Кога е редно да си легнем с човека, с когото излизаме?
Въпрос към жените – когато излизате с мъж, когото наистина харесвате и искате да се получи между вас, обикновено колко време изчаквате преди да си легнете с този човек?

И въпрос към мъжете – според вас кога е редно да станете интимни с някоя жена? (отново говорим за случаите, когато има сериозни намерения или търсите нещо повече от забавление, иначе е ясно) Колко най-много бихте чакали? Кога според вас е твърде скоро?

И като важно пояснение – приемаме, че в дадената ситуация и двете страни имат някакъв сексуален опит зад гърба си и няма да им е за първи път.

Коментари

51-71 от 71

55.   Лол.. моята я чаках 2 години.

Виктар 420

56.   48, много взехме да задълбаваме в темата. Все си мисля, че ако човек започне да обмисля прекалено много нещата и да се взира над всеки негов ход и да анализира най-детайлно всяко едно действие на другата страна... цялата работа е обречена. Извинявай, но това вече би било присъщо повече за някое сериалче. Тук просто нещата се случват, или не. Почти винаги най-малките неща казват най-много. И точно защото времето е ценно, човек трябва да има ясна представа какво прави и кога да спре. Може да си безумно хлътнал и да чакаш месеци и накрая нищо -приятелчета, изтривалка за душевната тиня, някой не може да си превъзмогне егото и т.н.... примери бол. А това си е точно безвъзвратно загубено време. Но всичко това са общи приказки, реалните ситуации са си индивидуални, това, което важи за една, може да е абсурдно за друга и т.н....

57.   За мен най-разумното, което може да се даде като съвет, е следното. Минава определено време, да кажем един, максимум два месеца, защото се предполага, че се търси нещо сериозно. Щом сте тук, значи тъпчете на едно място и сте доникъде или само сте се понатискали в най-добрия случай. Съвсем леко се отдръпнете, но го направете наистина фино, без да си затваряте вратата. Това е трудния момент де, но всеки може да намери правилния начин за себе си. Изчакайте още малко и вижте какво ще се случи. Ако пак последва голямото нищо с вълна от безразличие, то по-добре се махайте.

58.   24, изобщо не става въпрос за "курви" и т.н.
Не мога да разбера какво толкова би те привлякло и накарало въобще да легнеш с човек, когото познаваш от 2 часа? Освен ако не си някакво съвсем първосигнално същество, разбира се. Аз не бих могъл да уважавам такава жена - понеже най-вероятно го прави с всеки (какво друго да си помисля, след като точно това виждам?). Ако пък съм чак толкова СПЕЦИАЛЕН за нея, и да съм я привлякъл толкова силно, че единствено и само за мен да е готова да легне на първа среща, и с никого другиго, какво ѝ пречи да позадържи малко топката, да се срещнем и разговаряме 2-3 пъти поне преди това?
Тези примери, които даваш - тоя с джипа в дискотеката... Ми там ходят точно такива разгонени, които точно това си търсят! И какво, след 1 нощ е..не описаната от теб студентка ще започне сериозна връзка с мутрата ли (или там - футболистчето)?

За всеки влак си има пътници. И хубавото на живота е, че кухите лейки се събират с кухи лейки (и после плачат колко са кухи...). Първосигналните се събират с първосигнални, и после цял живот се чудят "къде е истинската любов?"... Затова и има толкова много разводи, аборти, побоища, насилие над жени и мъже... понеже повечето мислят с оная си работа...
А интелигентните хора се събират с интелигентни, търпеливи, разкриващи се, но по малко, с темпото, с което може да ги възприеме другия. Защото връзката не е просто "чукане" - връзката е хармония, съвместно творчество, навлизане в личното пространство на другия по начин, по който и на двамата да им е удобно и приятно.

