Влюбена съм в жена
Изгарям от страст по една жена. Влюбена съм, а аз самата съм жена. Стана неочаквано, започнах да мисля за нея, да я сънувам. Нямам смелост да и призная, защото ако тя не е на тази честота, после ще ми е много неудобно, а се налага да се виждаме често служебно. Мислите ли, че в погледа ми вече го е прочела, ние, жените, забелязваме подобни погледи? Понякога ми се струва, че и в нейния поглед улавям харесване, но няма как да знам със сигурност. Да уточня, че и двете сме в зряла възраст, не сме някакви тийнейджърки. Искам също така да уточня, че досега сексуално съм била само с мъже. Случвало ми се е да се влюбя и в жени, но никога не съм имала сексуални желания към тях. За първи път желая жена. Полудявам по нея. Ще се радвам да ми пишат хора с подобни на моите преживявания, с които да споделяме.

Коментари

51-71 от 71

53.   Оффф при мен е същото положение обичам едно момиче от 4 години, пък и повече. Не знам как да и призная, а е много добър човек. Не знам как би реагирала, ако не е на тази честота. Обичам и мъже, но винаги гледат само секс да извличат от мен, а няма как да стане. Аз съм девствена жена и искам да бъда с този, когото ще ме обича истински. Но много мисля за тази девойка с всеки изминал ден. Може би е грешно, но любовта няма граници. Как да постъпя? Искам много да се сближа с нея приятелски, поне, но не става. Дайте ми съвет! Благодаря!

54.   53 може ли да споделиш малко повече? Имате ли нещо общо с твоето момиче, къде се срещате, общи интереси? Съветът ми е първо да се сближите и опознате, ако все още не сте и тогава да решиш дали си струва да и признаеш и дали би приела подобни отношения.

55.   Привет, при мен е дълга историята:)Винаги съм била влюбена в моята учителка. Така 24 години. Но тогава реших, че ще направя всичко както обществото налага. И не и показах и казах нищо. Годините минаваха. Аз се омъжих родих две деца.Преместих се да живея в чужбина.До ден днелен съм с моя мъж. Но преди около 2,5 години всичко което бях скрила се върна като чувства Тя беше по голяма от мвн с 18 години.Събрах някак си сили и и признах. И на мъжа ди казах защото ми личеше колко цъфтя и връзвам. Бях щастлива въпреки войната в къщи.Аз и тя изживяхме божествени моменти заедно. Но преди две години. Тя се обеси. Въпреки, че полпвихканско усилия да и помогна дори и от далеч. Тя беше първата и може би единствената жена коя обичах, обичам и ще обичам.В къщи вече не е както преди с мпят мъж. Но се ноемализира до колкото може.Незнам как да го обясня по ясно. Друг мъж не ми е нужен.Искам си момичето... много ми е тегаво все ощеза нея. Липсва ми безкрайно.Аз вече съм на 40 г и съм щастлива, че имах щастието в моя живот да усетя тази любов два пъти.

56.   Минаха повече от три години, откакто написах историята. Така и нищо не се случи. Поиграхме си на котка и мишка с въпросната. Или не и стискаше, или не бях подходящата, така и не разбрах. Не съм я забравила, няма как да стане, работим заедно. Но вече угаснаха чувствата ми и дори се замениха с някакво озлобление.
Мисля, че вече бих приела нов човек в сърцето си. Дори искам да срещна сродна душа. Искам да изживея щастие, животът е толкова кратък.
Авторката

57.   56. Привет при мен не е толкова дълга, но е супер странно.
Всичко започна да се случва преди 3, 5г. Когато ми спаси живота.
Виждали сме се само по работа. И двете сме в сферата на сериозното здравеопазване. Семейни сме и двете. Между нас винаги е имало колегиалност. Но в този момент си беше чиста и искрена любов.
На крака е идвала всеки ден в ОАИЛ -пишеше ми нон стоп. Първото ни виждане след това. В очите и се четеше една супер искреност. По принцип е невероятно дистанцира, но с мен не е така точно обратното смее се, отпуска се споделя, очите и започват да се усмихват, говори извън професионални те ни неща.
Въобще съвсем друг човек става. Не ми се вярваше, но при мен същото започна да се случва-страхотно се чувствам. Тогава осъзнах че съм влюбена в нея. И двете явно имаме чувства, но просто не можем да се разкрие.
В началото чисто професионално ме дразнеше безумно. А сега не мога без неия глас и поглед.
Незная какво да направя!!!????
Чувствам се невероятно в нейното присъствие, но и при нея е същото.
Моля, Ви дайте ми съвет!!!

58.   Аз пък много харесвам една актриса.Изпитвам голяма наслада да я гледам.Много се радвам на нейните снимки.Има перфектно тяло и прекрасно лице.
Иначе не смятам,че съм хомо или би сексуална,тъй като харесвам само момчета и съм имала връзка с момче няколко месеца.
Просто тя е изключение.Не бях виждала толкова красива жена.Възхищавам ѝ се.Имитирам я и се старая да приличам на нея.Това не е толкова трудно тъй като тя има почти същия стил на обличане като моя.

59.   Мъж с мъж ми е съвсем понятно,, имат съответните полови органи и отвори и предпочитат нещо по-хард и всъщност правят неща, които много хетеродвойки правят често. А две жени какво правят, използват изкуствени мъжки полови органи и се ближат. Ако в секса използвате изкуствени полови органи на противоположния пол, то вие не сте с нагласата да бъдете с жени, а имате някакви задръжки, страхове, някакъв нерешен конфликт с майка ви в детството или нужда от повече ласки и затова се чувствате привлечени от някоя жена.
Не го приемайте като упрек, просто винаги ми е било интересно да разбера защо. Аз също се заглеждам по жени, но чисто от естетична гледна точка и за да сверя конкуренцията, но да бъда с жена дори не ми е хрумвало.

