Инструкторът
Преди половин година изкараш шофьорския си курс и инструктора ми беше много добър. Не само инструктор, а и като човек. Ходих с голямо желание на кормуване и доста често докато съм карала(особено когато започнах да се справям Що-годе добре) си говорихме в колата на различни теми. Той е млад, възпитан, добър, но и в последствие разбрах, че е и семеен. Той никога не ми е правил намеци, да не ме разберете погрешно, но ми стана някак странно и тъпо, защото сякаш имах симпатии към този човек, но не съм сигурна в какъв аспект.. Само веднъж ми направи комплимент за снимката на личаната карта, че била хубава, но дотам, е съответно ми стана много приятно, като ми го каза, но това беше и точка. Аз нямам кой знае какъв социален живот и рядко имам с кой да си говоря, имам малко приятели, , а когато отивах на кормуване аз се вълнувах, радвах, че ще има на кого да споделя нещо забавно, а и в същото време, че ще съм една стъпка по-близо до шофьорската книжка.
Вече половин година имам книжка, но и от толкова време насам не е имало и ден, в който да не мисля за този човек. Даже не мога да се концентрирам да уча за изпитите. Просто не знам защо става така, спомням си за деня на изпита всеки Божи ден, спомням си как бяхме в колата и ми обясняваше и помагаше, как се смеехме, шегувахме, как понякога ми правише забележки, но много сдържано. Възхищавах се на това колко търпелив и всеотдаденост беше към всеки свой 'ученик'.
Всеки ден като вървя по улицата и очаквам да мине с някой нов курсист край мен. Случи се два пъти и винаги ме поздравява и тогава Изпитах някакво вълнение като го виждах, но не съм сигурна, че е в любовен смисъл. Може би донякъде защото имах с кого да се смея и да обсъждам разни треми като двама познати, може би защото неше много добър и сдържан човек, а рядко съм виждала такива..
Не мога да си го обясня - Ей така както си седя и почвам да се сещам за него, докато чета се сещам за него, когато трябва да се концентрирам - пак той ми заема мислите.. ужас просто.. Никога не бих тръгнала да развалям чужди семейства, единствено искам да спра да мисля за този човек, а и имаме над 10 години разлика - абсурд просто.. как да го забравя този човек и да се заема с важните на дневен ред неща? !

Коментари

2.   Според мен липсата на социален живот те кара да мислиш за по-„вълнуващите” контакти с хора. Започни да излизаш по-често, сигурна съм , че имаш поне няколко близки приятелки покрай които можеш да се запознаеш с още хора. В общи линии се опитай да се социализираш повече и се фокусирай максимално над целите си за бъдещето. Това трябва да ти помогне поне да намалиш драстично мислите си за въпросния инструктор. И не забравяй, че в момента той води живота си, така че и ти направи същото!

3.   Можеш много лесно да се справиш с този проблем! Пишеш му SMS, че си анално готова за него. Няма как да ти откаже. Устройвате си среща, пръска ти сливата и ануса, след което крастата ти вече ще е начесана и ще можеш доста по-спокойно да учиш за изпитите ти.

4.   Ами защо не му звъннеш, да отидете на едно хотелче и да взривите галактиката?

5.   Ще оставя предложението за взривяване на галактиката на 2 и 3, явно от опит сте наясно как стоят нещата. ;) Благодаря, че поне първият коментирал даде уместен отговор.