Използвана ли бях
Здравейте, искам да споделя моята болка. Имах до няколко дни извънбрачна връзка с семеен мъж от близо две години. През това време много пъти се разделяхме ту по моя, ту по негова инициатива. За чувства никога не сме си говорили и аз съм семейна забравих да кажа. При последната ни караница той поиска да прекрати връзката ни, правя опити за сближаване но е категоричен, дори ми каза че това между нас не било кой знае какво. за караница та между нас аз съм виновна. Иначе секса беше страхотен имаше я химията. Използвана ли съм била??

Коментари

1.   Моето мнение по въпроса е в зависимост от ситуацията /колко вашите съпрузи са наясно с това какво се случва извън вашите семейства/, че не ти си използваната а твоят съпруг и чуждата съпруга. Използвано е тяхното доверие към вас.
Ако наистина твоят съпруг е в невидение за случващото се замисли се кой остава най-надцакан.

2.   Не съм някакъв експерт по интимни отношения, но извънбрачните връзки не са ли основно за секс? Казваш, че сексът е бил супер, какво повече искаш? ! Проблема е, че изоставения от двама души винаги усеща нещо недовършено и вижда раздялата като предателство. Не подхожда една семейна жена да мисли толкова за любовника си. С какви очи гледаш мъжа си после, за неговите чувства мислиш ли?

3.   По-скоро ти си го използвала за разнообразие извън семейния живот. И не те обича. Човекът щеше да ти го каже, а не да иска раздяла.
Не си ли малко гузна, че си използвала и него, и си лъгала мъжа си две години?

В.

4.   Направил е разумен избор. Решил е, че оттук-нататък може да си повече тежест и да създаваш проблеми. Претеглил е везната на полите и негативите и вредите са натежали.
Преглътни и продължи.
ж

5.   И какво значи дали си била използвана? Ти не си ли също семейна? Ти не получаваше ли хубав секс? Не го ли използва всъщност ти?
ж

6.   Ха ха ха ха, Не си била изпозвана той е бил използван по предназмачение Алоо семейната ха ха ха.
Била семейна и той семеен дали била използвана естественоо и то за взаимни удоволствия (когато яде кюфтета не рева нали)

8.   Да, използвана си била, също толкова, колкото и той. Мачкали сте чаршафите заедно, забърквали сте химически коктейли заедно без да си давате сметка, че най-използваните в случая са онези, при които сте се прибирали. Егоизмът е хубаво нещо, егоизмът е движещата сила на света, но също както при лекарствата и отровата, разликата е в дозата. Ти като се чувстваш използвана зададе ли си въпроса как би се чувствал съпругът ти когато разбере за забежките ти, защото той ще разбере, рано или късно ще разбере каква змия си е сложил в пазвата.
Хайде сега зпочни с обясненията колко лош е съпругът ти, как не те уважава, не ти обръща внимание, не се грижи за доброто ти настроение, дори ти изневерява - ми тогава що стоиш с него?

12.   Как може да питаш "използвана ли бях" след като сама казваш, че си имала страхотен секс с него. Ти също си използвала него щом си имала страхотен секс. Никаква логика няма във вашето женско мислене. Щом си лягала с някой и продължаш да си лягаш с него значи и ти се кефиш, какво си замрънкала. Ако ти си чоплила носа си докато той те е чукал може да си помислиш след раздялата, че те използвал, но съм сигурен, че и ти си ръмжала от удоволствие. Е, тогава!

14.   За да се чувстваш неизползвана, как е трябвало да завърши раздялата-може би, ти да му кажеш "чао" първа?
Никой не е използван, правили сте си кефа и толкова. С какво ти си дала в по-вече, да речем?
Измамените камилчета -съпрузите ви, няма да коментирам

15.   Било му е любопитно-просто защото си чужда, но вече не си му интересна, пък и коя си ти-деца ли си му родила, дом ли си събирала с него. Той пак много те е изтърпял-две години, мисля, че е трябвало по-рано да те изрита. И не смей да говориш за болка-болката е за измамените ви половинки, не за вас. Уважаеми модератори, моля, пуснете коментара ми-на такива жени не бива да се спестява истината....

16.   И за какво си била "използвана"? Източил ти е банковата сметка? Или ти е изчерпал капацитета на сливата, и тя вече за нищо не става?
Като започнете да ги дрънкате едни такива глупости, лошо ми става направо!
Ти си търсила в тази връзка едно, той - същото или пък друго. Всеки е получил по нещо, кой повече, кой по малко, но това не е бижутерски магазин на везна да го мериш.

17.   Не, просто си боклук. Нищо повече от евтин боклук. светът е по-добро място ако си мъртва. Двама семейни, и двамата изневеряващи. Нещастници.

19.   Знам колко боли и колко сладки изглеждат спомените, защото сте се радвали на откраднати мигове и така не сте имали възможност да си омръзнете. Мислиш си, че те е обичал, защото ти е свалял звезди. Може да е бил влюбен в теб за определен период, но това е било временно. Най-вероятно ще си намери нова, с която да запълва емоционалните си празноти. Но това си е негов проблем, не твой. Повярвай ми, това не е краят на света. Не и това. Опитай се да разбереш какво куца в твоя брак и дали може да се поправи, да се възродят чувствата между теб и съпруга ти. И не мисли повече за този мъж.

20.   Драги коментатори, вие слепи ли сте? Как никой от вас не вижда! Две теми са публикувани "Използвана ли бях" и "Обича ли ме той" с едно и също съдържание. Как никой от вас това не го споменава. Направо ме отчайвате. Сякаш сте с гипсирани мозъци.