60.   До авторката. Хората около вас с едно и също име на галено ли се обръщат към двете ви? И защо озлобление, значи не е било силно чувството.... :(

61.   До номер 60: Не разбрах точно въпроса за галеното име, но не, не се обръщат по един и същи начин. Имаме различни имена. Може би Ви напомняме на някого?
Точно, защото беше силно чувството, затова и разочарованието е силно..
Номер 57, какъв съвет да Ви дам, мисля, че всичко е прекрасно при Вас и скоро нещата ще се получат, щом е взаимно. Успех!
Номер 59, не всичко опира до секса и кой къде какво си слага. Понякога е просто любов, необяснима..
Авторката

62.   Нещата са страшно сходни като започнем от началото и стигнем до неестествения завършек, даже и по времетраене, с тази разлика че не мога да изпитвам озлобление, а по-скоро тъга.

64.   Здравей авторке, съжалявам че при вас нещата не са се получили, но понякога е така. Любовта остава несподелена, а чуствата изтляват в безразличие и дори гняв (знам го от опит, но при мен обекта си беше лош човек, а аз се бях влюбила в само в представата за нея, плод на въображението ми). Но дори и на този етап не си сама - ето ме и мен двадесет и кусур годишна, с куп несподелени любови и нито една връзка истинска с жена, даже не съм се и целувала. С мъже не ми се получава и няма да ми се получи, за това и си стоя сама ден след ден, месец, година, надявайки се за сродна душа. Вече надеждата почти ми се е изпарила и даже и не вярвам че ще я срещна. За това се научих колкото и трудно да ми беше да живея без любов. Работа, спорт, развлечения и така. Вече съм кон с капаци и не си позволявам да се влюбвам, със сигурност ще е несподелено отново пък и сърце не ми остана да се надявам. Живота е труден, а при някои любовта се оказва невъзможна. Поне на този етап. Изобрите които правим явно водят до това или съдбата ни го е преначертала още докато сме бебета, наклонила е глава към нас все още хилещите се и гукащи и е казала не, ти няма да опознаеш любовта. Почнах глупости вече да пиша, за това и приключвам. Искрено ти пожелавам да срещнеш жената, за която копнееш и тя да отвърне на чуствата ти, да те дари с любовта за която копнееш и която заслужаваш.

65.   Ами.. не се справих. Не успях да я забравя! Така е като я виждам всеки ден. Дори я обичам и искам още по-силно от преди. А тя на моменти ми дава някакви двусмислени сигнали, но на моменти се държи все едно не я интересува. Ще полудея!
Авторката

66.   Уау! Авторке, изминаха 4 години. Дори се учудих, че си си спомнила, че си пуснала тема тук. И както обикновено става в тези ситуации често с времето човек забравя, чувствата се трансформират...
Окей. 4-5 години така я караш... след като все още ги има какво те спира да действаш?

67.   Номер 66, благодаря, че писа. Не само, че помня, но и често си я преглеждах темата през тези 5 години. Под "действие" мисля, че не винаги трябва да разбираме казване на нещата в прав текст в очите на другия. Не е ли нормално, когато изпращаш някакви непреки сигнали, намеци, жестове, другият да отговори, ако и той има желание? Ако човекът, когото харесвам, се мъчи да си "изсмуква" някаква "тъпа" тема, само и само за да ми пише през нощта, само и само да ме заговори, бих му помогнала, бих направила усилия, бих продължила разговора в подходяща посока. Бих оценила смелостта му, а не да отговоря любезно с 2 изречения и да се чудя как да приключа разговора по-бързо...

68.   И на мен ми се случи абсолютно същото и не мога да повярвам и не знам какво да правя

69.   Номер 68, разкажи малко повече, сподели. Много е трудно, много я обичам, много... Тя е въздухът, който дишам, непрекъснато е в мислите ми.
Авторката

71.   И аз имам подобен проблем и напоследък се чудя дали е по добре да споделя с въпросната жена, защото вече страшно много ми тежи. Постоянно го мисля, дори на моменти се опитвам да я отбягвам. Не знам как да постъпя много е объркващо.

72.   Номер 71, дали тази жена харесва също жени? Това трябва да си го усетила...

73.   Номер 72, не знам наистина просто усещам че когато е до мен има страшно напрежение не мога да го опиша с думи.
Знам че има деца и мъж. Аз ли си въобразявам или не, но когато говорим винаги ме гледа особено и втренчено в устните и се усмихва.

75.   Може би се привличате една друга. На мен ми се е случвало, била съм само с мъж в интимен план, по принцип ме привличат само мъже, но един път танцувах с една жена и после мислех, че съм влюбена в нея. Тя ми хареса толкова, че се притеснявах да ѝ напиша съобщение
.. Имаше голямо привличане между нас, въпреки, че и двете не сме лесбийки:). Но не сме се срещнали втори път..
Ако ти и въпросната жена работите заедно, по-добре внимавай. Ако не, защо пък да не пиете едно кафе заедно?

76.   Номер 75
И аз до сега винаги съм била само с мъже и имам дете дори, но ми е любопитно какво е да си с жена. Може би всичко идва и от там, че и в интимен план не изпитвам удоволствие да съм с мъже.

51-71 от 71