Но всеки с таланта си. Ако дадеш чук и длето на 10 души - един просто ще счупи камъка, втори ще изчука нещо наистина жалко изглеждащо, трети обаче ще извае скулптура... Така е и с връзките, кой колкото може - толкова!
И пак аналогията - да счупиш камъка е лесно и бързо. Да изчукаш нещо отвратително - също. Но за да изваеш скулптура си трябва време, внимание, любов...
Та прави си хубаво сметка са срещите, свалките, чукането и т.н. ;)

59.   Не ми се четат всичките коментари. Възможно е някой вече да е написал думите ми, но...Има различни казуси, различни обстоятелства. Най-честите:

1. В зависимост от потребностите - двама души могат и веднага да правят секс, ако никой от двамата не иска връзка, а просто неангажиращ секс.

2. В зависимост от възрастта - на 20-25 години малко момчета биха чакали 3-4 месеца, както по-горе видях, че някой е писал. Младостта ври и кипи, така че определящи са броят на срещите, а не календарния период. За една седмица могат и 5 срещи да има - това е за мен достатъчно да определя дали някой ми допада или не.
От друга страна след една възраст, може би след 35-38г, човек осъзнава, че няма кой знае какво време за избиране, особено ако е жена, защото биологичния часовник тик-така. Да се чакат месеци, си е губене на време. Отново броят на срещите има значение, в случай че и двамата желаят да си намерят половинка.

На първа среща бих правила секс, само ако искам просто секс и нищо друго. Не съм такъв типаж и не съм го правила, но не се заричам, че животът понякога шамаросва неочаквано.

60.   Мен ми прави впечатление, че маса хора приемат секса не просто като удоволствие, което двама души си дават/доставят ЕДИН НА ДРУГ - ВЗАИМНО!, а като средство, чрез което да постигат различни неща (които без това средство нямат капацитета да постигнат) - като някаква награда например за ...нещо, като начин да манипулират, контролират някого, често като разменна монета. Коя имала много бройки, пък кой имал/щял да дава повече парички, да купува повече неща, да върши повече услугички, да е по - полезен.. Да бъде омаян, че ако може да не избяга.. като почне да проглежда нали...
Абе то и без да се използва/ да е намесен секс може да се манипулира и контролира, да се постигат разни неща..., ама се иска повечко акъл ;-)

номер5 и номер8 са дали много добри коментари.

Аз съм номер6 и съм забелязала, че докато не се освободи сексуалното напрежение между двама души, ако има такова нали, то те не показват наистина (изцяло) истинската си същност един на друг. Явно е, че за маса хора е по - изгодно нещата възможно по - дълго да остават в сянка.

Не случайно в миналото е било масова практика секс да се прави чак след първата брачна нощ - всеки да е в неведение за истинското 'аз' на партньора си докато вече работата не е станала 'дебела' и промяната супер трудна към усещане за невъзможна. То и днеска между някои двойки се получава така, въпреки че правят секс преди.. да го наречем официалното обвързване, но ще спра до тук, защото коментара ми почна да става много дълъг.

61.   А, да, номер10 забравих да спомена, че също е много права.

63.   Намирам за много забавна следната хипотетична ситуация:

Тя го подлага на тримесечни изпитания. Ухажване, цветяромантични вечери, "опознаване" и от време на време лигавене и целувки. След три месеца тя вече е уверена в сериозните му намерения и се чувства готова да го допусне в златната си катеричка. Все пак, за да е по-сигурна го пържи още три месеца на сухо. Настава заветната нощ. Приготовленията са започнали от сутринта, епилации, ноктопластики, прически, бельо... В момента на истината той вади десет сантиметрово корнишонче и тя разбира защо такъв перфектен мъж е бил готов да чака толкова за едно ебане.
Завеса.

Дядо Торбалан

64.   60, ами той сексът НЕ Е удоволствието, което описваш... Той е природно средство за създаване на деца, за продължаване на рода, а удоволствието е примамката и наградата, която първосигналните и елементарни същества получават, за да свършат тази супер-отговорна РАБОТА.
И понеже човекът се е изхитрил да го използва и за други цели, примерно за удоволствие, защо да не го използва и за трети и за четвърти цели, след като веднъж е кръшнал от природното му предназначение?

