Приятелят ми излиза с друга
Здравейте,
с приятеля ми сме заедно от 1 година. и двамата сме почти на 19 год. Колежката му е на 40 години и го харесва. Няколко пъти ходят извън града с неговата кола, за нейна сметка. Тя я зарежда. 2 пъти ходят уж да и свърши работа, че трябвало нещо да си купи, така ми казва той. и 2 пъти ходят в друг град само на кафе. казва ми, че нишо не прави с нея, дори не си говорят, донякъде му вярвам. Един вид я използва все едно да си зарежда колата. Говорих с него, казах му че не ми е приятно да избере да има мен или бензиностанция. Каза много ясно избирам теб и пак ходи с нея. Каквото и да кажа няма да престане. Моля за съвет, не искам да се разделяме обичам го и знам че и той мен, но не мога да търпя това.

Коментари

1.   Е каква причина имат за да излизат, тя няма ли кола, защо извън града.

2.   Определено те баламосва с тия глупости за зареждането на колата. Той си я харесва, а ако не си я харесва скоро ще си я хареса. Ти ще останеш сама, дори и да му повярваш и даже и да не му повярваш. Съветвам те да приключиш всичко това. Ако приятеля ти хвърчи след всяка от която има изгода, бая пъти ще ти се наложи да го мислиш къде е и какво прави. Опомни се и далеко от него.

3.   Е стига де, повече от логично е, че колежката му се предлага и чака. Той дали е откликнал.. Друга тема. Ти какво ще направиш също

4.   Не бъди глупава ... той спи с нея. Зарежи го и го остави да му мисли какво точно ще прави в бъдеще с "лелята" ;)

5.   Следващият път поискай и ти да отидеш тях. Щом няма нищо, за което да се притесняват, какъв е проблема да те вземат. По реакцията на приятеля ти ще разбереш какво се случва между тях.

6.   Просто го зарежи. Да видим как ще дойде да ти се моли като кученце за саламче.

7.   На твое място и аз бих се притеснила. Жена на 40, да не би да няма от кого да поиска такава услуга? Айде, моля ти се. Почни и ти да излизаш с някой чичко паричко до там да те закарва, до онатам и ще видим приятеля ти как ще реагира.

8.   Не се обиждай, но ти си много наивна (меко казано), ако историята изобщо е вярна (понеже не ми се вярва да има чак толкова наивни момичета).

Какво очакваш да ти каже, като го питаш кого избира? Че избира и двете ви? Естествено, че ще ти каже, че избира теб и ще си продължи да тъче на 2 стана. Кой бяга от хубавото, щом му позволяват?

Ако те устройва да си втора цигулка или която и да е там от двете, не виждам проблем. Но явно не те устройва.

9.   При нея най-вероятно е пълна програма и то без обвързване:)
Като по порно филмите.....яко е..не
И аз искам такава колежка)))))

10.   Излизай и ти на дълги разходки извън града с някого и ще видиш как ще скочи като ужилен. Ще съди по себе си какво се случва на такива разходки.

11.   Аз пък ще ти кажа, че е напълно възможно просто да го използва заради колата му? Каква е тази жена на 40 дето ще тръгне с почти 19 годишен? То е като педофилия това - над 21 години разлика. Моля моля.. тя най-вероятно въобще не гледа на него като на сексуален обект. А ако гледа то нещо сбъркано има в нея.

12.   Ох, авторке, все едно аз съм писала историята ти. С малки разлики, разбира се. При мен не се отнася за приятел, а за законен съпруг. Иначе колежката си е колежка, и тя по-стара, както във вашия случай. Колата обаче е наша и си се зарежда за наша сметка. А поводът беше, че ходят на вилата при мъжът и да му носят храна и чисти дрехи. Той седеше там, защото имаха градина и животни. Те носеха каквото трябва, но бая време мина докато разбера, че преди да идат при него са се отбивали и то не за да проверят багажа, разбира се. 3-4 месеца ме правиха на маймуна и ми се смееха хората зад гърба. Съвети никога не давам, но послушай препатила жена-лъже те, изневерява ти, бъди сигурна. Такива дърти к... и като се лепнат за млад мъж-трудно се разлепят. Отсега е започнал-къде му е края... Или да приключва тази история с колежката, или кой откъде е.... май втория вариант е по-добър....

13.   Трябва да си доста наивна, за да вярваш, че няма нищо между тях.
Като бях на 18 имах една приятелка на 38, познай дали сме пили само кафе с нея:-) Убеден съм, че се скъсват от секс.

14.   Ха-ха, "използва я да му зарежда колата". Ти на кой свят живееш бе? Явно още вярваш в дядо Коледа...
Като си толкова глупава, дано рогата ти пораснат до Луната чак!

15.   Със сигурност ѝ масажира сливиците с члена си, а после ходи по твоите дупки да го завира.
Направо не мога да повярвам, че изобщо съществуват толкова прости и наивни хора като тебе.
Пфу!

16.   Aвторке, 10 съм, освен обaче дa излизaш и нa дълги рaзходки извън грaдa с някой и ти, когaто те попитa му кaжи "aми много ми се... рaзхождaше точно пък тогaвa, a ти се рaзхождaше с други и тaкa се нaложи aз пък дa търся друг дa ме рaзведе нaсaм-нaтaм" :)

17.   Тя му зарежда колата, той я шпаклова отдолу, а ти стоиш отстрани и лапаш мухите. Такъв е животът - танто за кукуригу!
Времената се менят, парите се въртят, идеалистите мълчат, кариеристите блестят...

19.   Не бъди наивна. 40 годишна лелка може да бъде с него само по един повод. Не се занимавай с това момче. Нека лелята да го отрака, но не за твоя сметка.

