Ново начало.
Здравейте на всички.
На 21 съм от голям град, също така уча.Общителен, отговорен, абе душата на компанията, където и да съм винаги пада много смях.Работя в голяма фирма наложила се в Европа.
До преди 4 месеца имах 4 годишна връзка с момиче което не беше за мен, но просто ежедневието ни беше притиснало и очаквах нещата да се оправятщ..Общо взето бяхме почти постоянно заедно, с общи приятели, излизахме само двамата, рядко с тях.Караниците и споровете не липсваха, започна да ми омръзва, както и аз на нея, трудно се търпяхме.
Малко преди да се разделим се появи жена с 3 години по голяма от мен.Работата ни свързваше бяхме посотянно заедно, но и приятеля и беше там и работеше с нас.Флирта помежду ни не липсваше, усещах я как търси контакт с мен и внимава за приятелият и да не я види..Аз леко се дърпах, усещах, че това я подлудява и още повече ме желаеше, желание и от моя страна не липсваше.Междувременно аз все повече се карах с вече бившата ми приятелка, сравнявах колежката с нея, и в нея виждах само и единствено минусите, тогава разбрах, че съм лудо влюбен..Разделихме се, беше трудно и за двама ни, но някак го преглътнахме.
За мой късмет нейния приятел напусна фирмата и бяхме само двамата, флиртувахме постоянно, тя разбра за моята раздяла и се зарадва.Започвахме да говорим за нас, имаше взаймни сексуални намеци, общи планове.Тя ми споделяше много за нейния живот както и аз за моя, разбирахме се.От дума на дума дойде момента да излезем заедно, тя изчака момента когато нейния приятел е на работа, разхождахме се, пихме кафе, отидохме у нас, нещата се случиха буквално от вратата, правихме най-страхотния секс, който съм правил до сега.След това я закарах до тях.Това се случва вече четири пъти до като не дойде момента да я питам тя няма ли да се разделя с нейния, оплакваше се преди това постоянно от него.Започна да ми говори как има няма месец и ще се раздели, просто чака момента в който да се скарат по-сериозно и ще го зареже, скараха се 3 пъти за 3 месеца вече, но тя не го оставя, аз се изнервям от това, като я питам какво става започва да ми се цупи и т.н.Започвам вече да се отдръпвам от нея и разбирам, че това което е ставало до сега е било напразно.Не я желая само за единия секс, искам повече от нея, искам да знам, че е моя да спи до мен!
Тя се усеща и на нея също и става гадно от това , че се държа дръпнато.
Въпроса ми е какво да правя, да я търся ли или просто да прекратя контакта си с нея, понеже не желая някой да ме разиграва?!!

Коментари

1.   От написаното не ми звучиш като човек който се оставя да бъде разиграван. Сигурно трябва да има някаква причина поради която да не се разделят а ти да не си наясно.

2.   Ти искаш нещо по-сериозно със жена, която мами приятеля си, която флиртува на работното си място, която лъже? Добре ли си? Твоя тя няма да бъде никога, такива жени никога не се променят. Все някога ще дойде нов колега на работата ви и тя ще преповтори същият сценарий. По скоро изпитвам съжаление към приятеля и-не към теб...

3.   Какво означава да е твоя?Обикновено хората които са ,,душата на компанията,, и искат да са център на внимание,демонстрират колко са успешни в живота,избиват с това някакви комплекси.Може пък тя да не иска да ,,е твоя,,.Ти като си толкова печен,що си седнал да се жалваш тука,а не действаш по въпроса?

4.   Смях,
ти искаш жена, която слага рога на гаджето си да стане твоя?
После ти заемаш мястото на приятеля и тя си друг младок да и чеше бубата.
Успех.

5.   Щом не се разделя с приятеля си, значи не иска нищо сериозно с теб. Може да се позабавляваш още с нея, но си търси сериозна приятелка. Тази очевидно не става.

6.   Ти самият си започнал двусмислена връзка,сега се чудиш защо не става точно както ти си се присетил.Ами ,тя не иска да пусне другия клон,защото още не е сигурна за какво се е хванала.Явно,не си толкова неотразим ,че да хукне през глава.Явно,единият секс не е достатъчна примамка.Други аргументи към него можеш ли да добавиш?
И за това си струва да се замислиш-както мами другия в момента,така и на теб може да разклати рогцата след някой ден.

7.   Аз си мисля, че тя е избрала теб. Ако бях на нейното място и добре, че не съм, защото аз слагам картите на масата и започна ли нови отношения, веднага прекратявам старите, щях да си продължа с тебе и да разкарам въпросният господин, който е предишният и. Мисля че не те разиграва, но сигурно иска повече сигурност от теб и тогава ще се пусне от другият клон, ако ме разбираш какво искам да кажа. Спокойно и задай въпроса, защото ако я искаш да е твоя и да спи до тебе и само до тебе, поне си изяснете това някакъв вид само секс ли ще е или връзка. Вярно детинско е да я питаш какви сте точно, но и игричките са детински да се мотаете, пък големи хора.