни. Има и още един парадокс - в повечето случаи българката, излязла на среща с този чужденец е с няколко класи над него и според образование и според култура, и обноски, и държание и всичко останало. Т. е. същата интелигентна българка излиза с един простак на нивото на средностатистически българин, а дори и на откровен Бай Ганьо. Наблюденията са ми доста дълбоки и това мога многократно да го потвърдя. Моя позната - лекар, за която професионално съм чувал много добри думи. Наистина е много умна, интелигентна и лъчезарна млада жена. Чисто човешки е много добронамерена, услужлива и винаги готова да помогне. Абсолютно сигурен съм, че около нея има не един или двама млади мъже, подобни на нея, но тя си стои сама и търси чужденци. Не само, че ги търси, ами и наред излиза с най-различни. Дали им се отдава толкова лесно или просто излиза с тях не ме вълнува. Просто съм ставал свидетел поне 4-5 пъти, как се води за ръка с някой такъв. А как ли съм ставал свидетел? Ами живея на една пресечка в центъра на София и явно тя си организира срещите с тях в едно кафене по край, което минавам. Общо взето съвсем съвсем случайно това ми направи впечатление, просто, защото се набива на очи. Друга моя позната, която също има добра социална среда от студентка още се занимава или с някой, който е с 20-30 години по-голям от нея или се хвърля на какъвто и да било чужденец, ако ще и най-големият пропадняк да е. Ставал съм свидетел и на буквално комична ситуация. Младо хубаво българско момиче, което определено не беше някаква простовата кифла, първо защото я чух как говори перфектен английски и второ, защото самият и външен вид говореше достатъчно, че е не е такава. Същата млада дама в 6-7 привечер явно след работа седеше на съседна на моята маса с пиян залян 120 килограмов англичанин. И горкото момиче гледаше сконфузено, но пък излязло на среща с чужденец, който като истински джентълмен се беше освинил още следобяд. И на края - писал съм тема във форума - експеримент в тиндър. Да, направих си профил в тиндър с моите лични снимки, на които определено не изглеждам като първия красавец. Но за сметка на това си написах описание, че съм чужденец, който от скоро работи в България. Е, заваляха стотици харесвания, десетки инициирани от момичета и не чак толкова млади жени чатове, Няколко директни покани за срещи и няколко директни покани за секс. И всичко това единствено и само, защото написах, че съм чужденец и то с моите невзрачни снимки. Така че, правете си изводите. И към момчетата, на които много не им върви - една не лоша идея, ако добре говорите чужд език. Направете си профил с тиндър и напишете, че сте чужденци. Гарантирам ви, че не една или две дост доста хубави девойки и МИЛФки и каквито щете ще опънете за отрицателно време.

66.   63, нали се сещаш, че не винаги съм била арогантна и че такава ме направихте вие, "мъжете", с тъпото си отношение към мен. Няма как да стане една жена да е дама с вас, когато вие сте свине с нея. Иска ви се, но няма да стане. С правилният мъж не съм такава, а правилният мъж НЕ Е българин. С правилният мъж съм вярна, грижовна и всеотдайна и щом това не е свястно за теб, то явно свестни са к*рвите с фалшиви миглички, които по цял ден висят по кафенетата. Арогантното ми и просташко отношение е такова, каквото вие ми давахте години наред. Както съм писала преди - няма къде да идете и цената ще си я платите! Няма да си затворя очите за подигравките ви и просто да ми простя. Но просташкото ми отношение не е без причина и не се изказват така, все едно един ден съм се събудила и просто съм решила да бъда гаднярка с вас. Не, има си причина и тя е в самите вас.
Аз никога не съм тачила батчици. Не аз, а "свестните" кифли, които ТИ харесваш, ги тачат и теб те е яд, че "свестните" кифлички не те отразяват, защото ти самият не си батчина др*сня. Не си измисляй глупости и недей да лъжеш, защото това няма да те направи нито по- прав, нито ще ти спечели спора с мен. Никога не съм харесвала лоши пръдльовци и батчини др*сни и не си позволявай да лъжеш за това, защото нито е мъжко, нито е достойно. Ако харесвах батчици, нямаше да харесвам Западняци, защото при тях турбо- фолк кифли и батки трудно виреят. То е логично, ама няма кой да мисли преди да дава определения.
Малоумни и психично болни деца се раждат, защото българските мъже харесвате ла@йнарки. Ето затова. Пушещи, пиещи и ч*кащи се хиалуронови и*роди с изкуствени "подобрения", защото в първоначалният си вид са толкова противни, че и пияни не бихте ги онодили. Но нали същите са каймакът на обществото и вие се избивате за тях. Това харесвате вие, затова се борите и после ревете, че нямало любов и истински жени. Ами, няма и да има, като грижовните жени с някакъв морал и пердпочитащи по- тихият живот не само не сме свестни за вас, ами и не сме човешки създания. Естествено че любов няма до получите. Търсите я на грешното място и си плащате цената! Пък такива като мен, както вече казах, другаде ще ни оценят, след като българските мъже сте прекалено велики за нас и искате молски ккифляци. Ще ви изневерят и ще ви използват, както и трябва да бъде! Да очакваш любов и всеотдайност от материалистична к*рва и да кажеш на противоположното на нея, че не е свястна, е крайно тъпо.