65.   Номер 40, ще приема коментара ти за градивен. Надявам се да не е заядлив. Под човек с опит, имам предвид някой, който е правил секс. При девствените има куп фактори като притесненията, например. Ако си навършил 20 години, смятам, че е време да приемеш, че хормоните от пубертета са минало оправдание. Всички сме деца, ама е редно след една възраст да започнем да се държим зряло. Друга е темата, че цял живот ще ти идва да се тръшкаш за някоя глупост. Нека кажем, че сексът на 17 години се възприема по един начин, сексът на 25 по друг, а сексът след 25, предполагам, че по трети начин. Като цяло не бих спала с мъж на първа среща, особено, ако имам сериозни намерения. Не, това не е набит морал, не мога да се отпусна с някого след едва няколко часа среща. Изпитвала съм моментно влечение, но дори тогава не мога да се отпусна. Предполагам, че бих могла да се съблека и да правя секс, но това не би ми донесло удоволствие. Не съм човек, който може да се отпусне толкова бързо пред непознат. Сексът не е за гнусливите, не е за страхливите, не е за притеснените. Ще бъда всичко това, ако спа с някого на първа среща. Идеята ми за 3-те месеца беше точно същата. Ако за 3 месеца, не съм харесала човек, няма и да го харесам. Казах 3 месеца, защото за толкова време е логично да си имал достатъчно срещи с човек, да сте се опознали и да сте решили какви сте. Всеки знае, че не всяка среща е прекарана добре, не на всяка среща си опознал човек, не след всяка среща се чувстваш добре. Това е период, за който няма как да не си си създал някакво мнение и да си взел решение за себе си. Колкото повече се протаква една връзка, толкова по-малък е шансът да я бъде. Да живеят изключенията, все пак. Обикновено и седмица стига да решиш, дали искаш да си с някого, отнема много по-малко да прецениш дали искаш да спиш с някого... но отнема повече наистина да се решиш на тези двете и да действаш. До сега не съм срещала мъж, който да иска да чака заради себе си. Срещала съм мъже, които са чакали една жена да бъде готова, но не и такива, които са имали нужда от време. Иначе, да, ако човекът си струва и поради някаква причина иска да изчакаме, то ще го уважа. Не съм с човек заради сексът с него, това би било малоумно. Секс има навсякъде, но хората са различни и ако имаш късмета да срещнеш някой добър, то го уважаваш и го пазиш. Според мен пък е толкова трудно да си мъж, че понякога ми става жал и самата аз не изпитвам желание да ви тровя нервичките. Мъжете не сте идеални, но пък цял живот ви вменяват вина за щяло и нещяло. Аз лично не премислям по 100 пъти, взимам решение веднъж и забравям след това. Не искам да кажа, че избързвам, не съм спала с много мъже, не съм имала и много връзки, но това се дължи на факта, че нямам намерение да търпя нечии глупости. А глупаците не са малко, поне им личи отдалеч. Много повече бих уважавала човек, който има смелостта директно да каже какво иска от мен, вместо друг, който ще се опитва да ме мотае. Жена съм, това не ме прави плячка, не ме прави емоционално нестабилна и не означава, че 3 розички ще ми разтопят душичката, за дето някой си се е развикал, тропнал е по масата и ме е уплашил. Сексът е нещо, което идва само. И не знам за теб, но аз не се противя на секса, когато го искам, работата е там, че краката ми не са магазин с табела "отворено" и нямам намерение да спа с цял влак хора, които бегло познавам. На първа среща, след няколко часа пиене на кафе или алкохол, ами няма как да знам, че няма да си легна с психопат, който на всичкото отгоре ще ми лепне инфекция. Темата ме накара да помисля за времето, за което е нормално да си легнеш с някого и дадох някаква оценка на база лични наблюдения. Не мисля, че някой сяда пред календара и отбелязва срещи, за да стигне някаква бройка и да му е "позволено" да спи с еди-кой си. Има го по филмите, но в реалността, не. Интимността е нещо между двама, което само те усещат и споделят.

