Страх ме е да не разбере, че му изневерявам
Имам приятел от 1 месец. На почти 30 години съм и това ми е първата толкова сериозна връзка. Отношенията ми с мъжете се градят основно на секса. В началото супер много го харесвах, но понеже не сме правили секс още, започнах да чувствам рязко отчуждаване. Рядко издържам без секс повече от две седмици. Имала съм много секс приятели, понякога и по 4-5 едновременно. Бях спряла да се виждам с всякакви мъже, но наскоро започнах отново с един от старите ми секс приятели, който е адски надарен и сексът е върхът. Това е патерица за куцащите ни отношения, в които липсва секс. Мисля да не го притискам, явно не е свикнал да прави секс веднага, като тръгне с някоя. За мен след една две седмици, е напълно нормално, но имам чувството, че с него дооооста ще трябва да почакам. Друго не виждам какво мога да направя освен да се виждам и с двамата, докато не ни потръгнат нещата. Притесняват ме много неща. Виждам, че е доста по неопитен от мен в секса по разказите му, което не значи, че сексът ще е лош, но според мен той не отдава такова голямо значение на секса като мен. Имал сухи периоди по 7-8 месеца - пълен абсурд. Мъжете, с които съм се виждала, са адски сексуални и след един месец без секс изтрещяват. За мен това е доста по-нормално. Може би затова влизат в категорията женкари. Защото нагонът ги влече. Това не значи, че не са свестни и не могат и те да направят връзка. Защо винаги трябва да избирам между сериозната връзка и хубавия секс? Вечно като тръгна с някой, или му е 10 см и сексът е зле, или не му става, не знам от неопитност ли, от притеснение ли, но това аааадскки ме отчуждава. За мен сексът е нужда и близост.
След първата изневяра почна да ми става гузно, но когато съм незадоволена, задръжките ми не просто падат, а изобщо забравям, че неща като морал съществуват. Може да се каже, че без секс се поболявам. Има и доста такива мъже, които ще ме разберат, предполагам. Проблемът е, че този мъж е свестен, че ми е време най-накрая да създам сериозна връзка и че всички го очакват от мен - семейството, обществото, всички. Затова ме е страх да не разбере и да не съсипя всичко. Трия всякакви съобщения, не показвам с поведението си, че има нещо, но за малко да ми излезе смучка последния път, после не знам какво щях да правя. Общо взето ходя по много тънък лед, съзнавам го, знам и че се държа безобразно безотговорно към него, нооо....

Коментари

1.   Пази боже от такива приятелки като теб! Ти и многобройните жени като теб, ненаситни и жадни само единствено за секс без чувства и сериозна връзка, отвращават ме такива като вас!!! Също и мъжете като вас, курвари и т.н. Не можели без секс, изтрещявали...Чета и се чудя - тва истина ли е?

2.   Каква връзка си тръгнала да правиш след като от сега изневеряваш... връзката са отношения и то сериозни между двама.. лелелел

3.   Ясно е, че за да си добър в секса, трябва да си го правил доста... за да се научиш. Нали така? Ако се виждаш с много хора за секс, понеже не издържаш, не можеш да инвестираш това време в опознаване на другия и да бъдеш "свестен" едновременно, разбираш ли? Тази връзка е предварително обречена поради очебийните различия... той е от друга порода просто. По-добрата порода.

4.   На 30 години... и на връзка от един месец й казваш, че е сериозна...? !? ! И щом още от сега изневеряваш... по добре оставяй момчето да си търси нормална жена... а ти се оглеждах за някой като теб и с твойте разбирания

5.   Ами търпенийце му е било майката малко. Съвсеееееем малко. Да вземеш малко да починеш, евентуално пък ако толкова не можеш да дишаш без секс, ми мастурбирай например. Колкото и незадоволяващо да е това мое предложение. А и тази морална ограниченост, която е в главата ти, това задължение? Ами "семейство" не се гради на изневяра? :D Знам колко е гадно мъжът да е неопитен, повярвай ми, това девствениците са ужасно нещо. Никой не се е родил научен, така е, ама по-добре да вървят при девствените девойки, така сме 50/50. Явно имаш нужда от още време за хойкане, а може и завинаги да си остане така, просто не се захващай с нещо, което явно не можеш нито да спазиш, нито да задържиш, защото повярвай ми - втора, трета изневяра ще има :)

6.   Да, ще разбере и ще те зареже, дори и със задна дата. Ти искаш винаги да си на печалба - е как да стане? От един връзката, от друг секса, ами не става така. Пожелавам ти няколко месеца пълна самота и никой да не ти пуска. Ще видиш тогава нещата от друг ъгъл. Неправенето на секс не е краят на света!

8.   Ако искаш да имаш връзка с човека и той не е толкова сексуален, то ти ще трябва да инициираш контакта а не да чакаш, с чакане нищо не се случва. А иначе за сериозна връзка се изисква друг манталитет, ти си свикнала с различни любовници, интересуваш се на първо място от себе си и задоволяване на своите нужди за сметка на човека до теб. За секс другарче си чудесна, за връзка - катастрофа. Ти и да се ограничиш за известен период не знам дали ще можеш или искаш да правиш секс само с него и да потърсиш старите си секс приятели. Тези древни традициите които сега са изоставени не случайно са изисквали жената да се омъжва девствена, не е било просто приумица. Когато познава сексуално само мъжа си, тя е привързана към него и е щастлива с него. Жена която е била с много мъже, тя повече не става за един мъж, манталитета и е променен.

9.   Ами, вземи го притисни. Много странен човек. Цял месец да се прави на... и аз не знам на какво.

Alpha, ж. 29

10.   Чичо пак се развихри...

11.   От авторката: мастурбирам и то много. Не помага. Свършвам по над 10 пъти и се дразня, че не ми задоволява нуждите.

12.   Не знам какво да те посъветвам относно връзката ти, само мога да кажа, че този мъж постъпва много правилно като не те е изклатил досега.
Може бих те посъветвала да се отдадеш на нагона си, колкото е възможно повече, защото родиш ли дете(независимо от кого) въобще няма да ти е сега.
За сведение, моя мъж ме чака 4 месеца, докато реша да му "пусна".

13.   Най - добре кажи на човека истината и го освободи от присъствието си! Нека да си намери свястна жена ти не го заслужаваш! Най - добре не ставай и майка, защото горките ти деца един ден ще и срам от теб!