Black Sabbath

67.   Ще кажа само едно. Torino & Pashata- Gucci forema. Пуснете тая песен. Кой разбрал разбрал

68.   66, ясно е, че не аз, а ти си измисляш глупости за мен, които се опитваш да си самовтълпиш, та белким си повярваш и ти олекне. Изобщо не харесвам кифли, никога не съм и никога няма да ги харесвам, за твое най-голямо съжаление. На теб ти се иска да ги харесвам, защото самата ТИ си такава и те е яд, че добрите, свестни мъже като мен не те отразяват, и те отбягват. Всичките ти неверни глупости, които си написала за мен, са огледално и точно отражение на твоята истинска реална, кифленска същност, която ти притежаваш, но със злоба се опитваш да припишеш на мен. Аз харесвам именно жените, за които се представяш ти, но НЕ си, колкото и да се напъваш да разменяш ролите и да се изкарваш себе си като такава - умнички, милички, нежни, женствени, срамежливи, невинни, сладки, чаровни, натурални и естествени жени, без грам пластични корекции по лицето и тялото си, без никакви екстеншъни, перуки, грим, фалшиви мигли и без никакви гнусни, дълги маникюри. Ти не спадаш към последния тип жени, а точно към турбо-фолк певачките, колкото и лицемерно да се преструваш, че ги мразиш и ненавиждаш, и си от същия вид като техния. А, кифлите със изкуствени нокти, мигли, коса и пр. ги харесват само и единствено 5-те % от топ напомпаните, татуирани и дрогирани батки със изкуствени, надуваеми мускули, които ти обожаваш и боготвориш, и за които мечтаеш в най-тайните ти, съкровени мокри сънища, които бълнуваш късно посреднощ. Твоите желания НЕ са моите желания. Не бъркай твоите желания с моите, ако обичаш.

69.   68, знам, че изгаряш да бъда кифленце, но ще се останеш само с искането. Съжалявам, но трябва за преглътнеш този болезнен за теб факт.
Нямам пластични операции, нито фалшиви мигли, нито фалшиви коси. Грим нося рядко, дори и не се интересувам от новите тенденции в модата. Дори маникюр нямам и не разбирам манията на повечето жени по нокътчета, тъй като боядисаните нокти сами по себе си нито помагат на една жена да поддържа фигура, нито да се бори с процесите на стареене. Това е просто декорация и нищо повече.. Голяма съм кифла с тениската на група, дънките, мешката кецовете. Ако това за теб е жена- кифла, то грешката е в теб, както и в повечето мъже, защото мъжете точно това правите - обявявате жени като мен за кифли, а кифлите ги обявяване за свестни, после резултатът го виждаме всички. И това описание за мен, което ти ми даде, е твоят жалък опит да се самоубедиш, че аз, която десетки пъти съм се доказвала, че не само имам някакъв морал, ами и не съм тъпо кифле, съм всъщност такава, просто защото жените като мен не ти харесват. Просто сме ви скучни и търсите оправдание за това, та какво по- лесно оправдание от "Ти си тъпа кифла"? . Да не говорим, че да си кифла, е преди всичко е начин на мислене, а след нова начин на обличане и ако бях такава, нито щях да говоря против самите *истински* кифли, нито против батките, нито щях да търся на първо място любов, без особено да се интересувам от парите, колата и височината, нито щях да съм три години във връзка с мъж, който няма много пари и кола, че и да съм му вярна, при условие че имах шанс по всяко време да го зарежа и да тръгна с мъже, изкарващи много повече пари от него, защото такива не липсваха. Всичко това е анти кифленският начин на мислене, но мъжете сте прекалено глупави за да го видите и всъщност е по- добре така, защото "свестните" ви жени накрая ви съсипват от използвачество, изневери и лъжи. И вие го заслужавате. Така че, моля продължи да мислиш, че такива жени като мен са кифли, защото това ще ти донесе само беди.
Апропо, свеснтните мъже в България са много малко и ти не си от тях. Никой свестен мъж няма да тръгне да обявява за кифла жена, която се е доказала, макар и в анонимен сайт, че не е такава. Поне за беше продължил по линията със злобата, която изпитвам към вас, а не да хвърляш лъжливи опеделеня. Жалко е да ме отъждествява с това, с което нямам нищо общо, но все пак те подкрепям! За твое зло е!