66.   Хе хе... тук е станало много горещо :)
Какви коментари, какви искри хвърчат... че и засегнати за рейтинга има чак...
Според мен всичко е индивидуално и си е до човека. Няма такова нещо като - кога трябва да правиш секс с мъжа, на първата, втората петата... или десетата среща? Има жени които изчакват твърде дълго, през това време мъжа среща друга.. която не чака толкова много и когато секса е бил добър, интереса му вече е насочен там... и чак тогава, чакащата решава да пусне... но е изпреварена и връзката няма как да стане сериозна.. Има и други жени които не чакат.. и не бъркат нещата се получават. Така или иначе, гаранция за това дали нещата ще се получат между двама души, няма общо с това кога за първи път са правили секс, защото и да изчакват със секса може да не се получи и да не изчакват пак може да не се получи.. както и обратно.. изчакваш - получава се, избързваш - получава се. За това мисля, че всеки сам за себе си решава, усеща и не трябва щом има желание да отлага... и да се влияе от това кой, кога бил пуснал.. всяка връзка е различна, всеки човек е различен, и няма нищо лошо и грешно в това...

67.   56, те темите са за това, да се задълбават и всеки да участва до онзи момент, в който му е дошло до гуша - я виж колко много и различни мнения се изказаха и всеки е прав за себе си, всеки е преценил според камбанарията си. Казвал съм, го и пак ще го повторя, ЗА МЕН разговорите, срещите, комуникацията (като цяло) преди да се стигне до чаршафите не е загубено време. Това не зависи от възрастта, не знам от какво точно зависи, но определено не е от възрастта и за това не очаквам от човек на 25 мислил по един начин да си промени коренно мисленето след 35, напротив, човек загрубява, кожата му надебелява, става непукист с годините.
Чета всички мнения наред, отговарям на онези, които са се обърнали към мен по един или друг начин, но не вярвам да успея да убедя и 1% от мислещите по различен начин, че моето мислене е по-правилно.
Между другото писането тук е също вид загуба на време, но всички го правим - очевидно и писането е вид емоция, потребност, удоволствие, което има своето място в общуването, сексът е също вид общуване, въпросът е кое да е първо ракията или салатата и ако по този въпрос сме единодушни, ще попитам с десерта ли започваш или със супата?

69.   Прочетох горе някои много правилни мнения относно отношенията между двата пола, но също така и други, които са крайно необективни - само от гледната точка на единия или другия пол, по егоистичен начин. Истината е, че всеки случай е различен сам за себе си и няма писани правила за "най-правилно" време кога да започне и половото общуване между мъжа и жената. Ще си позволя да говоря (пиша) само от личен опит, без да задълбавам в предположения или да преразказвам какво някой приятел на мой приятел бил разказал.

Първата жена, която на младини ме "отвори" (мъж съм, затова в кавички пиша думата), има богат опит с мъжете и още тогава казваше, че е имала около 100-ина преди мен. За мен това нямаше никакво значение, тъй като тя е умна и зряла жена. След раздялата ни преди доста години е имала поне още толкова мъже. Отдадох ѝ се тогава два месеца след запознанството ни, което преди това беше предшествано и от няколко седмици общуване по интернет. Каза ми, че никой мъж не се е опъвал толкова дълго време при нея, а тя много държеше да ме "пробва" още на първата вечер как ще се справя, защото повечето все се излагали, а някои все пак ставали в кревата, но били боклуци като отношение. Имахме няколко години много силна връзка, като всички много ни се чудеха, че такава страстна кучка е с някакъв най-обикновен млад мъж като мен. Поради ред непредвидени причини неусетно общуването ни оредя, без официално да сме слагали край на връзката. Тя в един момент каза, че държи да се увери дали аз съм точният човек за нея, че иска да пробва и с други. Изпоебала е що може богаташи (което никак не ми се нравеше, но все пак навремето ѝ дадох тази свобода, защото зная, че една птичка, ако е свободна и сама пожелае, ще се върне отново там, където се чувства най-добре) и накрая след години достигнала до извода, че аз ѝ давам отношението, което я кара да се чувства добре. Тя тогава все залиташе по богаташи и аз съм един от само няколкото мъже в живота ѝ, които попадат в графата "бедняк". Тя дори и в момента печели поне два пъти повече от мен, но е достатъчно мъдра и наживяла се, за да знае кое е важното в мъжа; по нейните думи: отношението, ума и здравото чукане. Вече плануваме да си направим бебе в близките месеци.

