Дали вече не го интересувам ?
Здравейте, имам приятел от 2 години и половина, както всяка връзка така и нашата в началото беше като приказка, постоянно искахме да сме заедно , радвахме се един на друг, подарявахме си малки неща, пишехме си мили бележки ти така до преди няколко месеца, някак изведнъж всичко спря, спраха малките изненади, спраха милите бележки и т. н. Реших, че трябва да направя нещо и да поема инициативата, започнах да го изненадвам да му се радвам да му обръщам повече внимание, ( попринцип и двамата много обичаме сладки неща ) та в последно време минавам до магазина взимам по шоколад или нещо подобно и като се видиме го изненадвам, за около седмица нещата бяха ок и после отново, колкото и да се стараех да го изненадвам нищо, приема ме някак като даденост, когато му предложа да си прекараме деня заедно само двамата (понеже не живеем заедно) той се съгласява и извднъж става така че най добрият му приятел го търси за излизане, да наистина излиза с него но точно когато сме си определили един наш си ден става нещо , и така месец постоянно се проваляха нещата, докато онзи ден най на края не ни се получи да останем заедно и какво стана отидох в тях и бях изтеглила филм, мислех да хапнем, а той в крайна сметка си играеше на лаптопа и когато му говорех нещо и го питах дали ме слуша думите му бяха да да ама аз нали си играя... наистина не знам какво да правя и дали съм му омръзнала, приема ме повече като приятелка и това е, няма ги милите жестове няма цвятя от доста време няма нищо...

Коментари

2.   Не знам дали си му омръзнала, но със сигурност, те е приел за даденост. Седнете и поговорете, обясни му как се чувстваш, защото ако не го направиш, нещата ще стават все по-зле, а накрая най-вероятно ще ти писне, ще му биеш шута, а той ще се чуди откъде му е дошло.

3.   Поговорихме каза ми че си ме обичам супер много, че за мен би направил всичко, просто според нвго не съм щастлива, била съм правила всичко за връзката ни, а това не е така, личи му че ме обича много, преживели сме супер много неща заедно, просто това че според него не прави много неща за връзката ни го убива, и иска да съм щастлива и клони да скъсаме, а аз не го искам.. не виждам причина да се разделяме при положение че и двамата много се обичаме.. наистина не знам какво да правя ( от автора)