Какво иска той?
Здравей, искам да споделя моята история и ако не Ви е проблем да ми дадете съвет. Няма от кого друг да искам съвет понеже никой не ми е толкова близък.
От една година се познавам с мой колега. Той е обвързан. Каза ми от самото начало. Още като се запознах ми направи впечатление. Аз на него също. Правеше ми комплименти пред останалите колеги. Прегръщаше ме когато има възможност и ме целуваше. Това продължи два месец след като се запознахме. Избра приятелката си. Няколко месеца ме отбягваше до юли месец, когато пак започна да флиртува, да ме прегръща и целува. Преди две седмици пак постъпи като миналата година. Избра нея.
Изтрая една седмица и пак започна да ме прегръща, целува по челото, косата и устните. Не знам какво да си мисля. Хубаво ми е с него. Но той не може да бъде с две.. една на работа и друга вкъщи.
Наскоро ми сподели, че закъснява и че тя ще му се кара ПАК. Аз му казах, че не е бебе, дете, че да му се кара. Нямат брак и деца защо ще му се кара, че е закъснял?
Споделял ми, че тя му отказва доста неща в секса, които той харесва. Споделяла съм и аз какво ми харесва и. мисля, че харесваме едно и също.
Не искам да съм губещата страна отново. И без това минах през кошмарни връзки с използвачи.
Да отбележа, че съм единствената колежка по-млада, която се гримира и се облича стилно и това ми навлича доста женска злоба може. Може да го привличам по начина по който се държа, но и той не ме оставя.
Като съм болна ми пише. Интересув се дали не съм правила секс с друг мъж. Говоря си с един колега и той после ми пишр, че ме видял с него.. Не знам какво да правя
Харесвам го, а не мога да направя нищо.

Благодаря за коментарите.

Коментари

2.   О, aми и у мен предизвикa "женскa злобa" пък дaже не съм видялa колко си невероятнa (без излишнa скромност, но не вярвaм дa си по- хубaвa от мен :) инaче щеше дa имaш поне мaлко сaмочувствие и сaмоувaжение) и не знaм дaли си по-млaдa от мен.
Дaли пък и колежките ти не мислят кaто мен, че си просто отчaянa зa внимaние комплесaркa, без грaм сaмоувaжение, що пък трябвa дa те увaжaвaт те? Тa ти сaмa плюеш по себе си.
Нямa лошо де, тaкaвa си, хaрaктер. Пускaй му нa момчето, вече ти е кaзaл повече от ясно (знaм, че си умничкa, сaмо трябвa повечко дa ти се повтaря, че дa схвaнеш) че винaги ще избере приятелкaтa си, но искa дa чукa и теб зaщото си леснодостъпнa.
И ти си му кaзaлa кaкво ти хaресвa, aми действaй. Все пaк aко искaш дa е свободен, aз пък кaто умнa освен хубaвa, ще ти дaм съвет кaк. Не, че ще е с теб след товa, но тя поне ще го зaреже и ще е свободнa зa МЪЖ, дa не си губи времето с боклук.
Тa, зaпиши го нa телефонa си докaто ти говори кaкво му хaресвaло в секa, некa си те цункa пaк по челцето, пък по устните и после прaти видеото нa момичето. Тaкa ще си остaнете свa комплексaря сaми и свободни, поне ще можете дa се бодете нa воля без дa му се кaрaт.
Стилно се обличaлa... хaхaхaхa

3.   Мани го тоя. Ако те харесваше, щеше да избере теб. Иска само да преспи с теб веднъж и това е.

4.   Еми какво иска... иска ТЕБ, обаче не му стиска да си оправи бакиите с неговата...
А може и нарочно да те манипулира, че не му е добре с нея, за да тръгнете и да започне да тъче на два стана.

Може и с това дето ти разказва какво не му харесва във връзката им просто да опипва почвата при теб, наблюдавайки реакциите ти. Един вид да проучва дали ако тръгне с теб ти ще си по-толерантна със закъсненията му, по-всеотдайна в секса и т. н. И вече на база на събраната информация да реши дали да къса с нея и да тръгва с теб или да се откаже, понеже ще се натресе от трън та на глог...

Един приятелски съвет - избягвай да се гримираш! Това е ЛЪЖА, че външният ти вид е повече от това, което е... Допустимо е само по мъничко, и то при специални поводи. Ако не показваш на хората истинското си лице (и външно, и вътрешно), то шансът да си намериш човек, който те харесва такава, каквато си, силно намалява. Ще трябва да се преструваш цял живот за това, и за много други работи, ако свикнеш така.