В периода, когато не бяхме заедно, имах връзки с няколко жени, но от натрупания опит разбрах нещо, заради което и реших да се включа в тази тема. Прекаленото изчакване с любовния живот и залагането на продължително "опознаване" е много вредно, защото се трошат количества невъзвръщаемо време, нерви, надежди, пропуснати ползи, а за капак и пари (тях ги слагам накрая, но и те са фактор). Нагледах се на използвачки, интригантки, престорени жертви, искащи да си излеят психическите терзания върху мен, майки с деца (криещи възможно по-дълго, че имат дете/деца и търсещи при кого да се настанят да ги издържа) и най-вече на много обиграни момиченца, на които им е хоби всяка вечер да си намират някой доверчив мъж да ги води по ресторанти, без повече да потърсят въпросния мъж втори път (последното се е случвало на почти всеки мъж и никак не е частен случай).
След няколко години на неуспехи с този обичаен подход попаднах на една жена, която окончателно ме отказа да бъда търпеливият мъж, който по природа съм. Общувахме с нея месеци наред по кафенета, ресторанти, колоездене и играене на тенис заедно, докато дойде един момент, в който я видях за пръв път по блузка без ръкави. Не очаквах, че в наше време ще видя млада и природно хубава жена с гъсталаци под мишниците, но ето, че чудеса се случвали и аз бях "късметлията", който половин година беше ухажвал жена "на сляпо", опознавайки само нейния нрав, без нейното тяло или умения в леглото. После я попитах защо е така и тя ми отговори, че е "естествена" навсякъде по тялото - не само мишниците, а на триъгълника и краката... Деликатно я попитах, дали би се обезкосмявала, ако връзката ни премине в по-сериозна фаза, а тя заяви, че се харесва така и заради никой мъже не би се променила против волята си. Все още била девствена и само на "специалния мъж" ще позволи да бъде с нея. Изразяваше се така, сякаш имаше катеричката си за нещо със стойността на необятно съкровище, пълно с диаманти и злато. Стана ми тъпо тогава и с радост се почувствах "неспециален мъж", тръгвайки си от срещата ни и никога повече не я потърсих. Тя ме търсеше после дни наред, но гледах да се спася по-рано от подобна скъпоценна особа. Не можела да разбере как толкова съм я харесвал месеци наред и накрая съм я бил зарязал (дори нямахме връзка в истинския смисъл на думата). Въобще не се почувствах като гадняр, защото всъщност аз плащах винаги всички сметки по заведения и таксита, аз я търсех в пъти повече, отколкото тя мен, а тя, госпожицата, се изявяваше като непристъпна крепост. Но и аз добре осъзнах в онзи момент, че това ми е било грешката при общуването с нея. Прещрака ми нещо и реших, че повече това с безкрайното търпение няма да го бъде така и ще действам на принципа на бившата/настоящата ми приятелка: поопознавам най-общо някоя жена за 1-2 срещи (задължително без да плащам нейната сметка - това също ми помагаше лесно да отсявам негодните за мен жени, съдещи за нрава на мъжа единствено по готовността му да плаща), след което открито изявявам желание да изпробваме как взаимно ще се справим в леглото, пък после да решим дали да затвърдим харесването с по-нататъшно опознаване и съвместно съжителство. Попаднах на редица "дървета" в леглото (едни лежаха като заспали тюлени и чакаха само аз да действам, други не правели свирки, трети пък ги правеха много некадърно) и това ми помогна рано-рано да разбера, че с подобни жени няма как да ми е приятно през годините занапред. Последната такава (преди първата ми приятелка, която ми е и сегашна) мацка сама ме беше поканила още първата вечер у тях. Часове по-късно сам реших да я спра по средата на свирката, защото ми причиняваше повече болка, отколкото удоволствие. Дори нямах нерви да чакам да ме изпразни. А и като си говорехме сред това, тя каза редица неща относно възгледите ѝ за живота и семейството, които допълнително ме убедиха, че тя просто не е моят човек. Лежахме цяла нощ и на сутринта си тръгнах от дома ѝ.