Black Sabbath

70.   Надявам се да е вярно, защото остригани, с кафеникава кожа, с бради, с анцуг и маратонки и тъп поглед плюещи по улиците Ганьовци няма никакъв смисъл да се възпроизвеждат. На такива партньор не им се полага. Нито пък има смисъл да се възпроизвеждат жени избрали да са с такива.

Чорбаджията на курникът

71.   69, ти си се "доказала", че не си кифла, само в твоите болни фантазии и въображение, и никъде другаде. Разбрахме, че зорлем си самонавиваш, че всички български мъже харесвали кифли като самата теб, за да ти олекне, но внимавай от толкова самонавиване да не вземеш, да се пренавиеш и счупиш. Представите ти за "свестни мъже", са силно изкривени от твоята емоционалност, която ти пречи да мислиш логично и рационално, и това се отразява пряко върху избора ти на мъже. Не си мисли, че като си вземеш някой холандец или германец, ще те люби, тачи и милее за теб и покорно ще изпълнява всяка твоя прищявка, която проявиш и ще те третира, като принцеса, на която да подарява скъпи подаръци всеки ден, да й вее с палмово листо, и да й подава гроздови зрънца едно по едно в устата. Нищо подобно. Ако се хванеш с някой подобен екземпляр ти гарантирам, че ще се увериш отблизо, какви отвратителни, гнусни, дебели и вонящи на пот шопарски свине са швабите, и че се отнасят с жените буквално, като с парчета месо. Студени, безчувствени и жестоки хора са, и с безизразни лица като камък. Изобщо, ама грам няма да им пука за чувствата ти и няма да те питат какво чувстваш, ами направо ще ти забият два шамара, и ще те пратят в кухнята да им готвиш. Ако започнеш да ревеш, още по-зле за теб ще става. В сравнение с тях българите сме си направо, като Брад Пит, Ален Делон и братята Хемсуърт в едно, и ще заревеш пак за нас, но ние няма да ти обърнем внимание, защото не го заслужаваш с отвратителното си поведение към нас. Всъщност ще е добре, всичките "свестни жени", т. е. кифли, да се махнете от тук и да се изпоизметете из Европа, защото така ще бъдете много по-лесно пресяти от истински стойностните, свестни и добри жени, които не са чуждопоклоннички, и с удоволствие ще останат тук да ни раждат и отглеждат на нас децата. И накрая запомни едно важно нещо: Накъдето и да отидеш по света, от българската си простотия никога няма да избягаш и винаги ще си я носиш със себе си, ако щеш и на Южния полюс да отидеш.

72.   Чорбаджи само това повтаряш "остригани ганьовци с кафеникава кожа и анцуг". Не всички са такива по любимото ти от теб описание, и какво против брадата имаш, да не би, защото не можеш да си пуснеш такава, ако е така ще те разбера.

Хан Крум

73.   72. Външния вид е индикатор за вътрешното състояние на индивидите. На Ганьо трябва да му се набива редовно в главата това, също както на малоумните наркомани в американската армия ги карат да научават наизуст текстът и да пеят всеки ден - "Това е автомата ми, той е моето оръжие, това е за битка" веднага след, което продължават "а това е за забавление". При произнасянето на първото те стискат автомата си, а като произнасят след него второто, те стискат оная си работа тогава. Прави се с цел да не ги бъркат едното с другото и да развият рефлекс и навик. И така всеки ден пеят това и правят упражнението със стискането за да им се набива в тиквите за да не ги бъркат. Затова аз им го набивам в тиквите на Ганьовците като им повтарям редовно "остригани като за влизане в казарма, с кафеникава кожа, необръснати и с анцуг и маратонки, плюещи по улиците Ганьовци". За да знаят, че това значи, само и единствено, че са Ганьовци и олигофрени и да не го бъркат с нещо друго.
Разбито.
1. Остригани като за влизане в казарма.
Само много елементарен, примитивен и прост тиквеник би тръгнал доброволно остриган, като за влизане в казарма, защото така прилича на глистей! За нормалните хора е било страшно унизително навремето, когато военните принуждавали ги в казарма са им отрязвали принудително косите нула или първи номер. Правило се е също и за наказание за провинения някога. Дефакто примитива ходи доброволно така, защото е примитив и защото е по-лесно така или защото си мисли, че това му добавя някакъв респект у другите към него като си мисли, че ще го вземат за военен или мутра или го прави, защото подражава на мутрите. В същото време същият такъв грозник и Ганьо е с претенции към жените каквито нямат и принцовете.
2. С кафеникава кожа.
Това значи, че или има мангалска жилка или харесва да изглежда нечистоплътен, все едно омазан с машинно масло имайки такъв цвят на кожата(тен). Нищо смислено от такива. Винаги предатели и негодници. Просто поредният индикатор.
3. Необръснат.
Пак проява на немърливост и нечистопълтност. Приличат на араби и афганци. Явно и на такива подражават. Толкова е грозно и гнусно. Просто поредният индикатор за вътрешното състояние от палитрата.
4. С анцуг и маратонки. Демек като пълен селяндур и чубанин. Просто поредният индикатор от палитрата издаващ вътрешното състояние на индивидите.
Над 90 % от българите са такива. Как изобщо се възпроизвеждат, това не мога да си го обясня. Въпросът защо го споменавам това редовно е излишен. Просто трябва да се направи взаимовръзката защо България е такъв говедарник и винаги копае дъното като сонда, все в хаос и се топи като сняг на пролетно Слънце. Мисля, че е ясно. Като сравнително непогрешимо ясно и различимо е за българите, ако се повтаря и се прави упражнението дълго време и редовно.

