Любов или предателство
Здравейте, ето накратко моя проблем. С приятелката ми сме заедно от 3 години и миналото лято на 2016г. се случи така, че тя преспа с една жена. Всичко започна невинно с първоначално пускане на порно от нас двамата. Тя често ме караше да пускам лесбийки. Не след дълго аз я подхванах на тази тема и я питах дали не и се иска случайно да лиже някоя жена. Тя доста време отказваше, но накрая сподели, че би го направила стига аз да съм искал. Тогава пуснахме обява и не след дълго намерихме въпросната жена. Още тогава в началото аз им поставих правила и граница, която да не се преминава. Идеята беше аз и моята любов да се любим, а онази жена да е, като допълнение. Разбрахме се, тя да ни наблюдава как правим секс и най-много моята да лиже онази, докато я любя. Казах си щом на моята приятелка и се лиже, нека опита да види какво е, дали ще и хареса, дали не... Аз ще си правя паралелно с това секса с нея и толкова и така 3-ма доволни ще има. Вечерта открихме въпросната жена и моята подхвана чата с нея. От дума на дума отиде да си снима путето, после и прати разголени снимки. Продължиха да си пишат до 02:00 посред нощ. Не ми хареса още тогава, че тя си праща онази работа на някаква жена, която в този момент не се знаеше въобще дали е жена. Заспахме чак в 5 сутринта. Събуди ни аларма в 10:00 и тя излетя оъ леглото да чисти дома, да се къпе, да се приготвя за предстоящата среща. Това бе второто, което не ми хареса, защото си я познавам и знам, че легне ли си в 05:00 на другия ден до 17:00 с танк не можеш да я вдигнеш и е супер нервна. Просто не е в неен стил грам. Досега всяка сутрин щом се събудехме се гушкахме в леглото по 10-тина минути пък тогава ставахме. Сега нямаше такова нещо, а направо излетя. После и аз се къпах и, като излезнах видях техен нов чат от сутринта в, който се натъкнах на неща, които оъкровено ме подразниха, като например думи, които казваше приятелката ми:"Нямам търпение да се видим, ще бъде мн. яко, ще си изкараме супер с теб, като се подмокрим няма да му мислим много, цяла нощ мислех за теб, сърцето ми затуптява силно при мисълта от предстоящото, нямам търпение, нямам търпение, ще те целувам навсякъде по тялото, нямам търпение просто" и бяха пращани много целувки от нейна страна, което е супер неестествено и нетипично за затворен човек, ксто нея. Отново я предупредих да внимава какво прави, защото съм страшно ревнив човек, чак патологично ревнив бях станал(но това се отключи от друга история пак с нея) и тя каза, че всичко ще бъде по план и не би искала да ме дразни и провокира по никакъв начин. Взехме жената и я доведохме. Беше поне с 15 години по-голяма от нас към 37-38 годишна. Та тогава незнам защо аз се стреснах от идеята малко, панирах се и пих доста бира. Чак ме хвана леко и ми стана замаяно и весело. Онази също пи, но моята ГРАМ не близна. Тя беше спокойна и уравновесена. Та влезнахме в стаята и какво се случва оттук насетне.... Моята започна да ми прави френска любов, а онази вместо да си чака реда да я лижат и да гледа кротко се нахвърли върху моята. Започна да и съблича дрехите, прашките и аз очаквах, че моята ще се противи, ще я бутне, ще и се скара. А моята си продължава с френската, докато в един момент не спря. Спря, защото онази и беше бръкнала надълбоко с 4 пръста и я чукаше с ръка. След това ме заебаха и моята легна по гръб, а онази я обработваше ту с една ръка, ту с друга с максимум брой пръсти, навряни на макс в нея. После онази започна да лиже страстно моята приятелка навсякъде по тялото-гърди, вагина, дупе, бедра, врата абе навсякъде. После си правиха 69 поза, как ли не се ръчкаха и лизаха... Аз бях изпаднал в потрес и недоумение и нищо не направих пред свършен факт. Само от бирата се захилих по-скоро от разочарование, че се подиграват с мен пред очите ми и даже онази ми работа не стана, а в мен вършееше ревността. Накрая след 90 мин. страстен и бурен секс между двете се облякоха, прегърнаха, онази си играеше с косата на моята и си отиде. На вечерта бях съкрушен, последваха дълги скандали в продължение на над 1 година и тя казва, че го е направила, защото мислела, че ми е хубаво от това, че съм се захилил(от разочарование) и, че и било неудобно и я било срам да откаже на онази жена, нямало как просто. 5 месеца по-късно ме хвана да гледам порно и каза, че съм голям боклук и, че това е недопустимо и още един път, ако ме хване да гледам шутчето и каза, че нейния секс с непознатата жена бил много по-безобидно нещо от моето порно, защото тя на жени не се кефела, а аз съм харесвал порно актрисите. Тази сутрин се събудих в 06:00 случайно и всичко изплува в съзнанието ми от онзи кошмарен ден за мен. 15 месеца по-късно от нейното предателство, а сякаш 15 дни са минали само... Нз как да преодолея болката загнездила се в душата ми, само знам, че обичам това момиче повече от всичко на този свят

