Флиртува ли с мен
Здравейте,
От година и половина живея в София на квартира. Живея сама и се издържам сама.
Миналата година по това време започнах работа в една голяма фирма. Колегите ми 95 % са жени.
От известно време т. е няколко месеца усещам, че директорът промени отношението си към мен. В смисъл такъв заглеждаме. Казвал ми е, че изглеждам много свежо. Преди един месец ми направи забележка, че нося къси рокли не че ми се кара по-скоро с усмивка, но на мен ми стана неудобно. Била съм разсейвала клиентите. Къде ме е видял.. ние не работим заедно с клиенти. Понякога идва при нас в магазина, но чак пък да ме е видял да разсейвам клиентите. На другия ден се появих с панталон, след тази забележка, която чуха всички, той ме видя и само се усмихна. Пита ме как съм такова засмяно.. Често ме пита как съм.. Не знам какво да си мисля. Или си въобразявам. По принцип е доста хубав мъж, улегнал, интелигентен и възпитан. Отстрани погледнато е перфектният мъж. Мен лично ме е срам от него и гледам да не го гледам в очите. Няма да крия, че ми харесва като мъж, но го възприемам като шеф и ме е шубе дори да говоря с него по телефона.
Не мога да разбера харесва ли ме, аз научавам последна по принцип.. Изобщо не разбирам от тези неща.
Благодаря.

Коментари

1.   Това се нарича небрежен флирт и не води до нищо,е сигурно не би те отказал като любовница.

2.   Изложила си много дребни, но конкретни детайли и в същото време си не си казала нищо съществено. Този мъж има ли семейство? Каква ви е разликата? С другите как се държи? Те на близка до твоята възраст ли са?
Реално погледнато, човекът е просто дружелюбен. Не е казал нищо, което да подсказва реален интерес за нещо повече. По-скоро на теб ти се иска и започваш да си фантазираш.

3.   Няма значение какъв е, дали е женен, млад или стар. Той много добре може да прецени до къде може да стигне с теб. Като те гледам няма до му се опреш и ще те бройка лесно. На него какво му пречи, той е мъж, всичко може да си позволи. Парсата винаги е у такива като теб.

4.   Къде е видял късите ти рокли :) камера в магазина, много ясно.

5.   Според мен не е казал нищо толкова съществено, с което да показва, че флиртува. По-скоро на теб така ти се иска и затова търсиш разни сигнали. Не е невъзможно да те харесва, но засега по тези знаци е много трудно да се каже, защото както номер 2 е написал/а преди мен, може да е просто дружелюбен.

6.   Благодаря за коментарите. До колкото знам е женен и има дете. Информацията е малко, защото може и аз самата да не съм разбрала, че флиртува и това засега ме е впечатлило.
С другите колежки се държи нормално. Е те са по-възрастни и от него. Аз мисля, че той е около 35-36 г.
Ако има нещо друго ще споделя. :-)

7.   н. 5. Според мен, направо си я задява, уж тънко, била разсейвала клиентите, хмммм, в тия големи фирми, има и големи фермани, с предписания, как трябва да изглеждат, как трябва да се държат и общуват служителите. Спроред мен, единствения разсеян, е шефчето, а авторката да си опича акъла.

8.   Нещо не ми е ясна картинката...Какъв е този магазин,като работиш в голяма фирма?
Не работите с клиенти,а при вас идват клиенти,абе жена ти ли не си следиш лъжите или аз не съм разбрала?

А колкото до шефът ти,не те сваля,просто пуска лафове или иска да разчупи атмосферата между шеф и подчинен.
Щом другите ти колежки са по-възрастни от теб,то е ясно защо теб заговаря.
Всички филми са в главата ти,но нищо не е такова каквито си го представяш. ;)

9.   от номер 5.
Не виждам смисъл да се занимава с него, независимо дали я задява, или не, след като е женен.

10.   Във фирмата нямаме правила за обличане. Все пак не мисля, че моите рокли/поли са от най-късите и разголените. Имам колежки на по 36 г. с мъже и деца също носят къси рокли и дори една лятото се разхождаше с гащеризон и сандали. Направи ми впечатление, че го каза на висок тон и с се смееше такабче чуха всички.

11.   Мисля, че си въобразяваш. Човекът просто е възпитан и се отнася любезно с персонала си. За жалост много жени бъркат колегиалното, човешкото отношение с нещо повече. В никакъв случай не се занимавай-ще си спестиш много неприятности. Подсещаш ме за две мои познати жени, които си позволиха интимна връзка в службата. При първия удобен случай работодателите се оттърваха от тях. "Невинните" мъже с които въртяха любов никой не ги закачи. На работа се дръж като професионалист, свалките ги остави за дискотеките, на шефа ти не му пука за тебе. Запомни-никога на работа, особено пък с женен.

12.   Здравейте, отново.
Не знам дали си въобразявам, но вчера ме прегърна и целуна по бузите. Продължава с комплиментите и разговорите. Умерено е, не натрапва, както повечето правят. Не знам дали е нормално шеф да те целува изобщо , пък дори по бузата. По принцип е доста сдържан човек и не целува и прегръща с всеки. Не знам как да тълкувам близостта му.

13.   След един месец сигурно ще питаш: той ми събу полата и ми го вкара няколко пъти, но дали ме сваля или флиртува с мен.