Ще помоля обичащите да прибързват с възмущенията жени тук да не си съставят погрешни впечатления за мен и да не се поддават на желанието си да ме одумват и упрекват, че съм "бързал" да установя доколко годна е дадена жена в леглото, защото - за да стигна до това смело за мен решение в последните години - аз доста повече години преди това бях от вредно търпеливите мъже, кавалерстващи и стараещи се да вникват в нуждите на жените.

70.   Дядо Торбалан е прав! Но не знае явно, че жените си имаме начини да разберем дали е корнишонче... :)
Иначе, аз лично не бих чакала дълго за да проверя този тази част. С целувки и т. н. може да се прецени какъв "танцьор" е мъжът, но за мен е важно и да не е скорострелно корнишонче.
Ако е именно корнишон... веднага ме заболява главата или ми идва менструацията. Ако е скорострелко, ще бърза да го мушне, че да се отсрами поне с 3-5 мин. и... няма да го мушне. Настоящият ми партньор ме чака 4 месеца. Не съжаляваме, защото наистина се опознахме достатъчно добре преди, а не после. Бяхме съвсем наясно и съвсем категорични, че искаме екслузивна връзка.
А още при първият секс свършихме заедно първият път, и вторият... и после ой ми подари още няколко разтърсващи оргазма.
И вече многото години така :)

71.   До 69

Жена съм, но съм съгласна с всяка ваша дума. Постът ви е като наръчник за мъжете. Струва си, когато сина ми влезе в пубертета, да му го прочета.

72.   70, освен с опипване, друг начин има ли? :D

От месец и нещо излизам с мъж, който със сигурност не е гей или асексуален, но всячески се дърпа от сексуални теми, намеци и шеги. Целува се страхотно, но за продължение - никакъв ентусиазъм -
всчико започва и свършва с целувки и по-невинно натискане. Преди него с други мъже винаги се е налагало да се дърпам и да отлагам, но с този човек имам усещането, че ако предприема нещо по-така - той ще се дръпне. Не е някой стеснителен, млад и готин пич е, та започнах да се опасявам дали не се притесва от размера си пък? !

