Мъката от самотата
Здравейте, искам да споделя болката си. Момче на 18г. съм, не бих казал че съм грозен. Нека разкажа историята накратко. Искам много приятелка, да я обичам, да и давам цялото си внимание, да бъда нежен и добър с нея. Искам го от години, все гледам другите. Опитвам да намеря проблема в себе си. Къде бъркам? Опитвам с различен подход, но не се получава. Много тъжа за това, постоянно го мисля защото го искам прекалено силно. Опитах и да оставя нещата да станат от самосебе си, но пак не се получава. Честно казано ми омръзна да съм сам, много дълго време чаках. Имал съм авантюри и флиртове за къс период от време. Не ми харесва, както и сексът за една нощ. Мога и без него, чуствата в мен преливат. Боли ме също така от факта че го мисля постоянно, не мога да се разсея или да не го мисля. Искам нещо истинско, не лъжи и интриги. Бих предпочел да имам една и да прекарам целия си живот с нея вместо с много и различни. Но не разбирам защо толкова ме наранява това, бих дал всичко за да имам човек до себе си.

Коментари

1.   Като цяло да мислиш такива неща въобще не е привлекателно за масата от момичетата. Те търсят мъжко поведение, а не някакви отчаяни момчета да ги търсят все едно търсят майка си. Цялото ти описание е все едно търсиш мама - да я гушкаш, да я притискаш силно и да чувстваш топлината, да я обичкаш ѝ и тн. А момичетата искат да чувстват сексуалния заряд, да има игра, искра. Затова се хващат с разни "лоши момчета", но всъщност не търсят "лошотата", а мъжкото поведение. Не ти препоръчвам да си "лошо момче", но може да си стъпил на земята млад мъж със свои цели, идеи и възгледи за живота.

2.   Номер 1, къе ги прочете всички тези неща???
" да я гушкаш, да я притискаш силно и да чувстваш топлината, да я обичкаш"
Аз прочетох текста ДВА пъти и нищо такова не открих!
А ти, колко пъти го прочете?

3.   Авторе като чета това все едно аз съм го писал.. И аз се чудя как така не останаха свестни жени които да ценят момчетата които са готови да ги обичат, да са им верни, а си търсят така наречените ''лоши момчета''.. Винаги съм се чудил какво намират във тях. Мъжественост ли. С времето просто съзрях че жените наистина имат много парадоксален начин на мислене. Хем искат някой да ги обича, да им е верен, да и дава вниманието си, хем си падат по плейбойчета от дискотеката.. По-мъжествени биле, и след някоя година чета по форумите от отчаяни жени как мъжа им ги е бил, напивал се до неузнаваемост и им изневерявали постоянно, развеждат се и си провалят живота.. И накрая излиза че свестните момичета са с боклуци, а свестните момчета остават сами.. Наистина е отвратително но това е реалноста. Аз бих те посъветвал да останеш такъв какъвто си да продължаваш да си живееш живота, мъничко търпение само ти трябва и един ден ще срещнеш твоето момиче която ще те харесва такъв какъвто си и ще е щастлива че и даваш цялото си внимание и я обичаш истински, така и ти ще си щастлив че ще можеш да я обичаш и да си сигурен че тя е твоето момиче. ;)