Как да постъпя ? Сърцето или Разумът
Здравейте, аз съм на 21 г. Доста е дълга исторята надявам се да ми помогнете. От една година съм омъжена, но Мисля че сгреших и прибързах с изборът си защото сме само 2 г. И половина заедно.. Той е 10 г. По- възрастен от мен но живее с техните, безработен е и няма никакво намерение да почва някаква работа тъй като (ще съм директна колкото и смешна и жалка да звуча) аз работя като проститутка в един бордей в германия и изкарвам достатъчно пари за да стой "мъжът ми " вкъщи и да го поддържам.. както и да е да я карам по същество.. Запознах се с един страхотен мъж покрай общи познати. Той е Доминиканец.. проблема е че той също си има. Сериозна приятелка.. имаме половин година връзка двамата живяхме около 3 месеца заедно той остави неговата и дойде и буквално ме изкара от тази дупка каза че не може да ме остави да продавам тялото си и да ме докосват други мъже докато може той да изкарва пари.. наистина се чувствах прекрасно с него държеше се с мен като с принцеса както мъжът ми никога не е правил (той само твърди че ме обича но го инт. само парите) Един ден сестрата на мъжът ми се обади и ме излъга че е катастрофирал заради мен бил се пропил от мъка и т. н пълни лъжи.. И аз ест. Се вързах и се прибрах в Бг при него след един месец обясняване колко ме обича и съж. Ме изпрати пак за германия защото нямахме пари.. и сега отново съм на кръстопът но вече е по зле любовника ми очаква дете от приятелката му с която се сдобрили аз когато бях в Бг.. Но той твърди. Че ще я остави ако оставя мъжът ми.. нз какво да правя много го обичам наистина с цялото си сърце но разумът ми казва че може би мъжът ми все някога ще се промени пък и св поставям на мястото на момичето... Моля помогнете ми

Коментари

1.   Ако е вярна историята ти, този твой в кавички мъж, изобщо не трябва да съществува в живота ти. Защо си се върнала при него? Веднага подай молба за развод! Той няма да се промени, изградил си е вече характера и изобщо ще си остане, ако попадне на някоя наивна, като теб, държана за цял живот. Такъв мъж, опс, този не е мъж и няма да продължа с мисълта си. Другият, може и да те лъже, че бившата му е бременна за да оставиш, подобието на мъж. Обаче, ако е вярно си търси трети. Мисля обаче, че дори и да заживее с жената от която чака дете, бързо ще се раздела. На сила, хубост не става и любов не можеш да дадеш или искаш. Приключи с мъжът ти и си намери друга работа.

2.   Дано темата е шега.... замисли се.. не може "мъжът" ти да те обича, но да те праща да проституирала и всичко е да точно. Отстрани нещата са прозрачни, дано говидиш и ти, мило наивно момиче

3.   Избери любовника си

4.   Мъжът ти ще се промени, когато го зарежеш, защото няма да има избор. Дотогава - все същата. Дерзай.