Много искам да имам сериозна приятелка,но не се получава.
Здравейте! Не знам с кой да говоря, затова реших да пусна тема тук. Моля да бъде качена, защото е наистина важно за мен.
Аз съм мъж, студент и се чувствам зле, защото имам чувството, че живея във време което не е за такива хора като мен. Не пуша, не пия, не се дрогирам. Не мога да се бия без причина, да се блъскам във всеки един в дискотека или да се правя на интересен, като унижавам хора да се показвам като доминантен. Не мисля, че последното е показ на сила, а показ на огромни комплекси. През последните години от живота си забелязвам, че жените НЕ харесват такива мъже като мен. Позитивен човек съм, интересувам се от астрономия, философия и още какво ли не, спортист съм, имам готино чувство за хумор, изобщо доста плюсови качества, доста хора ми казват, че съм красив. Може да ви звучи странно, но никога не съм искал да ме харесват заради външният ми вид, а заради това какъв всъщност съм. Амбициозен съм и то доста имам големи цели и мечти, винаги съм знаел какво искам. Но една мисъл ме измъчва"Как по дяволите ще си намеря жена един ден"? Позитивен, позитивен, но хора как да остана позитивен като виждам гимназистките какви са... От 7-8 клас правят секс, а в 10 са с по един аборт минимум. Или мацките от университетите, които гледат лошо в дискотеките и вярват в истинската любов с 50 гошен чичко каращ по случайност Порше? Съжалявам за острия език, вероятно не всички са такива, просто съм отвратен. Ясно ми е, че жените търсят сигурност и бъдеще за децата си, то е заложено генетично, но не искам да са с мен заради парите. Парите днес ги имаш, утре не. Преди няколко месеца реших да рискувам и да влезна във връзка с едно момиче и беше пълна катастрофа, нито знаеше какво иска, постоянно номера, други момчета и т. н.. Та проблема в мен ли е? Благодаря ви за вниманието.

Коментари

51-57 от 57

53.   51, казах, че вече не съм отчаяна и второ - не съм спала с абсолютно никого! Мисля, че го бях написала и явно ти не си в часа, щом не си го разбрал! Не съм толкова тъпа, че да спя с някой на първата вечер и не съм някаква дупка, за да допусна мъж до себе си! За теб моя съвет може да е глупав, за мен твоите любовни лиготии са глупости! За мен човек е най- добре да е сам, а на теб като не ти харесва, не го чети!

Сто пъти помолих да престанете да ми пишете, обаче вие продължавате! Не съм на вашето мнение и вече сте готови да ме линчувате! Няма да спра да отстоявам мнението си и вие няма да го промените по никакъв начин, колкото и да ме нападате, затова престанете да ми отговаряте! Не съм длъжна да мисля като вас! Гледайте си там "любовите" и не ми отговаряйте повече!

Black Sabbath

54.   40:
- Black Sabbath, как може онези или онзи да ги помислиш за мен? Виж, че има неграмотност, агресия, че и на последното цинизъм. Явно са чели нашите гледни точки и може да се нарече спорове, въпреки, че не го възприемам по този начин.
Аз ти пожелах успех в живота и мисля, че с това разбра, че слагам край или не успя да го разбереш?
Ти съветваш по този начин, аз казвам, че човек никога не трябва да се предава. Дано някой ден и ти да си на това мнение, но ти си знаеш, животът си е твой.
Авторе успех и на теб в живота, не спирай да вярваш в себе си. Един човек, когато повярва в себе си, тогава постига всичко.
Момиче като си решила да си сама, тогава ти пожелавам успех в следването.

56.   Виждам голям проблем напоследък сред младежта,че не могат да си намерят партньори.Но ми се струва,че всяка страна има големи очаквания,защото се оценява свръх.Мацките смятат ,че им се полагат най-богатите ,а мъжете -най-невинните манекенки.Ами това е абсурдно!Жените са страшно меркантилни ,а мъжете абсолютно арогантни.И повечето са решили да чакат джакпота. Ами чакайте!

57.   54, а не виждаш ли, че се обръщам към ВАС в множествено число да престанете да ме нападате? Няколко пъти помолих да спрете да ми отговаряте, никой не ми обърна внимание, защото моето мнение нещо не се харесва на някого. Сайтът е анонимен и никога не можеш да си на 100% сигурен кой точно ти пише или колко човека ти отговарят, така че и обърквания стават.

Black Sabbath

58.   Приятелю, фактите говорят красноречиво за положението на теб и много други момчета, тоест не, не от теб проблема! Но и не е от това, че търсят сигурност. Те търсят лесен и спокоен живот, не сигурност. искат да се глезят. България е страна пълна с комплексари. Аз лично съм ставал два пъти пряк свидетел на връзки, при които момичета зарязват сериозни и много стабилни като характер и принципност момчета, за да се хванат с льохмани с повечко пара в джоба. Не е при вас проблема. погледни ги, те наричат всеки притежател на автомобил и жилище успял мъж, а дори не с еинтересуват как се е сдобил с тях. Не се занимавай с тия боклуци тука. Отивай някъде по света и ще успееш.

60.   58, а не си ли се замислял, че вие си ги избирате такива? Знам момичета, които търсят точно такива момчета със стабилен характер, но ето, че няма кой да ги отрази и си стоят сами, а не са зле изглеждащи. Всеки мъж заслужава жената до себе си и следващия път, в който си изберете боклук за приятелка, се замислете къде бъркате вие в избора си, защото боклуци винаги е имало и винаги ще има. Не си мисли, че жените в другите страни са по- добре от "боклуците" тук.

Black Sabbath

62.   До 60, аз не си го мисля, аз го знам. :)

51-57 от 57