Заслужава ли си?
От много време се чувствам доста объркана. Има едно момче в живота ми, с което и да искам не не мога да приключа, постоянно се връщам към него. Колкото и пъти да си кажа, че повече няма да го търся и няма да се занимавам с него, толкова пъти аз се провалям. Когато и да ме потърси и да ми каже, че има нещо с мен, аз вече съм зарязал абсолютно всичко и тичам към него. И той го знае това. Вече зарязах две момчета заради него. С това момче преди 1 година ходихме, обаче той реши да скъса с мен, дори не ми каза защо. Тогава и на мен ми беше леко писнало от него, защото се държеше доста гадно с мен, а и нито ме търсеше нито нищо постоянно ме режеше. След като скъсахме се минаха три месеца и на мен ми стана доста интересно защо е решил са скъса с мен и реших да го попитам, обаче той не иска и да ме отрази просто, когато го викна и го попитах дали може да се спре, той се обърна на другата страна и за бърза крачката. През тези три месеца ме беше наричал всякаква, обаче не се чувстваш засегната може би само за 1 2 часа после всичко ми минаваше всякаш нищо не е ставало. След още един месец реши да ми се обади по телефона тогава аз си имах приятел и той от нищото ми каза, че има чувства към мен, когато го чух всичко в мен се преобърна и започнахме пак да си пишем. Аз скъсах с моя приятел и след няколко дена той ми каза, че чувствата са му променливи. Спряхме да си пишем и на моя рожден ден ми писа тогава му благодарих, после той ми писа Моля и аз само сийнах, попита ме как съм и пак от нищото ми каза, че има чувства към мен. Аз отново се вързах и започна всичко от начало 1 месец си писахме без да има никакъв проблем, той си ми звънеше, пишеше ми и си ме търсеше. Нещо се скарахме и пак прекратихме контакт. След една седмица му писа у аз отново се вързах, нещата пак си вървяха както трябва, докато той не реши да се подиграе пак с мен. Този път се хвана с друга. Тогава бях доста отчаяна от него и не търсех в продължение на 2 месеца. Бях го блокирала навсякъде. Той ме пита защо, но дори нямах желанието да му отговоря. После ме предрешна малко под нас и ми каза че се е хванал с това момиче само и само аз да ревнувам и на мен да ми е гадно. Още повече се отчаях от него. След като скъсаха се хвана с друга. Аз също имах приятел, на който държех страшно много. Нямах намеренията да се занимавам с него, докато един ден не ми се обади и не ми каза, че трябва да ми казва нещо много важно свързано с моя приятел. Тогава излязохме и той ми каза, че приятелят ми изневерява. Не можех да го повярвам, защото го познавам доста добре и не е склонен на такова нещо, обаче доста хора ми го потвърдиха и с него се разделихме точно заради това, макар ще в последствие се оказа, че е лъжа. След като ми каза тези неща започнахме пак да си пишем и някак се отзовахме в една компания искаше да ме изпраща всяка вечер и така, докато една от вечерите не ми предложи. Тогава пак му се вързах на акъла и след 5 дена ме заряза. Първо ме излъга, че си има друга, а после ми каза и истината, която беше, че има доста работа и няма възможността да ми обръща вниманието, което иска. Както и да е мина и това. След това обаче ми каза, че има чувства към мен, обаче не иска връзка и не иска да ме залъгалката само. В момента дори на сме на Здравей и Чао. Единствено си говорим, ако той се закача с мен, което в последните две седмици е ежедневие, когато го попитах защо го прави той ми отвърна с "не може ли". Има моменти в който сме се целували, обаче то ще е два пъти на седмица или нещо от сорта.
Наистина ме знам дали си заслужава да му ходя по гъза. Постоянно мисля за него. Дори да знам, че не трябва просто искам да съм с него. И не знам как да го поточна.
Моля ви да ми побликувате историята просто е доста важно някой да си изкаже мнението. И да ми каже какво да правя. Защото аз вече ме знам.
Благодаря че отделихте от времето си да ми прочетете историята.

Коментари

1.   Привлича ти вниманието, казва че има чувства и след това бяга.. типична тактика, за да му ходиш след гъза. Направи и ти така, привлечи го към себе си, съгласи се на предложенията му и след това се дръж отдръпнато и се прави че не ти пука. И дори и да ти казва че има чувства му кажи че вече не те интересува, ще видиш че ще притича към теб.

2.   Негралотно е написано, но това няма значение!
Аз мисля, че трябва да спреш да му звъниш!!! :)
Пропуснала си няколко истории свързани с него, но няма проблеми! Моля те не пиши следващия път докато ревеш, че трудно се разбира обаче защо продължаваш да му ходиш по ГЪЗА

3.   Първият път те е зарязал, защото си е имал друга. А това, че те обижда с разни имена, а ти още му се връзваш, говори, че нямаш никакво самоуважение и достойнство. Съответно и той не те уважава. Лъже те, разиграва те. А ти защо му вярваш още и позволяваш това негово отношение си е загадка. Обичай на първо място себе си и се уважавай. А него го зарежи. Той те лъже иси има други момичета.

4.   С две думи ''лапешка работа''

5.   Мило момиче, стана ми жал за теб! Безкрайни емоции, изпълнени с надежда затова че се е променил! Горе главата! Забрави го, намери си нов приятел. Явно наистина много си го харесвала, но.. , , всяко чудо за три дни'' е, твоето чудо е повече от три дни, но това не пречи да потърсиш момче, с което ще се допълвате и харесвате! Късмет, sunshine, и не се саморанявай, връщайки се при него. ❤️

6.   Чувала ли си израза "противоположностите се привличат"? Според мен, при вас нещата не се получават, защото сте прекалено еднакви като характер, поведение, темперамент, манталитет, мислене, цели и прочие, не сте си интересни просто. Освен това, подозирам, че сте и малки още.

7.   Не се занимавай с този си извинение ще го нарека "боклук" аз съм в подобно положение само ,че съм момче и една си играе с мен. Отрежи го и толкова

8.   Не си заслужава ,прекрати комуникацията си с него и ще се чувстваш много по-добре.

9.   Ако ти е на сърце се бори за него, а ако не ти е няма смисъл.

10.   Имах подобна връзка, която продължи 5 години. Бяхме на възраст между 13 и 18 години тогава и двама. На 18 ми дойде акълът и приключих веднъж завинаги с него. Сега съм щастливо омъжена за друг и никога не бих била пак с тинейджърската си любов.
Колкото до твоя случай, мисля, че те обича, скучно му е само с теб и си мисли, че ще поживее сега, пък после, като се кротне, ще си му на разположение. Не иска да се обвържеш сериозно с някого междувременно и затова се навърта около теб. При мен това прерастна в чувство за собственост, ревнуваше много.
Моят съвет - не си струват нервите. Веднъж като се откъснеш, ще срещнеш някой, който ще те направи истински щастлива. Успех!

12.   Ти кажи заслужава ли си? Какво очакваш да ти кажем тук - ти си тази, която се доставя моментално като и свирне въпросния човек. Поддаваш се на манипулации и плоски лъжи, оставяш хора, които казваш че цениш заради него. Явно си заслужава, продължавай така. Имай винаги готовност да отидеш веднага щом пича реши, че пак има чувства към тебе, че ако се забавиш току виж чувствата отлетели....

13.   Не усещаш ли, че си играе с тебе? Ти си толкова елементарно момиче, че нямам думи. Когато има нужда се връща при тебе, после си намира друга и те разкарва. Знае, че си му в кърпа вързана и ще продължава да го прави, защото ти му позволяваш. Сама си си виновна.