Чорбаджията на курникът

74.   "Вярно ли е, че българите трудно си намират жена? "" Ами не знам, въпросът нито еднозначен, нито е еднопосочен. Има много произволни допускания, както и не формулирани изисквания. Какво значи да си намериш жена?? Та жената е живо мислещо същество другарче на мъжът, тя да не е чифт обувки или марков часовник, който си търсил и да го намериш. Освен това каква жена персонално /всеки да себе си/ търси. Такава за еднократна употреба, за двукратна или за постоянна връзка, а може и някакъв многократно употребяван парцал. Тук се навлиза в област където има други освен личностни качества като изискмания : на образование, произход, възпитание, култура, чувство за такт и достойнство на публично място. Един може да търси нагла простакеса, с гърлен глас и диалектен говор, чието образование се изчерпва с гимназия с делегиран бюджет. Някой може да търси такава с аграрен произход, трети може да търси жена завършила тези масово роящите се специалност, където се създават специалисти по икономическо, политическо, социално, културно словоблудствие. Други могат да търсят момиче със склонност към точните науки, каквито са съпругата ми и дъщеря ни, има и такива, които търсят силно тунинговани "красавици" с вид на извънземно създание, всичките вадени по калъп и индивидуалност като жълтите павета. Чудно защо някои мъже ги привличат някакви странни устни с размерите на гума от кариерен самосвал, мен специално ме отвращават. Има и такива, които искат жената до тях да надминава Фрина и Валерия Месалина, взети заедно. С една дума свят голям и всеки с предпочитанията си. Трябва да се знае, че не всичко което блести е диамант, много по често е обикновено камъче със слюда. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

75.   20 години съм на Скандинавието, и пак предпочетох българка. Западно европейките масово са феминистки, а мъжете им путьовци. Мъжете им стават путьовци, защото жените им ги потискат. В къщи мъжът е длъжен само да изкарва парите и да се подчинява на женската воля безприкословно. Точно това е и причината българките да искат чужденци. За да могат да се налагат и да се измъкнат от мизерията в Бългагия. Западните мъже трудно си намират жени, защото са разсли повечето в саксия. Ако си намерят тя ще е по-грозна от смъртта и някоя топка маз. Виждал съм на колегите ми жените хем са грозни и изхабени хем злобни и нагли. По-добре да остана стар ерген от колкото да живея с такова подобие на жена. То и в България има грозни и злобни жени, но те закономерно си остават с котките цял живот.

Чингис Хан-Скандинавеца

76.   Вярно е! Българките са доста по- зрели от българите. Българките възприемат по- бързо новостите, начина на живот, но не си падат по хора, които вечно мрънкат и се оплакват, мъже които чакат някои да дойде и да им уреди положението. Мъже които приближавайки жените си бързат да им кажат, колко са изморени, как са лъгали и моляте, не ме закачай сега...
Иначе на думи са страхотни ебачи, жените им умират за тях и поради това, търсят някои да ги изчука, щото милият ми съпруг е преуморен от... пиене и шляене, без работа.

