Скуърт
Здравейте. Жена на 20 години съм. От както съм с приятелят ми (7м) изпитах блаженното чувство на скуърт оргазамът, но имам следния проблем: той не е много нежен, при изпръскване на тази течнпост лубрикантът от кондома се "отмива" и започва адски много да ми щипе, мястото м/у анусът и отвора на вагината се протрива и болката е неуписуема. Пробвахме с лубрикант на водна основа, но става още по- зле. Може ли да ми дадете някакъв съвет?

П. С получава се само при скуърт оргазъм

Коментари

1.   Урината щипе, след като си се напишкала се измий, преди да продължите. Ако не беше урина, ефектът щеше да е обратен, т.е. щеше да те смазва още по-добре.
Пишете ги едни и съки измислици и хич не ти хрумва, че ако имаше проблем с презерватива, просто щяхте да го смените с друг.

Дядо Торбалан

2.   Е па спрете малко, няма да замине влакът я...
Почивка и после пак!

3.   Редувай скуирт после клиторен оргазъм при който се отделя естествена смазка от вагината и при следващият скуирт няма да има протриване.

4.   От опит ще ти кажа че по едно време от многократното пръскане се получава просто ефект на пресъхване и затова първоначалното проникване след това е трудно пробвайте без презерватив.