Нямам психика вече...
И така.. Здравейте на всички.
Не искам да се оплаквам или да се жалвам, а може би искам да споделя с някого какво се случва с мен и да приема няколко съвета, защото за това, което смятам да споделя тук няма как да го кажа на събеседник до мен.
Аз съм момиче на 22 год. Имам връзка с момче от 7 години вече. Нещата между нас се развиха бих казала доста бързо. Около 7-8 месеца бяхме гаджета, след това започнахме да живеем заедно. Смятам, че сме претърпяли доста неща заедно..
С течение на времето някой неща се промениха. Започнахме да се караме, да се обиждаме, даже да си посягаме. Изневерявали сме си, аз повече. Аз усещам, че имам нещо към този човек, но съм супер объркана.. не зная какво е? Дали е това, че съм превързана дали го обичам..? Проблемът е в това, че той много бързо се ядосва и.... нещата излизат извън контрол..
Много пъти ме е унижавал е меко казано, съсипвал духом, посягам, ритал, скубал и какви ли не неща, които ме карат да се чувствам като боклук!? Не знам какво да правя вече все си казвам, че не заслужавам това.. мисля, че се старая за тази връзка, ноо уви не става. Нямам с кого да споделя това.. Срамувам се от себе си. В моето семейство баща ми така малтретираше майка ми.. не искам да бъда като нея. Изпадала съм в какви ли не състояния, не мога да се успокоя с часове, удрям се сама... кажете луда ли съм какво? Чувствам, че искам да живея, да съм сама. В момента се чувствам като прислужница.. Работя по 11 часа на ден и всеки ден след работа едно и също... не се знае за какво се сърди, държи се грубо... много искам да споделя с моята майка, но не мога.. просто не мога.. Не знам какво да правя, страхувам се, че няма да намеря друг ли не знам.. Много ми е помагал, но май е време това да приключва. Не искам да се изкарам много добра, но където има шамари, любов според мен няма. Благодаря на всички ви за отделеното време, дано сте ме разбрали..

Коментари

1.   Виж, момиче на 22 години - трябва да направиш точно ето това: Вдигай. Си. Чуковете. И. Го. Зарязвай. На. Минутата.

Никой не е длъжен да търпи и толерира подобно отношение от никой, камо ли от гаджето си. На 22 си, тепърва имаш време да срещаш мъже и да си избираш.

bile

2.   Е трябва ли ти непременно мъж, че да си пълноценен човек?
Или викаш какъв ще да е, само и само да не съм сама?
Това ли искаш да ти е живота? Нали не искаш да си като майка си?
Сигурно знаеш какво ще те посъветват хората тук, но надали ще ги послушаш. Щом ти харесва това положение си стой с него. А, ти всъщност 7 години си с него така че. Явно ти харесва.

3.   Още сега се разрови из нета и наеми някъде нещо, ако трябва при някакви момичета студентки - има такива, дето търсят квартирантка, за да им е по - евтин наема за месеца.
И друг пък ако попаднеш на насилник си тръгвай при първия шамар, независимо какво прави за тебе и какви сладки неща ти говори като е на кеф...

4.   , , Изневерявали сме си, аз повече" Значи проблема е в теб най-вероятно. 90 процента от момичетата на тази възраст изневерявате защото всяка жена си търси внимание и разнообразие. Щом си с него все още и търпиш, въпреки, че той знае, че му изневеряваш и ти знаеш за него, означава, че сте се привързали и ви е страх да сложите край на това нещо. Аз като мъж ще ти кажа, че той има правото да се държи грубо и да се сърди, щом си допуснала да си хойкаш на лево и на десно Няма правото да те удря и докосва естествено.
Моят съвет е да си изясните всичко по между си. Ако сте склонни да забравите флиртовете си с 3-ти човек, и стигнете до разбирателство и нормално отношение опитайте да запазите връзката си. Ако ли не, скъсайте всякаква комуникация, в социални мрежи, телефони и до 1-2 седмици ще се успокоите и ще започнете нов живот и двамата. Млади сте, не сте женени, нямате деца.... живота е пред вас и успех.
Мъж на 26.

5.   1 и 2 са ти го казали точно и ясно! Махай се, докато не е станало твърде късно, това не е нормален живот и този човек очевидно не те заслужава.

6.   На 22??? И от 7 години си с него.. значи.. от 15 годишна си започнала полов живот? Ужас!!! Да, познавам много двойки, които живеят с ученическата си любов и до ден днешен, но при вас не се получава, щом си изневерявате, ти изневеряваш повече и може би си го връщате взаимно и понеже мъжът за да докаже колко е силен те тормози и бие...
Разделяйте се, а ако ти харесва това оставай с него...