77.   Както съм казвала и преди никога не съм била интимна с българин. Бившият ми приятел беше чужденец. Сега съм омъжен за друг, но и той е чужденец. Не съм живяла извън България преди да се омъжа. От една година живеем заедно в дома на мъжа ми и сме женени. Преди това 6 години се виждахме и пътувахме за да сме заедно.
Защо избирам чужденци, просто се случи, запознанства от нета. Аз съм затворена и срамежлива, не се облипам екстравагантно или гримирам. В гимназията ми се смееха, че съм девствена. Винаги съм търсила любов и постоянен партньор. Мимолетните връзки не ме интересуват. Не пиех, не пушех, не харесвах дискотеки и заведения.
Чужденците винаги са се държали галантно. Кавалери. Интересни теми на разговор и на ниво... Когато са ми писали българи в нета все са били простаци.. Сърчица, много ме обичали или хоп снимка с мъжкото им достойнство.. Не благодаря.. Без да познаваш някой на живо няма как да го харесаш и обичаш и да му пращаш сърца. Чужденеца се държи любезно, ще ти подаде ръка да слезеш от колата, ще ти даде якето си ако ти е студено, ще се грижи з теб. Мъжа ми юе глези гледа. Не ме тормози да работя или да домакинствам. Все гледа да не се изморявам. Беден е и живеем в икомия. Аз и богати не търся. Всеки да си знае прослойката и чергата. За да се срещна с даден мъж той трябва да блесне с интелект, да може да говори по всякви теми, да покаже, че секса не е на първо място за него. За да се срещна с мъж от нета трябва да ме е впвчатлил много. Имам 4 такива среши, бившият ми, съпругат ми и двама добри приятели, с които никога не се е стигнало до интимност. Приятели от години. Мъжа ми макар и чужден знае български. Винаги си говорим на български двамата. Държа на нашият език.

78.   Сабат-ке, взимай пример от 77.
Води те по точки, абе направо е светлинни години пред теб.

79.   виждaла съм много българки с български мъже, така че не мисля че е задължително... много женени за българи...

80.   Българския мъж не знае как да бъде такъв. Много голяма част са стиснати, чакат жената да прави всичко, да работи.
Например викам на мъжа ми, че трябва да ми даде пари да напазарувам, а той ми вика да платя с картата, ама не ме пита имам ли пари?
Е, за това са сами.

81.   Сабат се приспада към ставащите българки хахайах
Ще падна от смях. Типичното качество на българките да нямат престава за реалната си стойност и да си мислят, че са топ.
И като им покаже някой истината се озлобяват и почват да псуват наред.

82.   Чорбаджята, чел съм простотии батко, обаче ти надмина всичко досега. По големи глупости не съм чувал.
Вземи се прегледай, не се ебавам. Имаш нужда.

83.   82, щом подобни идиоти и наркомани могат да бъдат докарани до самоосъзнаване след системно и продължително с години повтаряне всеки ден на упражнението в американската армия, то би трябвало и българите да могат, макар и те да са по-тежък случай. Упражнението в американската армия се казва "This is my rifle, this is my gun, this is for fighting and this is for fun". Напиши го в Ютуб и гледай. Прави се с цел самоосъзнаване и развиване на рефлекс и навик, за да не бъркат автомата с хуя си, и автомата да ползват за забавление, като разстрелят околните(редовно се случва някой наркоман да направи с автомат масова стрелба на някой купон в САЩ), а на фронта да тръгнат срещу врага с надървен хуй. Щом това упражнение се е доказало с практиката, че вкарва макар и частично нарокаманите и идиотите в американската армия в пътя така, че да не бъркат автомата с хуя си и да развият рефлекс и навик затова, то би трябвало да работи и при българите да могат да различават, че остригани с кафеникава кожа с бради с анцуг и маратонки, плюещи по улиците означава само и единствено, че са Ганьовци и олигофрени, а не означмава и грам, че са нормални. В момента им е пълна мъгла и яко бъркат едното с другото. Ключът за оправянето на България е просто да се замени текста на песента в упражнението с текста "Аз съм остриииган, такъв съм за кеф, затова и държавата ми е пълен кенеф. На глистей приличам, но така обичам. Аз съм мургаав и съм долен, затова и от България няма да има и помен. Аз съм брадясъл и примитивен, затова и никога не съм обективен. Аз ходя като чубанин, но то е защооото съм хайванин. Като храча всеки ме глееда намусен, но все не мога да вдена, че е защото съм гнусен ". И да строяват принудитено българите на централните площади на градовете и да пеят и правят упражнението всяка сутрин, като се почукват по главата в момента на всяко едно произнасяне на нещата, дакато им се набие машинално в тъпите тикви и евентуално след години практика на упражнението проумеят и развият рефлекс, че не им е виновен никой от вън, а единствените виновни за положението им и това България да е такъв говедарник и бананова република в пълен и постоянен хаос са само те самите. В момента им е пълна мъгла за това и яко бъркат едното с другото.

Чорбаджията на курникът

84.   Чорбаджия, хем си против казармата, хем проповядваш някакво малоумно военно учение, дето щяло да научи българските мъже на "дисциплина", противоречиш си сам на простотиите. Това, което го описваш с бъркането на оръжието и хуя не е възможно при напълно психически здрав мъж, освен ако не страда от някакво психично заболяване, което да възпрепятства реалните му възприятия за околния свят и него самия. Трябва да си пълен тотален идиот, олигофрен и имбецил, за да бъркаш тези две толкова различни по предназначение неща едно с друго и IQ-то ти да е под 50. Не се иска много акъл, за да не бъркаш тези 2 неща. Ти като се събудиш рано сутрин и отидеш в банята зъбите си с четка за зъби ли ги миеш, или с четката за тоалетната, ми е любопитно?

