Какво бъркам
Та историята ми е следната : Студент 2 курс съм в София, работя от 12 годишен и все парите не достигат. Държа се добре с всяка, отварям врати, винаги се отнасям с уважение към момичетата... и не мога и не мога да си намеря приятелка. Преди не ми пречеше, с времето започна да става все по-зле. Постоянно мисля за това как всякакви нахакани тарикати се държат зле с момичетата, надуват се и се подиграват на по-слабите и никога не остават без приятелка, а аз се държа добре, и правя всичко възможно момичето с мен да и е комфортно и пак никоя не ми връзва.... моля ви изкажете едно мнение по моя проблем :)

Коментари

1.   Докато търсиш логика в женското поведение, ще си седиш сам най-вероятно. А повечето девойки колкото и да го отричат са абсолютно повърхностни особено при формиране на мнение за някой който не познават. И понеже искат да се чувстват специални, сами се набиват на идиоти. Мислят си че ако някой се държи по друг начин с тях(мило) отколкото с останалите хора, за него са специални. Дори и в 1% от случаите да е така, предимно това са простаци, които просто искат да ги изчукат. Но както споменах логиката на повечето представителки на женския пол е слаба. В същото време мъжете които не са "лоши момчета", в повечето случаи минават за безхарактерни, скучни и в повечето случаи минават в графата - приятели. А и липсата на финанси е отблъскваща за повечето девойки, които иначе само жестовете им били достатъчни. И те така.

2.   Мъжете, които не са "лоши момчета", наистина са скучни и безхарактерни. Това са хора, които правят всичко за момичето, без то изобщо по никакъв начин да си го е заслужило. В това няма нищо привлекателно, няма адреналин, няма тръпка. Когато даваш на някого всичко наготово, той не те цени. И това не се отнася само за жените, а и за хората като цяло.
Освен това, тези въпросните "добри момчета", обикновено са склонни да понасят всякакви простотии от другите, без гък да кажат. Само и само да не изпаднат в конфронтация с някого, защото не "искат да се карат с хората".
Това е изключително непривлекателно поведение за мъж- показва,че не уважава себе си. Никоя жена не иска да е с такъв мъж.
"Лошите момчета" обикновено респектират останалите. За жените е въпрос на чест да са с най-уважавания мъж, когото познават. Това ни е генетично заложено, защото означава, че и евентуално нашите общи деца респективно ще бъдат по-високо в йерархията. Хайде, номер 1, обори "слабата ни женска логика".
Това означава само едно: ти трябва да излъчваш респект, ако искаш да те харесват жените. Как ще го постигнеш си е твоя работа. Но докато продължаваш да се подмазваш на всяка срещната, няма да се радваш на особен успех сред жените.
Брей, като истински мъж се изказах :D

3.   Женската логика е създадена за разрушаване на мъжката психика. Те винаги тестват на финансови възможности.

4.   В първото изречение е истината: жените виждат, че си затруднен финансово. За съжаление жените са меркантилни - повечето не искат да ги купуваш, но пък приятелят им трябва да има пари, за да им завиждат приятелките.

5.   Всичко, което правиш до тук - прекрасно. Не се връзвай на съвети от сорта че трябва да мачкаш за да те уважават. Повярвай ми, по този начин ще привлечеш само евтини кифли със съмнителен морал, ценности и едва ли ще ти харесат последствията. Уважавай дамите, но не бъди прекалено услужлив защото това говори за ниско самочувствие. Най важното е да нямаш никакви очаквания и да бъдеш естествен в контактите си с жените. Всяко фалшиво поведение е отблъскващо. Поставяй си цели и високи изисквания и си ги постигай. Гордей се със собствените си постижения и бъди доволен от всички добри дела, които си направил в този свят за да зарадваш някого. Това хич не е малко и е добър повод да повдигнеш самочувствието си. Не поставяй мацките на пиедестал, те в повечето случаи не са ти на нивото. Но не бъди груб, остани усмихнат но незаинтересован кавалер.

