Женени мъже
Така здравейте драги читатели! Искам да ви споделя моята история. От доста време забелязвам че си падам по-възрастни мъже аз съм на 19год. И момчета които са ми връстници изобщо не могат да ме заинтрегуват с каквото и да е било даже ми се повдига от такива малки момченца които само се хвалят с плочките си което това мен изобщо не ме интересува! Мен ме влечат мъже които са над 30год. Та отскоро се занимавам с двама женени мъже... Да знам глупаво е в единия даже съм влюбена знам че са женени имат си и деца но аз и неискам нищо друго от тях просто ми е приятно откраднатото време с тях... Не съм курва ако това си мислите напротив аз съм едно скромно и възпитано момиче но просто толкова съм се овлякла, че незнам какво да правя. Със тези мъже ми е толкова приятно направо прекрасно знам че са с мен само и единствено заради секса но още нито с единия несъм преспала а и не са ме и насилвали дори не са ми и споменавали. Да гузно ми е че заставам между семействата им гузно ми е но...
Кажете ми какво да правя нормално ли е това според вас???
Благодаря ви че прочетохте историята ми и се извинявам ако някъде съм допуснала грешки!

Коментари

1.   Разбирам влечението ти към по-възрастни и порастнали мъже, но защо трябва да са женени?
Има много мъже над 30 г., които са свободни. Има и много разведени. Не се вкарвай във филми, а си търси такива мъже, но гледай да не са женени.

2.   Би било хубаво ако леко се ограмотиш в прекия и преносния смисъл. В преносния смисъл - не ти се занимаваш с двама мъже, а те се занимават с теб, което пък изобщо не им прави чест, просто ти си лесна плячка и в момента, в който те изконсумират ще забравят какво са яли на закуска.

3.   Нямам търпение да те оставят след като преспиш с тях и те, и ти да си стоите завинаги сами.

4.   Извинявай, но това което описваш си е именно к***енско поведение.
Не те съдя, имаш си причините за това.
Но внимавай какво правиш и се опитай да контролираш емоциите си и онова, което се случва в личния ти живот.
Сега може да не ти пука особено, но след време като погледнеш назад може да съжаляваш много.
И аз си падам по възрастни мъже, просто защото съм твърде дисциплинирана и интелигентна за мъжете на моята възраст. Дразнят ме и изглеждат в очите ми някак женствени. Един болт не могат да завият. Разбирам те отлично относно тези ти предпочитания.
Но внимавай наистина да не са женени и да нямат семейство.
Това е предпоставка за проблеми и нищо няма да спечелиш от това, освен разбито сърце и опетняване на името ти.

5.   Подсъзнателно си търси женени мъже.

6.   ХОденето с женени мъже е загуба за теб на време и чувства. Щом харесваш по-големи ходи със свободни. Не си губи времето. То лети бързо. Днес си на 19 г, утре -на 29 г и сама.

7.   Не АКО - много грешки имаш - и житейски, и граматични.

9.   Aбе, хич не ти е гузно дaже. Просто ти хaресвa внимaнието нa мижитурки, които нaвъ зa мaлко открaднaто време с млaдо момиче ще се прaвят нa мaймуни до припaдък. Не си курвa, но се и скромнaи възпитaнa. Сaмо комплексирaно момиче, което си създaвa филми в което е "желaнaтa вaмп" дaмa и блa блa, общо взето "не знaм пикaе ли ми се или..." зa товa поне ще повъртя две мaймунки тa поне ше се почувствaм желaнa aко не друго.
Не, не те искaт сaмо зa секс, спокойно зa товa. Сексa си го имaт с по-зрели и опитни. Ти си зa "чесaне" нa егото. Дaвaш/вземaш и ти дaвaт/вземaт същите ЛИПСИ и от двете/трите стрaни.
Нямa лошо, чешете си комплексите.
Н 1 прaвилно те питa "що пък ТРЯБВA сa женени" е, aз отговорих вместо теб.

11.   Не си научихте урока -не се занимавайте с женени

12.   Ходи с тях, спи с тях, но не прави грешката да ги развеждаш.

13.   Безценен опит, който младите мъже няма да ти дадат. Но просто внимавай до къде стигаш с тях

14.   Нямаше нужда да ни се извиняваш за правописните си грешки, но ще е за твое добро да седнеш и да си подобриш уменията по езикова култура. Възрастните мъже бързо се отегчават от прости момичета като теб.

15.   Никога не са е привличали мъже на моята възраст.Не зависимо на колко съм години била.Когато бях на 15 ме привличаха по-големи.Когато бях на 20 по-големи момчета.Когато бях на 23,24 по-големи и т.н.Чудя се дали като стана на 50,60-тогава ще са по-малки. хиххи
А сега сериозно!Не трябва да разваляш семейство никога.

17.   Ти не си нито скромно, нито възпитано момиче, а точно анова което отричаш-курва. А да не говорим за интелекта ти-патешки.

18.   Евала на коментари 9 и 14!!!

Някак не ми харесва това, че други хора сякаш имат някаква такава истерична солидарност към женените мъже, които изневеряват, едва ли не те изневеряват, защото има коя да се навие да си отвори крачетата за тях. Ами не, не е така хора. Няма такова нещо като 'тя разваля семейство'. Семейството човек си го разваля сам и всъщност това и на вас си ви е ясно, ама предпочитате да се самозалъгвате, че някой/я отвънка го разваля, а изневеряващия семеен е някакъв такъв невинен, миличък и направо мекотело с две мозъчни гънки, от които едната увредена... и горкия всичко му е простено. Еми как пък има красиви женени мъже, които не изневеряват? Не се излагайте и престанете да им пазите 'ангела' и изобщо реномето на смотаняците дърти, защото не го заслужават. Това че някой е станал семеен в никакъв случай не трябва да означава, че трябва да му се пази честта, името, реномето и. т. н, защото ВСЕКИ САМ ТРЯБВА ДА ОТГОВАРЯ ЗА ТЕЗИ НЕЩА И ДА СИ ПОНАСЯ ПОСЛЕДСТВИЯТА ОТ РЕШЕНИЯТА СИ, БЕЗ ДА СЕ ОПРАВДАВА И БЕЗ ДА БЪДЕ ОПРАВДАВАН от който и да било друг/други!!!
Ето вижте примерно н12: 'не прави грешката да ги развеждаш' - ето заради такива дебилни изказвания изписах целия тоя коментар.

19.   Номер 4 е напълно права. Няма нищо лошо в това да харесваш възрастни мъже, но самия факт че не си отрязала двамата в момента в който си разбрала че са женени изобщо не говори за доброта и скромност а за известни липси в етичен и морален аспект. Ти нямаш вина че те кръшкат на жените си, но си отговорна за това че окуражаваш подобно поведение.
Има само един начин да постъпиш правилно и той е директно да прекъснеш всякакъв контакт с тях като ясно им дадеш да разберат защо и че това което те правят е грешно. Потърси си истински отговорни и зрели мъже, които знаят какво искат и как да го постигнат, не подли и лъжливи предатели, на същото емоционално ниво като твоите връстници с единствената разлика че обсъждат различни неща.
Ако пък държиш да се занимаваш конкретно с тези двамата или с женени по принцип, поне недей да лъжеш себе си за това какъв е твоя характер. Най-малкото ако си признаеш какво наистина харесваш ще можеш по-лесно да го постигнеш и да получиш някакво удовлетворение, макар и мимолетно. Защото която и да е връзка започнала с изневяра, никога не продължава дълго и най-често завършва по същия начин.