85.   81, типично за българските мъже е да не могат да четат с разбиране. Никъде не съм казала, че съм топ, даже не съм си го и помисляла. Иначе, била съм само с един мъж, секс правя само във връзка, рядко ходя по кръчми, в дискотеки - никога, не пуша, не пия, вярна съм, когато бях с бившия, си гледах домакинството и се грижех за него, можех да му изневеря, но никога не го направих, поддържам се. Ако това за теб е неставящо, то какво е ставащо в твоите очи? Пак казвам - до голяма степен самички сте си виновни, че не ви върви с жените. Присмивате се на тези, които ставаме, а после ревете за нас.

71, отказваш да разбереш най- важното. Аз не съм решила един ден да ви мразя и да се държа отвратително с вас. Не съм станала една сутрин с идеята просто да ви обиждам за личен кеф. Нищо не е без причина и аз ви мразя, защото вие ПЪРВИ зарочнахте с подигравките към мен и простотията, с която ви заливам, е всъщност простотията, с която вие години наред ме заливиахте, без да съм ви направила нищо и аз сега просто ви я връщам. Няма как да стане години наред да се държите ужасно с мен и това да няма последици. Няма просто, ей, така, да си затворя очите за несправедливото отношение към мен.
Простотията си я носите вие, българските мъже, и дори и отнякъде да дойдат свестни жени (това изобщо не и чуждопоклонтичество от твоя страна), те ще видят що за стока сте и ще избягат от вас, както правим всички що- годе ставащи българки, които вие прогонихте и продължавате да гоните, самоубеждавайки сте колко сте готини, чак на нивото на Брат Пит и Ален Делон. Хахаха, типичната преувеличена представа, която масовият български мъж има за себе си. Той е велик, а другите не стават. Германците биели жените си, а вие не си биете своите? Германците не се интересували от чувствата на жените си, а сякаш вие се интересувате.
Държавата продължава да се пълни с курви и кифли ("свестните" в твоите очи) и ще продължи да се пълни, и това става по две причини:
- тези курви и кифли от години ги приемате с отворени обятия и ги почитате, за сметка на наистина ставащите жени, които обявявате за ненормални и те накрая бягат от вас, както и аз, защото никой не иска да търпи подобно гнусно отношение, просто защото не влиза в обществените рамки за "нормално";
- следователно, никой не бяга от хубавото. Ако бяхте толкова готини, яки, велики и уникални, нямаше някак благоприличните жени да бягат от вас. Аз също не бягам от хубавото, защото при вас хубаво няма. Бягам от обидите и неверните етикети, които цял живот ми лепите. Нали, аз съм курвата и кифлата, пък курвите и кифлите са свестните. Така да бъде! Но цената за това ви крайно тъпо мислене ще си я платите и всъщност я плащате, защото вие ревете, че няма свестни жени. Защо няма свестни? Защото ни обиждате и ни гоните от себе си с гнусното си отношение. И свестни няма и да се появят. Моли си се там да рева за българските мъже, но няма да стане. Толкова сте ми противни, че единственият вариант, в който можете да ми станете поне малко симпатични, е когато не сте живи. :)
И там е работата - че не съм от най- харесваните тук, точно защото не съм кифла. Дори когато родителите ми бяха ресторантьори и израснах сред доста чужденци по Черноморието, именно те повече ме забелязваха и се държаха уважително и това не винаги е било, само защото са искали да си легнат с мен (или с някоя). Тук изобщо не говоря за флиртове, а за нормално отношение и нормално общуване. За много от чужденците жените не са просто ходещи дупки, а човешки създания, с които могат да си говорят нормално, за разлика от българските мъже, за които жените са просто парчета месо, които ако не им е угаждат на просташките фетиши за поп- фолк облекло и поведение тип "Нора Недкова", то българските мъже смятат, че могат да "накажат" такива "ненормалници" с ужасно отношение.
В момчетата и мъже предизвиквах основно присмех към себе си, защото не бях "нормална" като другите момичета, а под нормална имам предвид още на 12- 15- годишна възраст да сложа токчетата, късите полички, да си омажа физиономията с грим, да спя с различни момчета, да вирна цигарите и бирите и да ходя по нощните клубове. Не бях така "нормална" и получавах ужасно отношение и присмех, заради това и това са неща, които няма да ви простя. Никога. Нали искахте "нормалните" жени - ето, пълно е с тях и сега ревете как ви изневерят, как ви използват, как ви лъжат, как имали миинало, пренаселено с различни п*шки. Ами, нали това бяха нормалните жени за вас, бе, български мъже? Какво стана? Май не са толкова нормални, хахаха.
71, пак ме бъркаш с "нормалните" жени (тоест жените с кифленско мислене), с които си бил. Скъпи подаръчета и покорно изпълняване на прищевчици искат "нормалните" ви жени. Ние "ненормалните" не искаме нито скъпи подаръци, нито някой да ни ужажда постоянно. Аз не харесвам покорни слаби мъжеп*тки, а точно обратното. Пак ми приписваш качества на "нормалните" си кифли. Недей, защото ги приписва на грешната жена. Ако исках скъпи подаръчета, нямаше да съм три години с мъж- складаждия, който едва изкарваше 1000 лева и който най- скъпото нещо, което ми подари, беше тениска на група за 50- 55 лева (официален мърчъндайз) и аз бях щастлива.
Не моите представи за мъж са сбъркани, а твоите, защото след всичко изписано дотук от мен, аз продължавам да бъда "кифла" в твоите очи, ако че нямам нищо общо с тези жени не само като външен вид, а и като живот и начин на мислене. Ако бях такава, нямаше да съм отхвърляна и от двата пола, но за твое съжаление много от вас "обикновените" мъже също си падате по такъв тип жени и единственото, което правите, е или да съсипете малкото останали що- годе ставащи жени, превръщайки ги в "нормални" такива или изобщо да ни изгоните от вас, както българските мъже направихте с мен. Но нищо, това е само във ваш ущърб. По- високата цена я плащате вие с разбитите си връзки и разваленото доверие с такива "нормални некифли".