73.   65, разбира се, че не се заяждам с теб, нито пък с някой друг във форума. Готов съм да приема всякакви (различни от моето) мнения - в карая на краищата всеки сам си кове съдбата. Моето виждане за достатъчното изчакване преди да се омачкат чаршафите съм го казал вече в други постове - опознаването на един човек е процес, а не акт, всеки от етапите на този процес си има своята красота, а аз съм лаком за красивите неща, искам да изживея всичко красиво, което може да даде една връзка, за това и не бързам, правя го заради себе си най-вече, което означава, че вече познаваш поне един мъж, който има нужда да изчака, но не от страх, не от неувереност във възможностите си, а защото не възприема жените само като сексуални обекти, парче месо за изчукване, средство за задоволяване на първични нужди, а като хора.
Ще се радвам да прочетеш коментара на 69, който е показателен как човек е склонен да се самозаблуждава - само 69 може да каже колко време му отне да разбере, че първата му трябва да е и последна, година, две или повече. Аз предпочитам да "загубя" 3 месеца във виртуално запознаство и срещи, отколкото да буча с вилицата на посоки. Ще се въздържа от всякакъв анализ на 69, ще кажа само, че аз с такова чудо на чудесата (като приятелката му) не бих си легнал, камо ли да планирам съвместен живот - лошо ли е да разбера още по време на разговорите и срещите, че човекът отсреща е материалист и използва оная си работа като разменна монета. Разбира се всеки си има своите виждания за бъдещ партньор, на него такава му харесва, но на мен ако не ми харесва защо да се хабя, особено ако изчукването не ми е приоритет.
В заключение ще кажа "няма фригидни жени - има неможещи мъже", подобно е и при мъжете или поне при мен, ако една жена ме е впечатлила интелектуално, ако съм се привързал емоционално, няма как нещата в леглото да не се получат - поне на мен не ми се е случвало. Да не обобщавам, но просто някои са всеядни, а дали са такива ми става ясно от броя на връзките и скоростта, с която са възниквали и са се разпадали - на мен мимолетните изживявания не са ми по вкуса, винаги съм предпочитал да седна в китайския ресторант и да обядвам или вечерям в продължение на 2-3 часа пред това да изям един хамбургер, дюнер, пица в движение, не че не обичам такива неща, напротив правим си ги сами с половинката и се кефим на онова, което сами сме сътворили - не знам дали ми разбра аналогията с бързия секс и бързата закуска.

74.   До номер 69. Завиждам ти за смелостта. Аз си мислех, че едва ли ще се намери българин да има равна на моята смелост, но ето, че ти ме превъзхождаш. Аз съм държал змия Анаконда за главата в река Амазонка, хващал съм лъв за опашката на едно Африканско сафари, но си признавам, че нямам смелост за връзка с жена като описаната от теб. Преди вашата първа връзка тя е имала 100 мъже. След като сте прекъснали и до възобновяване на връзката ви отново тя е имала поне още 100 мъже. Как аджеба прецени, че тя ще е майка на детето/децата ви. В моите очи тя ако ще и 5 Нобелови награди да е печелила не става за съпруга. Но както хората са казали-разни хора, разни идеали. Даже си признавам, че ми липсва и достатъчно интелигентност за да ти разбера начина на мислене. Съпруга с над 200 мъже в живота й!!!! Е, това е истинска смелост.

75.   Искам да кажа, че съпруга ми ме изчака 6 месеца, защото може би не бях достатъчно уверена, че ако станат нещата от по-рано връзката ще ни продължи. Вече сме 6 години заедно.
Мисля, че за всяко нещо човек трябва да има търпение. Може би в случея, с моя мъж сме рядък случей да изчакваме толкова, но в крайна сметка не мисля, че като легнеш с някой на първа среща (особено когато не го познаваш) показваш някакъв вид себеуважение и морални ценности.
Всеки си има мнение и това е моето. За който и да е не бих чакала по-малко от 4 месеца. Имам нужда да опозная човек, защото не всичко е само секс, ако няма разговор между двама души-тогава секса какво ще оправи??

76.   75, това което казваш е така, но тъй като тук е място за споделяне би ли казала с колко други (преди съпруга си) изчака 4-6 месеца? Питам защото рано или късно всеки си ляга, някои след 4 дена, други след 4 месеца, но в крайна сметка бройката на сексуалните партньори е една, едни я трупат преди брака, други по време на брака, а трети след брака.

77.   За мен сексът е много важен в една връзка, за това винаги съм гледала да си легна с мъжа, с който излизам възможно най-скоро. Не ми се губи време да си сваляме звезди от небето, да си говорим за ядрена физика, да ходим по опери и кина, ресторанти и т. н, и когато се стигне до леглото, да се окаже, че той е пълно дърво и за него сексът се свежда само до "бам, бам, мерси, мадам". Ако сексуално не си пасна с един мъж, той няма никакъв шанс за връзка с мен!
W 420

51-71 от 71