Болка без край!!!
Момче съм на 19 години.
Благодаря на всички, които ще отделят малко време да прочетат това, което искам да споделя от моят живот. Нещо от което всеки ден се чувствам по-слаб и по-нещастен. НЕСПОДЕЛЕНА ЛЮБОВ ако може така да се нарече. Момче съм и съм лудо влюбен в едно момиче с което се познаваме от две години. Още от първият път като се запознахме се влюбих, и може да се каже че е любов от пръв поглед само че само от моята страна. След 1 година опознаване и излизане аз се влюбих наистина и както никога до сега в едно прекрасно младо момиче с неповторими сини очи. И един ден реших да и кажа за моите чувства и че искам нещо повече от приятелски взаимоотношения с нея. Нейният отговор беше ( Ти си прекрасен човек, не искам да те нараня и да те загубя и затова искам да сме си само приятели) при което аз и казах, че не мога да я виждам всеки ден и да знам, че може да е с някой друг а не с мен. И реших да приключим всякакви взаимоотношения за да не ми е тежко на мен. След няколко месеца пълна дистанция тя реши пак да се опита да влезе в живота ми и започна да ме търси да разпитва за мен и така нататък. Реших да излезем да се видим и всичко беше прекрасно както винаги, когато съм с нея сякаш съм в свои води и нищо лошо не може да стане, но разбрах че тя се е влюбила в някакъв друг който живее в германия но е от нейния град. След като чух това изведнъж се едно ме блъсна влак. Не показах никаква емоция и казах само да внимава да не направи някаква глупост и да не прибързва. И че може да е само от тези мъже които искат само да си легнат с нея и до там. И точно това стана, тя ми звънна след 2 седмици и ми каза че е пълен боклук и че бил си намерил друга. След което аз и казах да се оправя и че не е малка, и тя изля всичко върху мен. От тогава чувствата ми сякаш се изпариха и не чувствах нищо. Беше ми писнало аз да съм последната дупка на кавала. И реших се държа приятелски и дори леко преобразително към нея. Не се бяхме виждали около 1 месец. И от 1-2 седмици тя започна да ми пише как си, как вървят нещата при теб. При което аз и отговорих, че всичко е наред и я попитах тя как е. И тя отговори следното: Еми как да съм. Горе долу, гадно ми е че не те виждам, липсваш ми. При което аз и казах живота продължава, ще се виждаме пак но по рядко. И реших да сменим темата. Имах бал и тя реши да дойде да се снимаме и тайно да дойде с нас на дискотека. В дискотеката беше супер изкарахме си прекрасно, както винаги. Танцувахме, натискахме се и сякаш всичко от преди 1 година се върна, видях онова момиче което беше в началото. Сякаш го правеше нарочно чакаше да я забравя и изведнъш идва и влиза в живота ми отново. Боли ме, защото знам че колкото и да ми се иска тя иска да сме само приятели и нищо повече. Пада си по лошите момчета които харесват да ги тъпчат и да и контролират живота. За съжаление аз не съм един от тях, и когато имам чувства към момиче винаги гледам да давам всичко от себе си тя да се чувства добре и да и е приятно. Колкото и да ми струва това.. Всички чувства към нея се върнаха тежко ми е, че не мога да я прегърна и целуна, тежко ми е като я гледам с някакви помяри които я използват. И най тежко ми за това, че на нея не и пука а мен ме боли. Не знам какво да правя, не виждам други момичета. Само за нея си мисля и това е в продължение на 1-2 години.

Коментари

1.   Братле, казваш й аривидерчи и не се занимаваш. Не ти трябват хора, които ще те нараняват в живота ти. Момичета бол на този свят! :)

2.   Прочети малко red pill theory и най-вече частта за oneitis.

м40

3.   Ами знаеш, шута и чао. Млад си. Тепърва какво има да видиш... Срува ли си, пич? Това си е пълен парцал. Ти всъщност знаеш това. Просто бъди малко твърд и я разкарай. Иначе ще плачеш. Не си струва да плачеш за човек, който не му дреме как се чувстваш.

4.   Като ти прочетох темата, ми заприлича на моят (скапан) любовен живот. Ще те посъветвам да не се занимаваш с нито една от тези двете, освен ако не искаш да "забият нож в гърбът ти". Минах по-подобен път, тия го правят, защото са ги отрязали други мъже и сега се чудят с кого да си поиграят с чувствата му. Момче ако не искаш да страдаш тия двете ги слагай в кръга приятели и не се занимавай с тях, казвам го за твое добро, но ти си решаваш.