21.   взаимно сте се използвали за удоволствие и развлечение. не те е мамил или заблуждавал.
откъде ти хрумна, че може да си използвана? да не се минеш нещо ли?

22.   О,не,№20......няма гипсирани мозъци...аз съм №15 и веднага го забелязах..просто изоставената лелка се е развихрила отвсякъде....

24.   20, ти ако четеш всички истории, аз нямам това време, пък и желание. чета които ми хванат окото. хайде по-кротко с определенията!

25.   Ех, номер 15- ти... и 17- ти.. много ми се иска и моят коментар, да бъде одобрен, за да го прочетете вие и такива като вас... озлобени душички. Авторката, не ви е виновна... и ако си имате проблеми във връзката - оправете си ги. Тя не ви е искала мнението, за това дали е постъпила правилно, че се е впуснала в тази връзка.. че да я обиждате. Всеки човек, може да прави и живее живота си, по начин различен от вашият. И това не го прави по лош човек от вас самите.... номер 15- ти... "такива жени"..? ... какви...? ... сигурно имаш предвид жени терористки, които са много страшни и с оръжие в ръка заплашват мъжете, да имат точно с тях връзка. И понеже, мъжа не иска.. ама много го е страх, се съгласява. Хайде стига... за такива връзки, трябват двама... които искат това между тях да се случи. И то се случва, защото между тях има тръпка, желание. До авторката... мисля, че две години в такава връзка, със сигурност е имало и чувства. Не те е използвал. Не го притискай, да се сдобрявате. Остави го за сега, не му досаждай. Бъди търпелива, той сам ще те потърси.

26.   Ех, 25.... аз няма да използвам квалификации за теб, както ти си позволяваш, за хора, които не познаваш. Единственото, което ще напиша, че от сърце ти пожелавам ако си жена, да се озовеш на мястото на съпругата на любовника, а ако си мъж-на мястото на съпруга на авторката. Тогава вече ще ни обясняваш колко си толерантен и широко скроен... Не знаех, че да имаш ценностна система означава да си озлобена душица. А, и между впрочем да те светна-има безброй жени, които макар да не са терористки доста нагло се предлагат сами. Навремето една достойна жена-Ванга-казваше така:Кучка, не вирне ли опашка, кучетата не я закачат. Но какво значат тия думи пред твоето световнозначимо мнение...

27.   25, ти какво сега, толерираш такива връзки ли (не съм нито 15, нито 17, просто питам)? Като е имало чувства да се вземат, а не да лъгондрят другите - никой, освен тях самите (изневеряващите) не знае защо са потърсили любов извън семействата си, но честното е да си понесат кръста, да се разделят с неудовлетворяващия ги партньор и чак тогава да търсят удовлетворителя на потребностите им. За изневеряващото мъжле ми е ясно, то никога не си е търсило нова връзка и нов партньор, важното е било да има разнообразие и когато играта е загрубяла (стигнало се е до чувства) си е събрал крушите. За женчето не ми е особено ясно какво си е мислело, правело е парчета, мислело си е, че номерата му ще вървят така както и пред съпруга, очаквало е някой да се влюби в едно пачавре, какво??? Винаги съм се учудвал на хора търсещи чуждото уважение, при условие, че самите те не се уважават - уважаващият себе си човек се изправя пред проблемите си и търси решение, а не се чука с този и онзи, а после да се жалва по форумите, че го имали за парцал и го били използвали като изтривалка.

28.   От номер 25.

Виж, какво номер 26, вина за това, че егото ти, се е почувствало накърнено, от моят коментар - нямам. Изразих мнение, базирано на вашите коментари до авторката, мнение което, не мисля, че някъде отбелязах като " световнозначимо ".
Да вярно е, че не познавам лично хората които визирах. Но знаеш ли защо реших да напиша " озлобени"... вместо " злобни"... защото, си помислих, че в момента сте " озлобени- поради някаква причина).. а не, че по- принцип сте си " злобни ". А и ако не е озлобение думите " изоставена лелка " и " боклук " с които наричате авторката- какво е тогава? И извинявай, много, но вие също не я познавате лично, че да си позволявате ( като мен) такива " квалификации ". Нали? ... Или, греша - лично се познавате с авторката? Не мисля, да навлизам в излишни спорове, защото няма смисъл. Не само ти имаш, ценностна система.... я, попитай някой, да видим дали би ти казал, че няма. Всеки си има принципи, възгледи и разбирания за живота. И не можем, да съдим и обиждаме тези хора, които не отговарят на нашите. Хората сме различни. И няма нужда, да ме " светнеш".. че имало жени, които се предлагат сами. От както свят светува ги има. Тук не става въпрос за това, а че се напада само жената. Дори и да се предлага, ако мъжа е Мъж... обича, уважава, цени, и не иска да предава съпругата си, ще откаже, дори няма и да отрази предлагащата се. Това че той, не го прави означава че го иска. На сила никой, не може да го накара. И защо само жената да е виновна...? .. Щото видиш ли, никой семеен мъж не изневерява.... а, тия жени пък... с кой ли го правят?

До 27.

Не толерирам, такива връзки.. но и не ги осъждам. Ако всички, които преди да изневерят, се развеждаха, както казваш да правят.... не ми се и мисли, колко разведени семейства, ще има. само... А и понякога, изневярата просто се случва, без предварително да си я планирал... за това, няма как да се разведеш преди това. Всичко си е до човека.. и всеки, сам решава за себе си, дали да го направи, дали не... дай , да не съдим никой и да не обиждаме, " пачавре ".. " парцал "това е най - доброто, което можем да направим.