6.   До номер 2. Като са скучни добрите момчета, вие Жените ще продължавате да страдате и да се развеждате, щото търсите все интересни и забавни мъже /играчи/, а те с една не могат да бъдат. За това привличат много към себе си и харема се увеличава постоянно. Днес е с теб, утре с друга. Не пречи и да сте женени, то играта си продължава по старо му. И после ревете по форумите, че мъжа Ви си имал любовница - ми ще си има, що да си няма, като е пич! :D

Авторе, моя съвет към теб е да си малко по смел! Не е нужно да го играеш "лошо момче", не всички жени си падат по това, а и според мен е по важно да намериш точния човек за теб, от колкото да е само пред другите, че виждаш ли имаш си гадже. По добре, отношенията ви да са сериозни, а не придружени от скандали и караници! Хубаво е да излизаш повече, запознай се с нови хора покрай твое хоби/приятели. Бъди малко по отворен към света. Жените наистина не са логични. Живеят си по някакви неписани правила и закони, които никога мъжете няма да разберем. :D Най-интересното е, че колкото повече ги гониш, толкова повече бягат от теб! Успех и почвай със свалките. Няма за кога да чакаш, жени има колкото искаш - действай!

>М.31г<

7.   2, описала си добрите страни на лошите момчета, но деликатно си пренебрегнала лошите като например чести изневери, обиждане, караници, драми, пренебрегване на вашите нужди и мнения, несъобразяване, понякога и бой дори, нарцисизъм, егоцентрузъм, както и това, че нещо като не им оттърва или им станете безинтересни ви бият шута, често дори ви оставят и самотни майки

8.   Да поясня: има разлика между лоши момчета и комплексиран Ганьо- женомразец, защото тя изкарва повече пари от него.
ж21

9.   Нищо не бъркаш, повечето са мърши, ти навярно си търсиш сериозна връзка и затова се държиш естествено, но ще ти кажа, че ако искаш да ги чукаш тези празноглавки - трябва да ги манипулираш. За щастие късно започнах със любовния живот ( който ми е*а майката ) и от опита, който имам, а той никак не е малък, както сексуален, така и емоционален, ще ти кажа, че комбинацията нормална и немеркантилна жена почти не Съществува. Ще ти е по-лесно да приемеш разочарованието, ако знаеш истината. Още си млад - забавлявай се със жените, а твоето момиче ще дойде, когато му дойде времето.

11.   Просто в днешно време е трудно да намериш някой който да те цени. Много момичета станахме “кучки” заради някой който не умее да ни цени и уважава,а останалата част момичета просто са повърхностни..Бъди себе си,не мисли дали някой те цени или не,просто прави това което ти искаш,а не това което мислиш,че трябва или което някоя си го е пожелала.Човека който ще те оцени ще си дойде сам.Знам,че всички го казват и не е утеха,ама то си е така.И аз си го мислех до скоро и един ден се събудих,осъзнах че съм само на 20г и не си заслужава да мисля дали някой мъж ще ме цени или не.

12.   Според мен софиянките, коренячките и тези новодошлите от провинцията търсят някого със семейство, което има пари. Ти вероятно си сам. Бориш се сам в живота , имаш добро отношение към тях, обачетова не ги интересува, защото само пари са им главата. Бпгай от такива като ги надушиш, иначе цял живот ще те мачкат. Ще те комплексират и ще направят един неудачник. Млад си за сериозна връзка. Гледай си учението и после кариерата.

Успех.

Жена.

13.   Новер 2 съм: за всяко нещо си има цена. Няма безплатен обяд.
Разбира се, че има тези нахаканите мъже имат и недостатъци. За съжаление на природата не й пука за благоденствието на отделния индивид, а за благоденствието на вида, демек човешката раса, като цяло.
Това е същото като това, каква приятелка ще си хванеш. Ако искаш да е красива, ще има голяма конкуренция за нея. Ако искаш да е красива и умна, направо си е невъзможно да стигнеш до нея.
Обикновените добри момчета се събират с обикновени добри момичета, които нямат много амбиции в живота, освен да се омъжат, да имат деца, да сготвят и да изперат.
Та авторе, не знам към какви момичета си се насочил, но дори и да не търсиш някаква супер яка мацка, недей да им се мазниш, все едно че са богини. Повечето наистина тъпички и без особен потенциал, дори и са хубавки. Ако трябва да избираш между теб и момичето, винаги избирай себе си. Това не означава, че не можеш да се държиш добре и да правиш услуги, поне от време на време.

14.   Чакайте сега, има разлика от типичното егоцентрично и самовлюбено "лошо момче", което преминава от жена на жена и от мъж, който не е тих и безхарактерен като повечето "добри момчета", но никога няма да позволи някой да го мачка.