20.   Момиче, махни го!
На 43 съм, разведена и имам връзка с 20г колега, ерген.
В живота си не съм имала по-вдъхновяващ и страстен любовник!
Побъркваме се от секс! Но той ме иска за връзка, а аз не смея...
Ти внимавай с твоя-желае ли другаде, може и да обича другаде...

21.   Едно време моят както излизаше с друга и обичаше мен, така внезапно и ме заряза.

22.   11, как така ще е педофилия, като момчето не е дете? ! Наистина, аман от педофили!
Историята вероятно е измислена, но ще дам мнение. Авторке, ще ти го кажа директно - "приятелят" ти прави секс с дъртата к... а и се гаври с чувствата ти и с наивността ти. Аз на твое място бих ги намерила и бих ги счупила от бой и ако дъртата има мъж, ще се постарая да я заснема в крачка и да му дам снимките/ видеото. Просто бих я съсипала, но това не ти го препоръчвам, защото, съдейки по писането ти, нравът ти е коренно различен от моя и не си толкова агресивна личност.
Разкарай "гаджето" си, ако започне да те моли за прошка, го отрежи без милост и това е. Такива хора не са годни за връзка.

Black Sabbath

23.   Бъди сигурна, че каката свири чудесно, гълта и дава отзад, за разлика от тебе...

25.   Благодаря за съветите. Днес го оставих. Каза ми няма такова нещо, кажи как да ти докажа че между мен и нея няма нишо такова. Не искаше да се разделяме. Дойде пред вкъщи, търсеше ме. Но съм категорична. Ако все пак реши отново да ме потърси и да се съберем, първо трябва да приключи снея и тогава може би ще си помисля.

26.   Спи с лелята със сигурност.
Или ще го направи. Засечи колко гориво е изхарчил. Може разходките да са в градски хотел. Претършувай му джобовете за касови бележки, брошури на хотели. Всичко. Не може да не е оставил следа.
Иначе тези лели които залитат по по-млади са ми гнусни и отблъскващи.
Имам такива колежки на 40 г. се лепят по колегата ми като пчели на мед. Обаче той като ме види в кухнята си гушка и целува мен. Ако онея разберат ще ми направят живота черен. Не че не го правят сега, ама тогава ще настъпи апокалопсис.

27.   Тоя па номер 11 как ще е педофилия? Жената е на 40 в това няма лошо че излиза с твоя приятел който е на 19 - нищо че може да му бъде майка.

Аз също излизам с по- възрастни жени, какво от това напълно нормално си е само че аз съм на 24 и излизам с 50 годишна Наивна си да знаеш, просто си му станала досадна затова е тръгнал с нея, ама по добре.

28.   Здравейте отново. Колежката му е напуснала работа. Тя е от друг град, но все още е тук при нас. Надявам се да не успее да намери работа тук и да се махне. Намерих начин да разбера дали имат нещо повече и щях да позная ако ме лъжеше. Той се издава лесно а аз умея да блафирам. Благодаря на всички за споделеното мнение, дори на тези които казвате, че съм наивна. Вярвам му и когато тя се махне от тук ще бъда още по-щастлива с този човек! До номер 5. питала съм го не може ли следващия път да отида с тях и той ми каза да става ела за да ти докажа че през целия път дори не си говорим. :)

29.   И все още си наивна, защото 1000% са правили нещо, иначе защо ще напуска работа, като трябва да се издържа и да плаща квартира, като не е от вашия град.
Тя тази лелка ще се махне, ще дойде друга на нейно място, пак ли ще му вярваш, че само разходки е имало?
От 1 година сте заедно, ти си мислиш че му знаеш кътните зъби, само че нищо не знаеш все още за него, ама бъди си "кон с капаци", ние се опитваме да ти дадем съвети...
Много ясно, че уж да ти докаже се е съгласил да дойдеш с тях, няма пред теб да се награбят я, пък и онази няма да се съгласи да се видят, ако дойде с теб.
Както и да е, ти си знаеш...

30.   Н28 нещо не си в ред. Не ти, той те баламосва. Няма никога да те вземе в нейно присъствие, помни ми думата. :-)

32.   Авторке, когато ти отидеш, те просто няма да правят секс! Просто е! Няма как да не излизат заедно и да не си говорят. Оставяй го този паразит и дъртата м*стия и си живей живота, защото когато човек изневери един път, почти винаги изневерява втори, трети и пр.
Не знам как си готова да простиш, на мен ако са ми на ръцете, просто ще съжалят,че съществуват.

Black Sabbath

33.   Аз му вярвам, все пак аз съм с него не вие и знам най-добре как вървят нещата. По един или друг начин ми е доказал и мога да му вярвам пък ако греша, няма нещо, което на този свят да стане и да не се разбере. Рано или късно все ще разбера и тогава аз страдам не вие.

34.   Ок, авторке, все пак всичко хубаво и дано да си права за приятеля си! Успех в живота. :)

Black Sabbath

35.   33, ти да не си зодия скорпион? Те са така налудничави и се самоизяждат. Харесва им да затъват и да перкулясвят от драми нон стоп. На такава ми мязаш. Извинявай, че се опитахме да ти помогнем!

36.   Авторке наистина си доста наивна, хората не ти дават съвети защото ти мислят злото, пък ти си вярвай колкото искаш. Хората не се доказват с думи а с действия. А неговите действия говоря че бърка в чуждата каца. Това че иска да си държи млада девойка за "семейство", нищо не означава. Ако пък толкова държиш да си с него, постави му условие че всеки път щом излиза с нея, трябва да се присъединяваш и ти. Да видим дали ще приеме толкова бързо, когато повече няма да има шанс да я оправи.