Аз и бившата ми
Здравейте изпаднал съм в много дълбоки мисли за живота. Става въпрос за мен и бившата ми приятелка всичко започна преди 2 години любов хубаво ни беше докато тя не се раздели с мен, след това ме търсеше и аз влюбеният отново се връщах при нея и така няколко пъти. Няма да споменавам за други проблеми които сме имали защото бяха породени от несигурността която тя създаваше. Миналата години беше поредни такъв опит за събиране помежду ни отново иницииран от нея аз бях с много големи предубеждения но отново любов ли бе не знам отново заедно хубаво ни беше седмица и две и отново проблеми. Тогава аз взех тежкото за мен решение да сложа край на това. Речено сторено. До сега отново в същата ситуация но този път нещата стоят друго яче тя е била с няколко момчета през този период в който не сме били заедно, да най-вероятно много от вас ще кажат вие не сте били заедно всичко е редно, да за някой няма нищо странно но не и за мен. И в момента в мен се води душевна борба, не мога да го понеса това нещо и не искам да съм с нея, но нещо вътрешно ме влече към нея. Какво да правя.

Коментари

1.   Най-важният ви проблем е, че не се разбирате и след това идва другият. След като не можеш да го преглътнеш, недей. Иначе ще се самоизяждаш от ревности и съвсем ще отровиш положението.
Но, пак ти обръщам внимание, че основният проблем не е този.

2.   Не се връщай към нея. Виждаш, че само те наранява и ти губи времето. За това време, в което се тазделяте и събирате, можеше да срещнеш сериозно момиче и да имаш нормална връзка. Какво е това-иди и, дойди ми.

3.   Същата ситуацията пич, едно към едно. Къса с мен връща ми се на врата милувки целувки, след няма и 1 седмица старата песен на нов глас проблеми, караници и т.н. Няма никакъв смисъл да се връщаш при нея, аз след третия път, когато скъса с мен повече не се върнах при нея и не съжалявам, въпреки че пак се опитваше да сме заедно. Продължи напред това е моят съвет, а когато тя те търси се прави на зает.

4.   В днешно време младите момичета към 20 годишни са доста отворени от към връзките си с мъжете, предполагам сигурно някой от тях надвишават тези с който съм била аз. Да съм мъж примерно и на мен би ми било кофти ако приятелката ми ги е сменяла постоянно, само че жените често не сме толкова искренни та да си казваме. Тези с който съм била почти всички са ми от връзки, 4-ма плус сегашният ми приятел(заедно сме от две години). Ами младите момичета сега ходят по заведения и дискотеки на 12-14 години, изглеждат като големи жени а не като деца-тинейджъри аз съм виждала много, просто такова ни е поколението.

5.   Коврите с лопата да ги ринеш! Свестните жени са малко, за съжаление...

7.   Ти луд ли си? Пази си здравето човече. Без жена може, без здраве за къде си?