Пристрастена към сексуалното...
Здравейте, не съм пускала тема от година насам, та темата е порното...
Да, знам че може би е банална за повечето, но не пиша да се оплаквам, а да задам въпроси, които отговори са ми любопитни.
:)
1 - За мъжете: Имате ли си любима/и порно актриса/и?
Какво гледате в порното?
А) Жената/жените
Б)Самия акт

Тези които са със сериозна половинка до себе си, дали сте си представяли жените от порно филмите, докато правите секс с вашата партньорка?

Пак към обвързаните: Имате ли си колекция с порно снимки и видеа?
Харесвате ли повече телата на порно актрисите, отколкото на вашата половинка?
Бихте ли променили вашата жена, ако можехте?

Към дамите в сайта:
Знаете ли за порно колекция на вашият мъж?
Ако си има любими актриси и им се кефи?
Ако харесва телата им повече от вашето?
Ако постоянно ви праща снимки и клипове на любимите му актриси и ги коментира с (прелест, това много ме възбужда, ето такава искам да си)?

Коментари

1.   Не. Докъде я докараме с развращаването..
Съжалявам, но имаш проблеми.... :( един пълноценен сексуално и здрав психически не изпитва такива нужди!
От мен да го знаеш.

3.   Защо се изключва вариантът жените също да гледат порно и да си имат любими актьори?

4.   Мъж, 42 г.
В порното гледам жените. Но нямам любима актриса.
Имам сериозна връзка. Никога не съм си представял порно актриса. Представял съм си само реални жени - приятелка, колежка и т. н. И то не на мястото на жената, с която съм, а като трети човек с нас.
Имам папка в компютъра ми с порно картинки и някои клипове, но почти всички са аматьорски, на реални хора.
Харесвам телата на някои от порно актрисите и бих променил някои неща в тялото на половинката си, но двете неща не са свързани и промените, които бих направил нямат общо с порното.

5.   И в живота и в порното харесвам по активни жени, а не такива, които само лягат и умират, все едно секса е само от 1 човек. В порнотн като цяло с времето забелязвам, че това, което харесвам се променя, сега съм на 27 и ми харесва повече тийн графата. А като бях на 18 до 24г определено Милф. Аз лично предпочитам еротиката пред порното. Харесва ми да гледам еротични масажи как преминават в нещо или как жената мастурбира. Мразя окосмени жени там долу, направо ми пада, като го видя. Или пък жени със силикон. И някакви "тунинги" по тялото.

6.   Пристрасти се към учебника по граматиката!

7.   Номер 6 - Обясни, къде авторката на темата е допуснала граматични грешки, защото аз не видях такива?
Като не искате да отговаряте компетентно по темата, изобщп не си правете труда да коментирате.

Към въпросите - Не съм си представял порно актриси.
Нямам любимки, всички са еднакви и в секса, и във визията.
Нямам колекция, защото не съм порно маняк, естет съм на женската реална красота.
Не искам нищо да променям в жена си, тя за мен е прекрасна, бих казал по-подържана от актриси в порното и по-разкрепостена.

Г. В

8.   Жена съм.... Мъжът ми гледа порно, много рядко, но се случва. И аз хвърлям по едно око. Мъжът ми няма любими актриси, просто го прави от любопитство. Както и аз, де... Е, със сигурност там има момичета с по-красиво тяло от моето-макар че за мен моето си е супер-но никога не си е позволил да коментира нещо в мой ущърб. Абсолютно съм сигурна, че след 3 минути е забравил всичко, което е гледал....

10.   Жена съм. Едва ли мъжът ти е имал предвид че иска утре да имаш тялото на актрисата. По скоро разкрепостеността и в леглото. Повярвай ми, мъжете (нормалният мъж) не се втеляват толкова за някоя и друга стрия или пък 2-3 килца плюс минус.

11.   Харесвам актрисите Джена Джеймсън, Вероника Авлъв - кралицата на аналната любов, Анна Нова, Силвиа Сейнт също е легенда в порно индустрията. Аса Акира и Джинкс Мейз направиха много добри анални дуети... бе какво да ти кажа. Има хлеб за очите, но... е фалш и бизнес преди всичко, но няма какво да се сърдим. Тези хора са решили да се хранят така.

12.   Имате ли си любима/и порно актриса/и?
Какво гледате в порното?

Не, нямам. Гледам жената, позите и начина, по който жената се представя. Предпочитам да гледам инициативна, страстна и естествена мацка. За съжаление повечето играят малко фалшиво. Малко са тези, които го правят наистина с желание, а не като служебно задължение, или поне го изиграват добре. Трябва си актьорски умения.

Никога никоя жена не съм си представял. Правя си го изцяло с жената, с която го правя. И физически, и емоционално.

Имате ли си колекция с порно снимки и видеа?
Харесвате ли повече телата на порно актрисите, отколкото на вашата половинка?
Бихте ли променили вашата жена, ако можехте?

Нямам колекция. Порноактрисите ги харесвам само физически. Жена ми я харесвам по различен и по-красив начин. Не бих я променил, макар че далеч не е перфектна. Просто я приемам такава и дори недостатъците и ми се струват готини.

13.   Знаете ли за порно колекция на вашият мъж? Да

Ако си има любими актриси и им се кефи? Всички мъже си имат любими актриси, да включително и моят мъж.

Ако харесва телата им повече от вашето? Със сигурност, но не си признава, за да не се почувствам смачкана.

Ако постоянно ви праща снимки и клипове на любимите му актриси и ги коментира с (прелест, това много ме възбужда, ето такава искам да си)? Пращал ми е, но по мое желание, за да видя на кои по-точно се кефи, оказа се че харесва съвсем различни тип жени, а с години съм се лъгала, че харесва друг тип.

На всяка жена ще й стане неприятно, но всички гледаме порно, мъжете повече се филмират, докато ние не се фокусираме само в едно нещо гледайки порно.
Ж. 26

14.   Нямам любима порно актриса. В порното гледам жената. С жената до мен гледаме заедно порно в леглото. Тя си ми стига напълно, не си представям актриса. Това ди бих я променил е безмислен въпрос, ако искам друга, ще си намеря, каквото намерение засега нямам. На тема килца, дефекти, стрии и прочие, това което мога да кажа е че нямат абсолютно никакво значение за сексуалното ми преживяване. Това, което е важно е общуването с жената, обмена на чувства, сексуалност и еротика. Не знам точно как да го опиша, но в секса с моята сливането е толкова плътно, че някак губиш личността и пола си и чувстваш едновременно и двете страни.

15.   Да имам си любими порно актриси.
Гледам жените предимно.
С някои мои бивши партньорки съм си представял други момичета, но не порно актриси.
Нямам колецкия от порно.
Обожавам слаби и нисички момичета, но уви само на пухкавелки попадам.

16.   Ха, аз пък и двамата герои ги гледам по време на действието им в клипчето, затова гледам да са по-лицеприятни такива, подбирам си ги за гледане! ...
Точно любими актриси не съм сигурен, че имам, но определено ме кефят такива като Jesse Jane, Kirsten Price, донякъде и Romi Rain, а за по-извратените тук, препоръчвам бившата вече актриса Vivian West(от 2008г насам вече не се снима)-позагледайте се малко във видеата с нейно участие, и предполагам доста ше ви надърви...