Коментари

1.   Оставяй я, явно не и доставяш удоволствие или си пада по жени...

2.   Ти си подхвaнaл темaтa! Ти си предложил дa имa другa женa в интимносттa ви. Ти си отворил кутиятa нa Пaндорa в интимносттa ви и сегa не ти хaресвa резултaтa.
Aми...хем нямaш увaжение към себе си и момичето, което "обичaш повече от всичко нa този свят" щом я предлaгaш зa зaбaвление с други хорa, хем сегa не можеш дa понесеш случилото се.
Преди време един бивш поискa тройкa. От него миг зa мен вече беше бивш, но реших дa му дaм кaквото искa. Изчукaх негов "приятел" СAМA, прибрaх се и "опрaвих" и него, кaзaх му, че току що сме нaпрaвили тройкaтa. Побесня, рaзсмях се и си тръгнaх.
Още е сaм и още ближе рaни. Aз съм в другa връзкa, aко сaмо ми нaмекне някогa зa тройки, е, ще имa същото- сеч под кръстa и следвaщият!
Рaдвaй се, че ТЯ още е стеб! Не си рaзбрaл нищо от товa което е нaпрaвилa зa ТЕБ! Другa (някоя кaто мен) би те смaзaлa! Не прощaвaм подобнa обидa! A докaто тя се опитвa дa ти прости, ти нa всичкото отгоре я обвинявaш зa ТВОЕТО желaние.
Мен aко питaш, чупи си глaвaтa!

3.   Аз обаче въобще не рабирам ти защо се чустваш потресен и предаден!? Всичко се е случило така както трябва в един такъв „тройка“ експеримент. Приятелката ти се е раздала до край за своето и твоето удоволствие. Ти самият си предложил тази опция и сам казваш, че тя дълго време е отказвала, но накрая се е съгласила след като си я убедил. Тоест, тя се е почуствала окуражена от теб да експериментира със своята сексуалността и заедно да изживеете нещо по-различно в интимен план. Честно казано не само нямаш право да й се сърдиш, ами това си е направо двуличие и лицемерие. Явно си имал някаква твоя си представа за тройка, която се ограничава до това 3ти човек да ви наблюдава, но не и реално да се включи в играта. Поискал си нещо, за което не си бил готов. Приятелката ти няма никаква вина. Грешката си е изцяло в теб!

4.   За пръв път бих казал че порното е по-безобидното нещо в цялата история. Момичето ти е изневерило брутално пред твоите очи. Когато се уговарят подобни неща - НЕ ТРЯБВА ДА ИМА ПРОДЪЛЖИТЕЛНИ КОНТАКТИ. Особено от страната която има интерес към действието, в случая твоята приятелка. Любов между двама ви вече няма, не зная защо продължаваш с нея.
А между другото е силно вероятно все още да поддържа връзка с другата дама - често срещано явление след подобни изпълнения при тройки. Само че ти не си много в час съзнателно, добре че подсъзнанието ти не спи и ти подсказва за какво иде реч. Помисли кога има възможност да се среща с другата и се опитай да ги хванеш в крачка. Дори може да проработи ако я попиташ директно и настояваш да е откровена.
Дали я обичаш вече е друг въпрос, защото е явно че тя не държи чак толкова на теб и от нейна страна просто е връзка от удобство. Дори да си влюбен, това изобщо не означава че сте подходящи един за друг и ти заслужаваш да си търсиш щастието с жена която не те кара да се чувстваш зле. Успех.

5.   Просто опитай да я преодолееш и се разделете. Няма никакъв смисъл да се измъчваш и да се смазваш психически. Аз лично снощи бях свидетел/участник в разговор на моя приятел и още едно момче на тема тройка, след който разговор той ми каза да съм намерила момиче да опитаме..! Много сериозно обмисли какво искаш и как се чувстваш, как се държи приятелката ти с теб и дали можете да дадете един на друг това, от което имате нужда. Успех :)