Black Sabbath

86.   84. Разбира се, че с четка за зъби. Аз не съм остриган, с кафеникава кожа, брадясъл, с анцуг и маратонки Ганьовец за да бъркам две толкова ясно различими понятия, които изрично ще изложа като пониятие 1 и понятие 2 защото изглежда останах пак неразбран и в главата на българите те са смесени на каша и българина не може да ги отличава едното от другото.
Понятие 1. Доброволно остриган, като за влизане в казарма, с кафеникава кожа, брадясъл, с анцуг и маратонки, плюещ по улиците означава, че индивида е Ганьовец, негодник и олигофрен. На такива се дължи и България да е пълен говедарник, да е все в хаос и да копае винаги дъното като котва. Това са външни белези за разпознаване на вътрешното състояние, подобно, както при жените външните полови белези, като цици са индикатор за разпознаване, че индивида отсреща е жена, а не мъж.
И съответно понятие 2, което ганьовците не могат да различат от понятие 1, което споменах по-горе и бъркат първото с второто точно както наркоманите и идитотите от американската армия които дадох като аналог на това бъркат хуя с автомата си и затова е това всекидневно упражнение при тях е понятие 2.
Понятие 2. Ако човек доброволно НЕ Е остриган като за влизане в казарма, не е с кафеникава кожа, не е брадясъл, не ходи с анцуг и маратонки и не плюе по улиците, то такъв човек се разпознава по тези външни белези, че има пълните шансове да е нормален, а не е Ганьовец и олигофрен.
Българина има болезнена нужда от гореспоменатото упражнение утвърдено като работещо при наркоманите и идиотите в американската армия за да придобие навик и да отличава пъвото от второто и да придобие самоосъзнавене за самия себе си. Въпреки, че е по-тежък случай от тях, защото човек е по-лено да обърка хуя с автомата си отклкото да обърка понятие 1 с понатие 2. Но все пак 95 на сто от българите имат белезите на понятие 1 и е разбираемо.

