Мечтите могат ли да се превърнат в реалност?
Здравейте на всички!!! Ще започна с това, че съм на 24 години, момиче от малко градче в България. В момента живея в Русия(една от моите детски мечти). За пръв път влизам в този сайт и попаднах на теми, които момичета тинейджърки пишат за своите увлечения с известни личности, но всички пишат, че това е невъзможната им любов... В тази тема искам да им покажа, че нещо като “невъзможна любов” не съществува ако наистина го желаеш! Когато аз бях 14 годишна винаги се влюбвах в по-големи от мен известни личности(всеки месец в различен), докато един ден не гледах някакъв руски мач на ЦСКА Москва и много харесах един руснак, който беше 5 години по-голям от мен! Много бях хлътнала по него, но си мислех, че след месец ще го забравя(заради пубертета). Мина месец аз почнах да го следя все повече и повече, почнах да уча Руски, да чета за културата им и изведнъж се влюбих в Русия! Тренирах балет професионално и имах предложения от много държави в Европа както и в Северна Америка и колкото и винаги да бях искала да завърша кариерата ми в България аз заминах за Русия, защото и все пак бяха по добри условията. Заминах там вече почти бях забравила руснака, докато един ден не отидох от любопитство на мач на Цска Москва и се оказа, че той е бил преминал в голям Европейски отбор, но се е тежко контузил и е прекратил кариерата си(все пак научих, че живее в Москва, където съм и аз). В колежа който учих в Русия имах само една добра приятелка и тя беше гадже с някакъв национал на Русия но по млад от нас. Той ни беше поканил на неговото парти по-повод Рождения му ден, и там наистина имаше много хора, и в един момент буквално сърцето ми спря... Видях мъжа на мечтите ми, човекът който винаги съм си го мечтал, но никога не вярвах, че ще видя. Бях в безтегловност и наистина почнах да се държа странно и приятелката ми дори се притесни за мен( буквално изглеждах се едно ще припадна всеки момент). Продължих да се забавлявам, но просто не можех да спра да го зяпам, руснаците са по отворени хора за запознанство и когато видя, че го гледам веднага дойде и ме заговори. За секунди забравих всички руски думи които знам, а той се засмя и ме покани на танц. След това се прибрахме заедно след купона под въздействието на алкохола, но много добре помня, че нищо не се случи ами бяхме на една пейка доколкото помня и си споделяхме неща. Аз наистина му споделих чувствата си, защото наистина ги пазех 10 години. И без да разказвам повече след като се опознахме излизахме бяхме гаджета а вече сме заедно имаме си детенце и живееме щастливо. Надявам се историята ми да ви даде надежда и да видите, че ако ви е писано ще стане колкото и да е “невъзможно” Благодаря, че прочетохте и напишете дали вие имате такива истории!

Коментари

1.   Това ако е истина, просто поздравления, нашия Господ Исус е велик.

2.   Хмм...тази история ми звучи като някой романтичен филм. Не знам колко е възможно да се случи, но не мога да го повярвам. Ако е истина се радвам много за вас!

3.   Много ти е болна фантазията и който и да коментира "историята" ти ще ти каже, че това не е истина. Тренирала професионално балет, имала предложения от цяла Европа и северна Америка, а отива да учи в колеж в Русия, но не казва в каква специалност. И какво щастие, нашата фантазьорка вижда мъжът на мечтите си, "човекът който винаги съм си го МЕЧТАЛ (а)". Доста алкохол си пила преди да напишеш фантастичната си "история". Авторке, ти нямаш чувството да разбереш коя история е за вярване и коя не е. В колко много твои "истории" коментаторите са ти казвали, че "историите" ти са измислени, но ти се инатиш като магаре на лед и продължаваш да си измисляш още и още такива "истории". Спри бе жено, няма ли с какво друго да се занимаваш та не спираш с твоите халюцинации. Така е когато една жена остарее и никой мъж вече не ѝ обръща внимание тя започва да си представя какво би искала да ѝ се случи, но ядец, ще си останеш само с фантазиите си. Не е лошо да отидеш при психиатър. Моля модераторите да публикуват коментара ми.

4.   Дано да е вярно, ама съмнейшън.

5.   3, просто някои хора имат нереалист мечти. И понеже не могат да понесат реалността, че никога няма да се сбъднат, започват да си фантазират (при това се вживяват), че са сбъднати, за да понесат някак реалността.

Не го оправдавам, разбира се, но всеки си има мечти и когато някой не може да понесе несбъдването им, търси начини да се справи, за да не се депресира или да го избие на агресия. Някои фантазират, други лъжат, трети.

6.   Аз, като поредният будала решил да кликне и да загуби 5 минути от живота си в тази тема, реших да се поразровя в transfermarket и да видя всички изходящи трансфери на ЦСКА МОСКВА от сезон 08/09 до сега, за да видя, дали има някой Руснак трансфериран в "голям европейски отбор", който в момента да е на 29 години. И естествено - нъцки.

Когато пишеш фантазия, която искаш да мине за истина, или не навлизай в толкова детайли, или си натъкми историята с някой друг футболист, който да ти се припокрива /Например огледай играчите на Локомотив, Динамо, Спартак :D / с въображението.

Успех в живота.

7.   6, и аз си помислих да направя същото, но бях убеден, че няма да открия такъв играч и затова и не си загубих времето. По принцип горе-долу следя футбола и аз също не можах да се сетя за руснак, трансфериран от ЦСКА Москва в голям еврпейски клуб през последните години.

8.   ...и един мармот завива шоколад във фолио...

9.   до 6 и 7
Достатъчно беше да прочета как Европа и Северна Америка се бият за "балерината" от малкото българско градче. А и сметката не излиза - авторката трябваше да отпусне минимум една година още, за да се осъществят "опознаването", "връзката" и "детенцето". С трансферите не се занимавах. Толкоз.

10.   Добре де, измислих си го

12.   Вместо да е я раздел измислица, вие сте го "тупнали" в любов и изневяра, аплодисменти.
Загубих си 2, 3 мин от свободното време, за да прочета тази фантасмагория.
Мечтите са безплатни, продължавай да мечтаеш, но в твоите си мисли, без да ги пишеш тук, то ако ги пишеш, да са в измислени

13.   9, ние сме футболни фенове, а и ми беше интересно да им разгледам трансферите в пъти пред историята.