5.   Хмм, търси си друг. Ако искаше да е с теб, щеше да бъде, то е логично. Иска да си му секс играчка.

6.   След като не искаш пак да си губещата, промени държанието си към него. Какво е това ще те прегръща, целува.. пък избирал нея.. после пак му идва на ума и пак те прегръща и целува.. ами ти къде си в цялата тая ситуация. Значи нямаш воля и едва ли не когато на него му хрумне само тогава... и ти си съгласна. Така мъж не се печели.. искаш да изглеждаш лесна ли... напротив, не трябва. Щом прави така, представи си колко му е на ума за теб. Следващият път, когато пак избери нея и дойде да се пробва му кажи не. Кажи му, че ти не си само за работата, че имаш нужда от повече... уважавай се, за да те уважават и другите. Не си мисли че като му откажеш ще се обиди.. дори и да го направи, пак ще се пробва... но бъде твърда. само така, ще разбереш дали означаваш нещо а него..

7.   Ти защо мислиш, че не може да е с две? Може и е. Важно е ти какво можеш. Досега с нищо не превъзхождаш приятелката му. Като разкрепостеност-да, но тя те бие по друг параграф явно, след като я избира неколкократно пред теб. Вземи да го очароваш с нещо по така... защото със сексуалната техника бързо се наваксва. Не подценявай никого, въпреки грима. :)

8.   Когато прочетох това направо се вбесих .... той те полза като кукличка за да си дотамани това дето не му дава неговата половинка .... Ама да знаеш не е луд тоз дето яде баницата луд е този дето му я дава.... Та воя въпрос е дали да му давам баница или не ..... Незнам .....Това ти самата требва да си прецениш .....

10.   Гледам и не вярвам на ушите си, ама наистина ли имало такива балъци като теб? Минала била през кошмарни връзки с използвачи - и какви изводи си направи??? Този не е използвач, само е тъкачка многомашинничка? Харесва те, ама не пуска и другия клон - замисляла ли си се защо? Най-много ме втрещяват разговорите за секс и секс предпочитания с непознат - кога за една година се сближихте и намерихте време да си говорите на такива теми? Защо не седните и си направите по един "наръчник на потребителя", нещо простичко, "за секс натисни тук", "за свирка - тук", "за анални предпочитания - тук", "за пауза - изключи от контакта" - можете да добавите и бутон STEND BY.
Те вече ти се смяха за стилното обличане, излишно е да го правя и аз - важното е ноктите ти да са лакирани, ако може и цялата.
Внимавай само с парфюма, че тези лиготни като прегръщане и целуване в офиса ми миришат лошо, говорят за незряло мислене, а от там и поведение!
Каквото и да кажа изборът си е твой, скоро ще пишеш как за пореден път си налетяла на кошмарен използвач, но пък някои казват "кефът цена няма", изчукай се с него и много бързо ще му мине мерака да те целува по устата, челото и устните!

11.   И двете да го оставите ще е най-добре...

12.   Че какво може да иска? Иска нещо странично да има за секс. А ти продължавай да му се пускаш, с надежда да зареже неговата. Тоя филм става или веднага или няма почти никакъв шанс да се получи.

14.   Иска да остане с приятелката си но да спи с теб междувременно, защото ще му предложиш по-готин секс. Ти сама се оставяш да те използва авторке, никой не ти е виновен. Един шамар ще му е достатъчен да разбере, ама ти не - целувки, обарваници, разговори за секс, държиш му сметка.
Не че заслужаваш да те използват но погледни сама себе си. Занимаваш се с обвързан мъж и искаш той да напусне приятелката си заради теб. Това показва елементарна липса на морал. Както казах по-горе шамар и му теглиш 1 майна. Изобщо прекъсваш всякакъв непрофесионален контакт с него и му казваш че няма право да ти държи сметка за каквото и да било. Пък ако си достатъчно глупава може да ти върже и да зареже приятелката си. Или просто ще се прехвърли на друга колежка - такива играчи колкото искаш.

15.   Аман от долни боклуци, всички знаем, че жените можем да бъдем големи изкусителки, но ако всяка жена си има принципи и не позволява това на един мъж, за който знае, че има приятелка - изневери няма да има!! А такива парцали дето си мислят, че са хлътнали по тях обвързани мъже накрая винаги остават сами!!