Не подозирах какво ще стане!
Здравейте, пиша тук като се надявам да ми помогне някой със съвет или не знам!
Имам връзка от година и няколко месеца, във любовта е наред всичко, правим много неща един за друг. Направих неща който за никой не бих направила! И от другата страна е така. Двустранно е. Но в града в който живеем няма работа, наистина няма. Приятеля ми е с висше и искаше работа по специалността, намираше си някаква работа, но или го уволняваха и казваха че не става или го пробват за два дни или седмица и пак същото. Един ден му се обадиха за работа от София, по специалността, почти. Аз казах че трябва да отиде, макр да не искаше да се връща в родния си град. Започна работа и няколко седмици пътуваше от Благоевград до София, но това означава 20 на ден, пари с които ние не разполагахме, отделно и квартира. Тогава не знаех колко трудно ще ми бъде без него. Сега знам и това че не е тук ме измъчва. Аз съм по ревнива и това ще ме довърши. Дайте ми съвет, какво да правя!

Коментари

1.   Връзка от разстояние трудно начинание. Изчакайте 6 месеца сигурно има договор на изпитателен срок да видите какво ще стане и отивай при него

2.   1. Приятелят ти спира да ходи на работа в София и умира от глад.
2. Отиваш и ти при него и започваш работа и т. н всичко се подрежда, макар и със зор.
3. Спираш да си ревнива.

3.   Преместете се заедно в София.

4.   Отиди и ти при него. Намери си работа или за учене и наемете заедно квартира.

5.   Връзкa от рaзстояние-невъзможнa! Винaги един от четиримaтa ще ревнувa :)
Виждaм, че сa хaкнaли (ти ли aвторке) единички кa всички отговорипо-нaгоре..Aко сa от aвторкaтa, ще рече, че никой не познaл прaвилният отговор, a той би би "веднaгa дa му зaповядaш дa се прибирa при теб и рaботи кaквото може, нaпример дa чукa кaмъни!"