От съдбата можеш да бягаш, колкото искаш: тя няма да те гони. Но ще те чака.
Здравйте на всички, на фона на повечето тъжни истории искам да споделя с вас моята.
Не е свързана с пари или нещо материално, а как получих най-чистата и искрена обич.
Ще започна с това, че съм момиче на 23 години, а моята история започва още преди 3, когато на рожден ден на моя близка приятелка, ама от онези точно тинейджърски рожденни дни с много хора и алкохол го видях. Седеше отвън-висок, къдръв адски чаровен младеж. Още тогава ми направи силно впечетление, запознахме се и бързо намерихме общи теми. За съжаление по това време и двамата имахме гаджета и отношенията ни продължиха в далечни приятелски, рядко се чувахме или виждахме. Но винаги когато се видехме всеки път нещо в мен трепваше, нещо отвътре ми шептеше, че това е човека който търся, това е другата ми половина. Исках да го сграбча и да избягаме.
След това разбрах че е имал доста голям и трагичен романс с друго момиче, което не го е пожелало. Стана ми някак неприятно и се отдръпнах, държах се студено и така мина 1 година в която почти не се бяхме виждали илк чували, та дори и се бяхме забравили. Така когато бях на 22 той отново се завърна в живота ми точно както се бяхме запознали, на рожден ден на общи познати. Но този път беше различно, след рождения ден просто не излизаше от мислите му. Събрах цялата смелост, която имам и му написах съобщение в Facebook, съвсем глуповато и детско и оттогава не мина и ден без в който да си пишем или да се видим. В него видях човек безкрайно интересен, интелигентен и забавен. Една привечер ходейки си през Борисовата просто спря, и ме целуна. Оттогава сме заедно, всякаш съм обсебена от него, нищо друго не искам освен да е добре и да е щастлив. Във връзка никога не съм имала толкова леки отношения всякаш се разбира ме, само с поглед. Всякаш сме сами на света и той е спрял за нас.
Това което научих е и нещо в което не вярвах:
От съдбата можеш да бягаш, колкото искаш: тя няма да те гони. Но ще те чака.
Вярвам че това момче беше моята съдба от която бягах, но тя ме застигна.

Коментари

2.   Е така и аз се надъних преди време.
Влюбена, загубена, обсебена, а той с непрежалена лЕбоФ по еди кой си. Развръзката беше, че като ми се насити физически, ме разкара като паразит от себе си, рязко и без обяснения.
Дано не ме повториш.

3.   Има го и този момент, за мацката в която в бил много влюбен, а тя само се е възползвала от него та дори и до връзка не са стигнали, страдал е много за нея. Тя някак си виси като Дамоклевият меч над главата ми, но гледам да не мисля за това и да му се радвам- От авторката

4.   Ей веднага довтасахме да ти развалим щастието, да си влюбен е прекрасно, но както е казала и номер 1 бъди внимателна че от непрежаена любов най се страда. Да не се появи онази кака пак и д се насадиш на пачи яйца.

5.   Много хубаво мило момиче, пожелавам ти никога да не усетиш и колко коварна може да е любовта. Бъди щастлива!

6.   Вече не се влюбвам.

7.   Авторке, защо не се ожените? Съдбата вече си е казала думата според теб. Предложи му брак, въпреки Дамоклиевия меч. Дано приеме, те мъжете вече трудно решават. Инициативата трябва от жените да тръгне, вече така се объркаха нещата...

8.   Нумеро уно съм:

Мдам, само предупреждавам.

Понеже виждам себе си в авторката, нещичко ме жегна отвътре, и ако можех да се предупредя преди да отдам сърцето си на мазниьо...

Бях наивна, мислех, че ще ме обикне, ала то неслучайно има клише, което се е установило през годините, че жените вечно мислим, че ние сме онази, която ще ''обърне'' любимия, ще го влюби, облагороди.

Т-ц, след като паднах на г**а си от облаците, видях че всичко живо около мен, което не е флубену, разсъждава трезво, затова и прави точни изводи на база факти за даден човек (за разлика от мен, тогава), понеже не страда от вирусчето - лебофф, което тотално бъгва мозъка, и пречи да се разсъждава.
''Какво като е убил, нали само един е убил''(:Д :Д :Д), ''какво като ме удари, няма да го стори повече'', ''какво като ми изневери, всички изневеряват''...
Оправдания, за липсата на съобразителност от страна на заболелия от вируса.
И такам, лейдиз енд джентълмен.

Та какво като още обича Пенка. :)

9.   -Номер 2 и 8 Имала си много неприятно изживяване, но то няма общо със ситуацията в която се намира авторката на темата. Съжалявам че при вас не са се получили нещата, но всички сме преживели любовни разочарования и извода е че никога не знаеш какво печелиш когато изгубиш нещо. В твоя случай съм сигурен че си спечелила, просто още не си го срещнала :)
-Авторке, първата ви среща не е била в правилния момент, но е била необходима за да пламне искрата. Съдбата е подбрала нов момент в който да ви срещне, когато и двамата вече сте готови за това. Желая ви щастие :)

10.   На 23 години си, а Всякаш на училище не си ходила... Но не си тук да те учим на правопис.
Хубава история, само че от колко време сте заедно не стана ясно. По принцип и другите ти казаха, че е добре инициативата да идва от мъжа, иначе под влияние на емоциите е трудно да прецениш дали човекът е с теб, защото наистина е много привлечен, или защото има възможност да е с момиче, което ще направи всичко за него, а той пръста няма да си мръдне. А после ще му писне и ще й бие шута. Дано си изключението, а не правилото.

11.   Супер, отдай се на чувствата си, изживейте любовта си, наслаждавай се на всеки момент. И ако не преминава, значи сте един за друг! Какво по-хубаво от това!

12.   Като начало, защо не се заемеш с правописа? Мислиш, че той няма отношение към любовта ли?

13.   Не бъди наивна, така човек после страда.