Загубена кауза ли е?
Здравейте.
Момиче на 21 години съм. След поредния боклук, който се опита да преспи с мен си бях обещала, че ще спра да търся подходящия и ще се оставя да ме намери. Разбира се, наруших това свое обещание и си харесах момче с което наистина вярвах, че ще започнем връзка. Запознахме се на необичайно място в днешно време- на живо и играхме настолни игри. Забелязах, че се закачаше с едно момиче и си помислих, че има нещо между тях. Малко сдухах, но ми мина. По време на едната игра бях седнала до нея, а през един човек беше въпросното момче. Започнах да разпитвам момичето и се стигна до темата за бригада в който съвсем неочаквано моя човек се включи с директен въпрос дали искам да отида. Бях изненадана, но се зарадвах че прояви някакъв интерес. Беше станало късно и последния ми автобус отдавна беше минал. Попитах някого от групата дали е с кола при което само той отговори, че е с. Тъй като бях с колежка ни закара и двете. Остави нея първо и след това мен. През цялото време стоях на задната седалка умишлено и той постоянно се обръщаше назад, докато си говорихме. Започна да ме разпитва и се стигна до там, че му предложих да празнува с нас 8-ми декември, защото беше споменал, че ще празнува в студентско общежитие. Може би избързах с това предложение, но оттам ми взе номера и на следващия ден ми писа във вайбър. Не исках да му давам фейсбук, защото исках да го държа на някаква дистанция. Имах този малък страх, че ще ме възприеме като сексуален обект, защото имам няколко снимки по бански. Писахме си всеки ден и в един момент спряхме почти за седмица. Осмелих се аз да подновя писането, което не продължи дълго. Сега видях в инстраграм, че е качил снимка и е тагнал бившата си. Бях му казала да предприеме някакво действие, но той отказа. Мисля да му пиша днес по-късно, защото твърдеше, че иска да ме спечели и няма да се откаже. Два пъти или три пъти усетих секс намеци, породени от мои снимки, които не са голи но да речем-секси. Влезе ми мухата в главата, че иска само да преспи с мен. Усети го и излезе с номера, че се е пошегувал. Сигурно ме е помислил за някаква монахиня, която в никакъв случай не съм. Не сме си говорили за бивши, но от снимките, които гледам се е събирал и разделял с бившата си. Ходили са година, може и повече.
Дали аз съм го отблъснала по някакъв начин? Има ли шанс да предпочете мен пред нея? Ако да, как да подходя?
В никакъв случай не искам да се натрапвам и да заставам между тях двамата, ако се съберат.
Но има нещо различно в него, което си заслужава и не ми се иска да се отказвам.
Знам, че си противореча затова са ми нужни вашите съвети.
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Влизам в този сайт да се изумявам как хората сами си създават проблеми. Т. е. ти си качваш в интернет провокативни снимки, да привличаш мъже като сексуален обект, и после се чудиш дали мъжете ти се лепят заради тях :)... Ти не усещаш ли това си противоречие? ... Като искаш да намериш момче с което имате нещо общо... защо примерно не качиш любими книги, музика, мисли на известни хора? Шансът ти да се харесате с някой не само за единия секс, ще е доста по-добър, не мислиш ли? ... Той какво е виждал друго от теб, освен това как изглеждаш? Той ли ти е виновен, че това е единственото което го привлича в теб?

За съжаление живеем в такова време, в което жените се радват на пълна свобода, ако щат и полуголи да се разхождат и снимат. Въпросът е обаче - това ли наистина искат, наистина ли това работи за тях? Не влизай в ролята на вечната "жертва", щото няма кой да те изкара от нея...

2.   "Каквото повикало-такова се обадило. "

За да "качиш" книги, трябва и да си ги чел.
Много по лесно е да "качиш" поредната си снимка.

Който си го търси все някога си го намира.

3.   Този мисля, че е копи-пейст на предходния боклук. Опитай се да завържеш разговор, но ако няма обратна връзка, значи интересът му е минал. Покани го на кафе и чакай какво ще ти отговори. Започне ли да овърта, да ае оправдава, че бил зает с какво ли не, значи няма желание за среща и няма смисъл да таиш надежди за него.

4.   Здравей! Аз също в подобно положение. Може би той още има чувства към бившата си и когато сте се запознали реално може да те е харесал и да е искал да започне на чисто, но после може би е видял, че може отново да стане нещо с бившата му и затова е ограничил контактите си с теб. Според мен е най-добре да изчакаш той да се свърже с теб, защото ако има чувства или проявява интерес, ще го направи, а ако ти наистина искаш да се получи нещо между вас трябва да се въоръжиш с търпение.