Чорбаджията на курникът

87.   До №85 / Black Sabbath /. Трябва много да са Ви наранили, така наречените български мъже. Правите няколко грешки, не говоря за правописни, а в областта на анализа и заключенията. Не генерализирайте типажите. Изглежда сте прекарвали много време в обкръжението или близо до остригани, плешиви, брадати, миришещи на под, ядещи чесън, и наливащи се с шльокавица. Има мъже, които са с добро образование и то не от така модерните и така търсени образователни брандове, които се нароиха през последните години като: политология, социология, социална антропология, маркетингови проучвания, маркетингови прогнози, мадиаторни техники, пазарната икономика, изследване на демокрацията и ред подобни словоблуствия. Има мъже, които са завършили и работят в областта електрониката, астрофизиката, роботиката, кибернетиката, биониката, медицината, генетиката и т. н. Те вероятно не се вписват във вашите представи за българският мъж. Почти всички те са били някога спортисти, били са /две години в/ казармата като десантчици, граничари, мотострелковаци, танкисти, артилеристи, моряци и т. н. Съответно жените, с които работят са от същите специалности, умни, креативни с математическа нагласа на мисловният процес, не са кифли, биле те осморки, виенски, мармаладени. И мъжете са четящи, на всички библиотеките имат минимум по 400-500 тома книги на различна тематика, както художествена от различни жанрове, так и техническа, като провило поне на три езика. Ако не бях изхвърлил книгите от трите библиотеки на родителите ми, сега щях да сме се заринали в стари книги, някъде към 4000 тома. Като се започне от Съмърсет Моам, Вики Баум, Кристиян Ваншафе, От тях съм прочел само "Острието на бръснача", имаше още такива на издателство "Златорог"-такива не съм чел, не ми харесваха. След това Ги дьо Мопасан/ български френс. заради майка ми/, Тургенев, Пушкин, Достоевски, Хайне на немски / заради майка ми/, българска класика, След това голяма брой фантастика на руски, много литература по математика- Фихтенгольц 3 тома "Курс дифференциального и интегрального исчисления. " по електротехника, Теория на сигналите, операторно смятане, общо взето математика на инженерно ниво. Всеки сам си избира другарчето, с което да премине през живота или пък другият вариант "Всеки Му своето". Моята съпруга също е инженер в областта на електрониката, много добра математичка на инженерно ниво, беше отличничка на курса, има твърд характер, технически директор е. Работи добре с хора, без да се лигави и без да се прави на "голямата работа", . вниква в проблемите на подчинените си -уважават я. Поставя ясни, конкретни задачи, не е дребнава. Не понася лъжите и подмазването. Та както казах и аз и съпругата ми сме инженери в областта на електрониката, дъщеря ни също е инженер в тази област, но по скоро е софтуерен инженер. Тя работи в голяма чуждестранна компания, специализирала е на запад /3 години/, там направи дисертация има степен /Ph. D/. Както казвате Вие, четящи сме, от години чета литература посветена на войните, спомени на пълководци, на Гудериан, на Жуков, на Рокосовски, на Баграмян, на Щеменко, на Кузнецови т. н. Музика -не харесвам хард рок, метал, предпочитам прогресив рок или парчета при, които мога да гушкам някоя колежка /когато бях млад/Ако съм криввал от правият път то е било случайно залитане, нещо като приятелски акт или пък съм бил жертва на обстоятелствата. Няма как да обидя жената, нали? Всеки нормален мъж харесва, нормална, добра и вярна жена. Мурви- не, те са за странична употреба. Точка. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

88.   Да, защото нямат подход. Ако не искаш пари за дрешки, обувки, чантички- не те има за човек. Ако всичко си купуваш сама- пак е същото. Ако не му се глезиш-не те смята за човек. Ако не се сваляш с други- не те има за човек. Но, ако правиш всичко това, си Жената на живота му. За теб ще дава сърце, душа и всички следващи прераждания.

89.   Говорете си вие ама след 20-30 години ще се види най добре какъв е резултата на тези тенденции и мирогледи, къде осъзнати, къде не. Къде обосновани, къде не. Времето винаги излиза най добрият съдник.

90.   И двата пола успяват да си намерят половинки от чужбина. Конкретно при мъжете е проблемно, че нямат добри финансови възможности и само в това се вижда кусур. Жените не признават това за главна причина, а предпочитат да извадят от 100 кладенеца вода. Самият факт, че има добре изглеждащи мъже, които са заминали навън и са си намерили сравнително симпатични жени, е показател за това. Просто е, всичко е заради липсата на лъскав животец. Тук две мнения по въпроса няма.

91.   Тая проблем с жените навсякъде го има.
Гледам в швейцаря- някъде поне 30% от швейцарците са женени за чужденки- от латинска америка, от азия (филипините, тайланд, т. н. ), също някои за рускини, италянки или германки. Има и за българки разбира се.
Швейцарките пък рядко се омъжват за чужденци- много от тях си живят сами. Казват че изискванията им са огромни и намират швейцарските мъже за скучни.
Гледах в ютуб в "маносфера" реакция на клип от филипинска влогърка (The Filipina Pea). Показва как разни американци и други чужденци (често дори пенсионери) си живеят живота на филипините. Минават за екзотични и изключително желани от жените там (не само заради парите им). Аз веднъж бях по работа в тайван и девойките проявяваха голям интерес към мен.
И българите могат да си намерят жена в чужбина но най вероятно от далечния изток или южна америка. Най- добре е обаче преди това да са си намерили работа в западна европа. Българките ми се виждат прекалено нервни. С тях живота не е лек (поне при мен е така). Тия дето са с азиатки май са най- добре. До нас има един с филипинка. Девойчетата им станаха много хубави- като пантери са. Преди много време познавах и един източногерманец бивш военен пилот. Той на средна възраст се ожени за перуанка- направо като фотомодел. Въобще света е голям и възможности колкото щеш. Но трябва да поизлезнеш навън. Не съм убеден че българските мъже са по- лоши от другите. По скоро средата е такава.

51-81 от 81