Виртуални отношения от години
Здравейте. Благодаря предварително на всички, които ще отделят време и внимание, за да прочетат и коментират моята история. Ще бъда кратка и се надявам да разберете как се чувствам. На 24 години съм и от няколко години си пиша с едно момче. Прекъсвали сме за няколко месеца, после пак писане, рядко срещи и общо взето разтоварване с общи приказки за това как е минал денят ни и т. н. Той има собствен бизнес, останал от родителите му и винаги е страшно зает. Рядко ходи на почивки и почти не излиза. Не говорим за бивши или настоящи партньори, с които сме били или се виждаме в момента. Тук е време да кажа, че преди се виждахме през няколко седмици, общо взето да правим секс. През другото време се чувахме и отново пишехме постоянно. Аз усетих, че имам чувства към този човек, но се наложи да замина за чужбина. През времето, в което бях там, отново се чувахме постоянно и просто исках да се прибера и да му кажа, че искам да съм с него. След известно време моя приятелка го видя с друга. Питах го и не отрече. Спряхме да си пишем и да се чуваме. Минаха няколко месеца, чатовете започнаха наново, аз се прибрах в България, но дотам. Видяхме се няколко пъти и сякаш пак нещо не се получаваше както трябва. От началото на годината се виждаме по-често, споделяме си лични неща и отново го чувствам близък. Не спирам да мисля за него, дали е добре, притеснявам се за него, когато има проблеми. Изтръпвам, когато се виждаме, когато ме целуне и започвам да се притеснявам и нервнича като малко дете. Страх ме е и някак си нещо вътре в мен ме спира, кара ме да мисля, че ще ме нарани. Миналата седмица бях в тях и правихме секс. Беше много романтично и истинско. Когато отидох в банята видях, че има две четки и пасти за зъби и освен тоалетните му принадлежности има женски интимен гел. Разочаровах се и не казах нищо. Облякох се и си тръгнах. Пита ме какво има и какво става, но не дадох обяснения. След няколко дни обаче не спирах да мисля затова и го питах дали се вижда с някой и ми каза, че е излизал с момиче, но от няколко месеца не е и тогава го попитах за нещата в банята. Той започн да ми се смее и да ме имитира как съм задала точно въпроса и ми каза, че едната четка и паста са за когато ходи някъде, а интимния гел е негов. Ползвал го, защото му го препоръчали в аптеката. След което отново започна да ми се смее и да ми казва, че съм много забавна. На мен изобщо не ми беше смешно и някак си е странно за мен. Не се виждам с никой, не ми се занимава и все повече си мисля за нас. Страх ме е обаче да не ме нарани отново. Страшно прикрит е и никога не знам какво мисли. Думите му се вадят с ченгел и не знам дали да продължавам тези виртуални отношения със секс отвреме навреме или да започна нормална връзка. Последния път го питах какво иска от мен и каза, че иска да ме вижда и иска нормални отношения, не знае дали ще се получи, но да пробваме. Обаче откакто правихме секс отново е само чат. Знам, че е трудно да дадеш мнение само от този разказ, но ще се радвам да прочета съветите и коментарите ви.

Коментари

1.   Хахаххах женски интимен гел негов, ти сериозно ли?
Удобно му е да си наблизо, когато му се прави секс и се случва рядко понеже има поне още една.

2.   Ако те желае достатъчно силно, ще намери място за теб в живота си, но твоето време минава в колебание и очакване. Може би ще срещне някоя с която да е уверен, че иска да бъде, а ти ще продължиш напред. Ако имаш време за губене, всичко е наред, но нима това е начинът по който искаш да се отнася с теб?

3.   Той получава неангажираща връзка със секс и споделя с теб в чат, за какво му е да си дава зор да прави нещо друго. Мъжете глезят жените с излизания и други срещи, за да ги вкарат в леглото. Вие на среща без секс били ли сте? И явно той сам инициатива няма да поеме за тези по-близки ви отношения, въпреки че сте си говорили за тези неща или изчаква ти да кажеш. И мисля, че за принадлежностите в банята те е излъгал, може да са на някоя бивша или като теб, която ходи често у тях. На мнение съм, че нещата могат да прераснат във връзка, но за една жена е много по -приятно, ако мъжът прави нещо по въпроса. Ако искаш нещата да се задълбочат излезте на среща, но не се вкопчвай в този човек, ако продължи всичко това по същия начин, ще е загуба на време.

4.   Скъпа, трябва да заживеете заедно, а не секс от време на време. Тогава ще се изясни всичко.

5.   Аз лично смятам, че той те върти. Той няма сериозни чувства нито към теб, нито към другата, даже може и другите. Виждала съм поведение на влюбен и сериозен мъж, това на твоя не е такова.

6.   Това не са нормални отношения на млади хора. Ако той искаше нещо сериозно за "няколко години" връзката ви нямаше да е останала само във виртуалното пространство. Гледай си живота, защото си в една прекрасна възраст, в която трябва да живееш истински, не в социалните мрежи. Търси любовта в истинския живот. Един мъж, ако иска да е с теб, ще бъде с теб. Не само в чата. Отдръпни се от него, а ако е писано ще сте заедно

7.   Имала съм връзка от разстояние.
Ако искаш да продължиш с живота си без да те нараняват, късай.

8.   Напротив, не знаеш колко е лесно, да се дават мнения, особенно в анонимен сайт. Ей сега ще ти го демонстрирам с едно мнение.
Ти си рибката, той е рибаря. Принципно, няма нищо лошо и нередно, във вашите взаимоотошения, стига и двамата да сте доволни, но като те чета, на теб нещо не ти е весело. Моето мнение е, да си искаш директно, това което желаеш, вероятността, да не го получиш, е доста голяма, но винаги има надежда. Ако стане, добре, аконе стане, пак добре, стискаш краката, и продължаваш напред. Това не е мнение, а съвет, изясни се с този човек, защото ако не го направиш, ще изгубиш много.