Авторе, вероятно ще ме нападнат за това, което ще ти кажа, но повечето жени не заслужават да им отваряш врати, да им даваш път и да бъдеш кавалер с тях. Повечето са леки и повърхностни и нима мислиш, че такава жена заслужава подобно отношение?
И както каза някой по- горе - бъди по- смел и по- самоуверен. Самоувереността също привлича нас жените, дори самоуверените жени привличат противоположния пол.

Black Sabbath

15.   Номер 2, недей бърка двата щата. Генетиката няма нищо общо с логиката. Това че на жените им е генетично заложено да търсят по-високо социално ниво и сигурност е ясно. А факта че малко имат наченка на мисъл да различат силен и стабилен мъж от комплексирано "лошо момче" просто показва липсата им на елементарна логика.
A относно респекта има още много да учиш. Пробвай за начало с животинското царство. Айде от мен да мине един бърз урок - тези които най-много "лаят", не хапят. Т.е. търсенето и задължителното отговаряне на ВСЯКА конфронтация е по-скоро признак на комплексиран идиот, отколкото на мъж който защитава своето. А най-ярката разлика между двата типажа е когато им "запари под опашката". А именно се изправят пред реално изпитание. Подобни не са караници в кварталния магазин или кръчма. Ако там си търсиш героите, ще свършиш с такива от типа - "пий заради мен и се сбий заради мен". То и затова предимно такива са на мода. А после се чудят разни "девойки", защо тоя и работа за 2 стотинки не може да свърши. Как да свърши, като при всяка трудност той е свикнал мама/тате да го оправят. В същото време някой който живее с родител/и, но той им помага на тях, се води мамино синче. Те такава е "логиката" обикновено. Правят се изводи на база резултат, а не на причини. Така проблеми никога не се разрешават. Но както и да е :)

16.   Номер 2 съм.
Скъпи номер 15: както много други хора в този сайт, хващаш единични съждения от мои коментари, доразвиваш си ги с няколко аргумента и доказваш собствената си гледна точка, противоположна на моята, естествено " по-добрата" и "по-логичната", все пак си мъж. Добре си се научил от гимназията, когато е трябвало да пишеш интерпретативни съчинения в час по БЕЛ.
Този подход върви в сайта, за да оспориш мненията на елементарно логичните "девойки". В реалния живот обаче авторът на темата пита какво да направи, че да му връзват проклетите глупави жени, които само на идиоти се кефят. Така, че вместо да ми даваш уроци по зоология и да ме съветваш за избора ми на публични заведение за хранене, дай на момчето някакви практически съвети как да се превърне в силния и стабилен мъж, който ти очевидно смяташ, че си. :)

17.   Авторе, просто не си срещнал подходящата. Ако момичетата около теб си падат по разни селски бекове, значи трябва моментално да си смениш средата. Бил съм в абсолютно същото положение и си задавах абсолютно същите въпроси, без да мога да им намеря отговор. Причината я осъзнах след доста време, когато видях, че съществуват наистина и нормални, възпитани, образовани и добри жени. Господ, обаче си знае работата и нещата се нареждат, стига човек да вярва и да не се предава. Та, моят съвет е да си потърсиш нова среда. Това, разбира се, няма да стане за месец-два. Ще ти отнеме вероятно повече време, но определено ще си заслужава.

18.   2/15, ясно е че логиката ти е сложна материя, но поне очевидни неща не е зле да си отбелязваш някъде и да не обвиняваш хората в нещата които сама правиш.
Никъде не съм писал че жените са "проклети и глупави". Това че са нелогични няма нищо общо с предните две. А автора е достатъчно силен и стабилен мъж че да му давам съвети. Нещо което не зависи от парите които някой изкарва, и дали му връзват жените. Но явно и за теб както и за повечето жени, тези неща са свързани.
Иначе моя съвет си го дадох отдавна - да не търси логика в женските действия, просто да е себе си. Рано или късно някоя ще го оцени. Иначе жените са много по-лесни за манипулиране отколкото някоя някога ще си признае. Но за мъж който търси наистина партньорка/половинка, това е без значение. Така или иначе не виждам мераци от автора да става "играч". Затова да си продължава така както му идва от вътре. Все пак на млади години малко хора като цяло са ориентирани и знаят какво искат. А покрай модерната култура, почти всички девойки около тийнейджърската възраст си мислят че всичко което лети се яде. Чак като се поопарят сериозно им идва акъла в главиците.